Tıkanıklık Açma 516 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkalı duşa kabin gideri açma işlemi pratik çözüm imkanız sunan yöntemlerle yapılır ise boşa giden zaman kaybının ve cebinizden çıkacak fazla paranın önüne geçilmiş olur. Duşa kabin gideri tıkanıklığı ile her zaman karşılaşılabilir. Kişisel temizlik için kullandığımız bu giderin tıkanmasına hazırlıklı olmalıyız. Duşa kabin gideri tıkanmış, banyo giderini ne açar diye düşündüğünüzde çözüm yolunun çok olduğunu unutmayın.

Duşakabin gideri tıkandı evde ben ne yapabilirim duşakabin gideri açma işini en pratik nasıl çözerim derseniz. Duş ve banyo tıkandı ise duş gider sorunu var ise  banyo gideri açma teli dahil kimyasal gider açıcı da kullanabilirsiniz. Evde tıkalı duşu açamadınız ise duşakabin gideri tıkalı siz de araştırma yapıyorsunuz acaba duş gideri tıkandığında en kalıcı çözüm nedir? Tıkalı duşa kabin gideri açma için yeni yöntemler kullanıldığından böyle bir arızanın olması durumunda stres yapmadan tesisatçı servisi çağırmanız yeterlidir.

Duşa kabin gideri suyu çekmiyor durumu var ise duş teknesinin gideri tıkanır ise su gitmez. Duşa kabin giderlerinde meydana gelen tıkanmalar olur ise su gitmez. Duş gideri tıkandığında, duş gideri suyu çekmiyor, yer süzgeçleri, küvet giderleri suyun geri geldiği yerler haline gelir. Bu durumda banyoda hem koku olur hem de görüntü kirliliği olur.

Duşa Kabin Gideri Tıkanmış Tıkalı Duşa Kabin Gideri Açma

Tıkanan duşa kabin giderini açmak için pompalama yapma, kimyasala açıcıların kullanımı gibi yöntemler çoğu zaman başarısız olur. Aynı zamanda bu yöntemler duşa kabin giderine zarar verebilir. Duşa kabin içine döküldüğü takdirde beyaz olan zeminin renginde de değişime neden olur. Beyaz olan duşa kabin tabanı sararıp kötü bir görntü oluşabilir. Bu nedenle tıkalı duşa kabin giderini açtırmak için cihazla hizmet veren bir servis çağırmalısınız. Ustalar cihazla tıkalı gideri cihaz yardımıyla pratik bir şekilde açacaktır.

Tıkalı Duşa Kabin Gideri Açma | Uzmanlar Tesisat

Tıkalı Duşa Kabin Gideri Açma | Uzmanlar Tesisat

Duşa kabin gideri özellikle saç tellerinden kolayca tıkanabilir. Bu durumda tıkanıklığı açan bir servis ile iletişime geçmelisiniz. Tıkalı duşa kabin gideri açma cihazla nasıl yapılır, bu yöntem hakkında bilgi almalısınız. Cihazla tıkalı gideri açmak için ustalar fayansları kırmadan çalışırlar.  Robotla tıkalı duşa kabin gideri açma işlemini yaparak sorununuzu giderirler. Sonrasında da gider görüntüleme yapan ustalar pimaş içi son durumu görüntüler ve tıkanıklığın nedeni hakkında size bilgi verirler.

  • Duşa kabin gider tıkanıklığını açarken yukarıda da belirttiğim gibi kimyasal ilaçla tıkanıklığı açmaya çalışacaksanız kimyasalın kullanma talimatını dikkatlice okuyunuz.
  • Kimyasalı gidere dökerken giderden olabildiğince uzak durun. Çünkü, kimyasal ilaçlar ani tepkime verebileceği için elinize yüzünüze zarar gelebilir.
  • Kimyasal ilaç kullanımında elinize ayağınıza damla dahi olsa damlamamasına dikkat etmelisiniz.
  • Kullanım sonrası sıcak su mu dökmeniz gerekli soğuk su mu dökmeniz gerekli bunu şişe üzerindeki kullanma talimatından okuyarak kullanmalısınız.

duşa kabinin tıkalı olduğunu fark ettiğinizde ben tıkanıklığı nasıl açarım diye düşünmeyin, tıkalı duş gideri açma işini profesyonel yapan tesisat firmasını arayın. Banyo gideri tıkandı, duşa kabin gideri suyu çekmiyor dert değil Uzmanlar Tesisatı arayın anında yardım alın.

Robotla Tıkalı Duşa Kabin Gideri Açma Fiyatları

Duşa kabin tıkanıklık açma fiyatları bir orta kat bir daire için ortalama 250 TL civarındadır. Tıkanıklık açma fiyatlarını iletişim kurduğunuz tesisatçı firmadan daha net öğrenerek hizmet alabilirsiniz. Duşa kabin gider borusu nasıl değiştirilir, duşa kabin gideri nasıl sökülür,  duş teknesi gideri, tıkalı gider açma servisi tıkanıklık açtığı gibi bu gibi tesisat işlerini de yapar.

Duşakabin sifonu tıkalı ise duş gideri tıkandığında, tıkalı banyo gideri açma gerektiğinde ucuz yöntemlerle evde şansınızı deneyebilirsiniz. Küvet giderleri ve duş giderleri, banyo gideri açma teli ve banyo gider açıcı kimyasal ile de açılabilir. Banyo gideri açma ya da yer süzgeci açma işi de aynı şeklide evde tıkanıklık açma yöntemleri ile açılır ise maliyet çok daha düşük olur.

Benzer Gönderiler: