Tıkanıklık Açma 621 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkalı bina gideri açma, makine olmadan bu işi bilen usta olmadan yapılması söz konusu değildir. Binanın ortak gideri tıkalı olduğunda tıkalı ana gider borusu açma işi tıkanıklık robotu ile olmalıdır. Apartman gideri tıkandığında, ortak alan olduğu için ihmal edilmemelidir. Tıkalı bina gideri de tıpkı  mutfak gideri açma, tıkalı boru açma uygulamasında olduğu gibi profesyonel yöntemlerle açılmalıdır.  Tıkalı ana gider borusu açma, bina kanalizasyonu tıkandı ise bu giderin açılması veya bina ana gideri tıkandı ise bu tıkanıklığı açma işi robotla mümkündür. Robotla tıkalı pimaş açma işi yapan kanalizasyon tıkanıklığı açan firma bu tarz arızaları kırmadan çözer.

Evde tıkalı lavabo açma ise boru gider açma işlemi, tıkalı mutfak gideri açma işi tıkalı gider açma aparatı ya da kimyasal açıcı ile yapılır. Pis su tesisatının her bölümünde tıkanıklık sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda atık su  giderini robotla açma hizmeti veren bir servise ihtiyacınız olacaktır. Kırma dökme olmadan profesyonel uygulamalar ile tıkanıklığı açmak için cihazların olması şarttır.

Apartman gideri tıkandığında, binanın ortak gider ana hat borusu tıkandığında bina gider tıkanıklığı açma hizmeti almak ortak karar ile olmaktadır. Burada biraz zaman kaybı olduğu için de tıkanıklığın ortaya çıkaracağı zarar fazla olur. Eski binalardaki gider tıkanıklığı, Apartman gider borusu tıkanması ve bodrum katta tuvalet taşması ciddiye alınması gereken tesisat arızalarıdır. Bina kanalizasyonu tıkandı, tıkalı ana gider borusu açma ve tıkalı gider borusu nasıl açılır sorusunun doğru cevabı doğru firma ile çalışmaktan geçer.

Tıkalı Bina Gideri Açma Tıkalı Ana Gider Borusu Açma

Lavabodan sular gitmiyorsa, banyo gideri taşıyor, bina gideri atıkları kanalizasyona ulaştırmıyorsa tıkanıklık sorunu yaşıyorsunuz demektir. Lavabo banyo bina gideri robotla açma servisi çağırarak bu sorundan kurtulmanın en kolay yolunu tercih etmelisiniz. Kırmadan robotla açma işlemi yapılarak tıkanmış giderler açılmalıdır. Giderin içinde ilerletilen robot tıkanıklık olan bölgenin açılmasına yardımcı olur.

Pis su gideri tıkanıklığı sorununun giderilmesi için profesyonel destek almanız en iyi çözümdür. Lavabo banyo bina gideri robotla açma servisi kırmadan gider tıkanıklığını açacaktır. Kâğıt, sabun, deterjan, plastik, tahta gibi atıklar sıkça giderlerin tıkanmasına neden olur. Tıkalı giderin açılması için robot kullanıldığında fayans kırmaya, etrafı kazmaya ihtiyaç durulmaz. Robotun ucunda bulunan esnek yay sayesinde her türlü yabancı cisim giderden çıkarılabilir. Üstelik giderler bundan zarar görmeden bu işlem yapılır.

Tıkalı Bina Gideri Açma | Uzmanlar Tesisat

Tıkalı Bina Gideri Açma | Uzmanlar Tesisat

  • Bina ana pimaş borusu tıkandığında bu durumdan bütün bina sakinleri etkileneceği için ortak karar alıp hemen tıkanıklık açtırılmalıdır. Tabii burada en çok bodrum kat zemin kat sakinleri etkilenecektir.
  • Bina gideri tıkanması demek rögara gitmesi gereken atık suyun bir arıza nedeni ile rögara gitmeyip geri basması sonucu olur.
  • Bu durumda ya rögar dolmuştur ya rögara gider ana hat borusu tıkanmıştır. Yapılması gereken tıkanıklık açma makinesinin kalın yayını bu gidere göndererek tıkanıklığı açmak olmalıdır.
  • Eğer yay rögara kadar rahat bir şekilde gidiyor ise rögar dolmuştur ki bu durumda vidanjör çağırıp rögarı boşalttırmak gereklidir.
  • Bina gider tıkanıklığı yaşandığında zemin kat ve bodrum katı bu sorun ile baş başa bırakmak yerine ortak sorun olduğu için her kez bunu dert edinmeli ve tıkanıklığın açılması için gereken desteği vermelidir.

Mutfak gider borusu açma, tıkalı gider borusu nasıl açılır için tıkalı boru açma teknikleri öne çıkar. Binanın ana gider borusunu açan servis, apartmanda tuvalet tıkanması olduğunda da açar. Pimaşları makine ile açan servis bütün gider tıkanıklıklarını kırmadan açar.

Robotla Tıkalı Apartman Gider Borusu Açma Servisi Fiyatları

Bina gider tıkanıklığında telefon ile verilen fiyat bağlayıcı olmamalı bir fikir olmalıdır. Çünkü ana hat tıkanıklıklarında çok isabetli fiyatlar verilmesi biraz zordur. Ortalama bir şey yazmak icap ettiğinden yazıyorum. Bina gider tıkanıklık açma fiyat aralığı 500 TL-1500 TL arası değişir.

 Apartman gider borusu tıkandı, bina gideri tıkandı ise robotla kanal açma makinesi ile açılmalı apartman gider borusu tamiri durumu ortaya çıkmamalıdır. Tıkalı bina gideri açma uygulaması da aynı yöntemle yapılmalıdır.

Benzer Gönderiler: