Tıkanıklık Açma 493 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkalı klozet gideri açma, kullanım sonrası oluşan pis suyun pimaş boruları ile rögara gönderilmesini engelleyen tıkanıklığın açılmasıdır. Klozet gideri atıklardan dolayı tıkandığında profesyonel yardım almalısınız. Tıkalı klozet gideri açma alanında yeni yöntemleri kullanan bir tesisatçıdan usta çağırarak ortaya büyük zararlar çıkmasının önüne geçmelisiniz.

Klozet tıkanıklığına sebep olan klozet gideri tıkanması için evde susta ile  tel ile tıkalı klozet açma genelde başarılı olmuyor. Evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri, klozet tıkanıklığı açma yöntemleri arasında olan bir de kimyasal açıcılar var. Tuvalet gideri tıkanması durumunda kimyasal açıcı ile tıkalı tuvalet açma yöntemleri klozet açma yöntemleri dikkatlice denenebilir.

Tıkanan klozet nasıl açılır, tel ile tıkalı klozet açma ve  tıkalı banyo gideri açma kalıcı çözüm olur mu diye merek ediyorsanız ilk önce denemelisiniz.  Tuvaletin gider borusu tıkandı, tuvalet açma, tıkanan tuvalet nasıl açılır diye merak edip eldeki imkanlarla tıkalı tuvalet açma çalışması yaparsanız bunu dikkatli yapmalısınız.

Yaptığınız yöntemler ile  tıkanıklığı açtıysanız, evde klozet tıkanıklık açma, evde tıkanıklık açma, evde tuvalet açma sizi korkutmayacaktır. Ancak her tıkanıklık durumu aynı olmaz, bazısı basit bir müdahale ile açılabilirken bazı tıkanıklık tipi robotla açılması gerekir.

Tıkalı Klozet Gideri Açma Tıkalı Tuvalet Açma 

Tıkanıklık tesisatın giderlerini her zaman etkilemiştir. Özellikle klozet gideri atıklar nedeniyle sıkça tıkanabilir. Bez parçaları, tuvalet kâğıtları, bezler, temizlik kovasından kaçan atıklar ve diğer etkenler klozet giderini tıkayabilir. Hatta yapım sırasında gidere verilen hatalı eğim yüzünden de tıkanıklık olabilir. Tıkalı klozet gideri açma robotla yapıldığında son derece kolay şekilde tıkanıklık açılmaktadır.

Klozet gideri tıkandığı zaman ustaların robot kullanarak tıkanıklığı açması oldukça önemlidir. Tıkalı klozet gideri açma robotla kırmadan yapılabilir. Robot dediğimiz cihaz tıkanıklık açma için kullanılmaktadır. Giderin tıkanmasına neden olan yabancı cismi kolaylıkla giderden çıkarabilir. Ustalar robot kullanımında deneyimli ise sorunsuzca tıkalı klozet gideri açılacaktır. Üstelik fayans kırmadan, borulara zarar vermeden çalışma yapılıp tıkalı gider açılır.

Tıkalı Klozet Gideri Açma | Uzmanlar Tesisat

Tıkalı Klozet Gideri Açma | Uzmanlar Tesisat

  • Tıkanmış gidere sokulan robot ucundaki aparat yardımıyla yabancı cisim bez tarzı bir şey ise kendine sararak tıkalı giderden çıkarır.
  • Ya da sert cisimleri iterek, parçalayarak kanalizasyona göndererek tıkalı boruyu açar.
  • Tıkanan pimaş borusundaki tıkanıklığın nedeni her ne ise cihaz olmadan buraya müdahale etmek için kullanılan yöntemler hep zarar verici nitelikte olmuştur. Ya tıkanıklığa sert uzun bir cisimle müdahale edilirken boru kırılmış yada deforme olmuştur. Bunun sonucunda tıkanıklık açılmadığı gibi birde su sızıntısı ile uğraşmak durumunda kalınır.
  • Profesyonel robotla tıkanıklık açan servis çağırdığımda çok param gider deyip kendimiz duruma müdahale ettiğimizde sonu belli olmayan maliyetli bir işe daha sebebiyet verdiğimiz aşikardır.
  • Oysa robotla tıkanıklık açma servisini arayıp fiyatını öğrenip ona göre hareket etsek hem sorun birken iki olmaz hem de tıkanıklık kısa sürede açılır.

Klozet açma işi, zaman içinde tıkanmış klozet gider borusu, tuvalet lavabo tıkanan gider borusu evde lavabo açma, evde tıkanıklık açma yöntemleri ile yapılabilir mi? Bunun tek cevabı yoktur maalesef, bazen tıkanıklık açılırken bazende siziz çabalarınız yetersiz kalır. Bu yüzden en etkili tuvalet tıkanıklığı açma, tıkalı klozet gideri kanal açma robotu ile açılır desek yanlış olmaz.

Robotla Klozet Tıkanıklığı Açma Fiyatı

Tıkanan gider, klozet gideri ise durum daha bir acil çözülmesi  gereken tıkanıklık arızasıdır. Robotla klozet tıkanıklığı açma fiyatı  250 TL’dir. Bu fiyat klozet giderinin orta katlarda bir dairede olduğu varsayılarak somut bilgi olması açısından yazılmıştır. Bodrum katta klozet gideri tıkandığında ücret daha farklı olacaktır.

Normal tuvalet tıkanıklığı açma ile alaturka tuvalet tıkanıklığı açma arasında fark olmadığından ücretleri de aynıdır. Evde tıkanmış klozet açma yöntemleri, klozet tıkanıklık açma ilaçları ile yapılabilirse gayet uygun maliyetle tıkanıklık açılmış olur. Tıkalı klozet gideri açma profesyonel makineler  ile yapıldığında maliyet çok daha düşük olur.

Evde tıkanmış tuvalet açma, tıkalı tuvaleti açmak için klozet açma teli kullanılıp başarılı olunur ise maliyet çok daha düşük olur. Tuvalet kağıtları ile tıkanan tuvalet ya da tıkanan klozet için de kimyasal açıcı kullanıldığında ücret ödemeden tıkanmış klozet açılır. Duvara monte klozet tıkandı ise evde tıkalı klozet açma yöntemleri olan kimyasal açıcı ve tıkanıklık açma teli ile ücret ödemeden tıkanıklık açılabilir.

Benzer Gönderiler: