Tıkanıklık Açma 691 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkalı gider açma yöntemleri için tesisatçı ile görüşerek tıkanıklığı kırmadan makine ile açtırın. Tıkanmış boruyu açma için tesisatçıdan yardım almanız çözüm için en iyi adım olur. Lavabo içi kalıntıları temizlemek, hortumla basınçlı su ile pimaş yıkama yapmak profesyonel çözümdür. Tıkalı lavaboyu doğal yollarla açma yani lavabo açma yöntemleri, tuz ve sirke ile lavabo açma ve lavabo açma pompası ile tıkanıklık açmak evdeki çözümlerdir.

Tesisatınızdaki giderlerde tıkanıklık sorunu yaşıyorsanız tıkalı gider açma yöntemleri arasında en iyi olanını tercih etmelisiniz. Tesisatçınızı kırmadan tıkalı gider açma hizmeti vereni seçerek tadilatlık bir durum ortaya çıkmadan bu arızadan kurtulursunuz. Banyo giderleri ve tuvalet giderleri tıkandığında gider tıkanıklığını kolay yollarla açma adım adım lavabo tıkanıklığı açma yönteminin bilinmesi büyük kolaylık olur. Tıkalı bir lavaboyu açmak için tıkanan gideri açma yöntemleri arasında pratik yol tuz ve sirke ile lavabo açmadır. Diğer pratik yöntem ise tıkalı gider açma aparatı kullanarak ,lavabo giderlerinin açılmasıdır.

Tıkalı Gider Açma Yöntemleri 

Gider tıkanıklığını açmak için çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Tıkalı gider açma yöntemler nelerdir, bu konuda müşterilerimizden çok sayıda soru almaktayız. Firmamızın tıkalı gider açma alanında cihazlarla hizmet verdiğini belirtebiliriz. Cihazla gider açma sırasında fayanslar kırılmaz. Hem gideri tıkayan yabancı cisim kameralı görüntüleme ile belirlenir hem de tıkanık açma makinesiyle kırmadan tıkanıklık açılabilir.

Tıkalı Gider Açma Yöntemleri | Uzmanlar Tesisat

Tıkalı Gider Açma Yöntemleri | Uzmanlar Tesisat

Tıkalı giderlerin açılması için kimyasallar, tıkanıklık açma teli ve çeşitli cihazlar kullanılabilir. Tıkalı gider açma yöntemleri nelerdir, en iyi yöntem hangisi, bu konuda en iyi yöntemin kameralı, robotlu gider açma olduğunu söyleyebiliriz. Tıkanıklık açma robotu ile kırmadan işlem yapılabilir. Deneyimli bir firmadan yardım alırsanız size en iyi yöntemle yardımcı olacaktır. Tıkalı gider açıldıktan sonra da giderin kameralı cihazla görüntülenmesi sayesinde son durum net görülür.

  • Tıkanıklık makine ile kırma dökme olmadan açılmalıdır. Tıkalı gidere sert cisimlerle müdahale edip açmak yerine makine ile tıkanıklık açan tesisatçı servis çağırın.
  • Tıkanan gidere bilmediğiniz kimyasalları dökmeyin ve kullanacağınız kimyasalı sıvıyı nasıl kullanacağınızı iyi bilmelisiniz.
  • Tıkanan pimaş borusu için tıkanıklık açma teli de kullanılır ancak bu tel yapısı itibari ile ilerlemiş tıkanıklıkları açamaz.
  • Tıkalı Gider Açma Yöntemleri arasında değişkenlikler elbette vardır. Tuvalet tıkanıklığında kullanılan yöntem ile mutfak tıkanıklığında kullanılan yöntem aynıdır. Her iki tıkanıklık çeşidinde de tıkanıklık açma robotu kullanılır. Sadece yardımcı malzemeler değişebilir. Makine yayı boru çapına göre değişebilir, makine ucu tıkanıklık çeşidine göre değişir.

Kırmadan Tıkanan Gider Açma Fiyatları

 Tıkanıklık açma uygulamasını uzman tesisatçı makine ile kırma dökme olmadan, tıkanıklık robotu ile açar ise fiyat da uygun olur. Tıkalı Gider Açma Yöntemleri ile fiyat arasında bir bağ olduğu aşikardır. Makine olmadan tıkanıklığı açmaya çalışan kişi kırıp dökeceği için tadilat gerekli olur. Bu durum sizin için büyük maliyet demektir. Ortalama bir daire için tuvalet tıkanıklık açma fiyatı 400 TL, Mutfak tıkanıklık açma fiyatı ise 300 TL’dir. Tıkanıklık fiyatları ile ilgili detaylı bilgiyi servisimizden alabilirsiniz. Profesyonel tıkalı gider açma yöntemleri uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

Benzer Gönderiler: