Tıkanıklık Açma 719 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkalı mutfak lavabo açan tesisatçı, kameralı robotla lavabo açma işi olsun mutfak gider borularını açma işi olsun profesyonel uygulama ile açar. Lavabo açan tesisatçı, tıkalı lavaboları makine ile açan uygulama ile kırmadan dökmeden tıkalı boruyu açar. Banyo ve mutfak lavaboları için mutfak lavabosunu açan servis, tıkalı mutfak açma robotlu uygulama yapar. Mutfak gideri yağdan tıkanınca, tıkalı mutfak lavabosu açan tesisatçı yaptığı uygulama ile  mutfak lavabosu tıkandı ne yapacağım diye düşünmenizin önüne geçer. Evde tıkalı lavabo nasıl açılır ya da bunun için en pratik mutfak lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri nedir gibi soruları da yine tesisatçınıza sorabilirsiniz.

Hanımların en fazla maruz kaldığı sorunlardan olan mutfak lavabosu tıkanıklığı için tıkalı mutfak lavabo açan tesisatçı çağırmalarını öneririz. Bilinçsizce tıkalı mutfak lavabosunu açmaya çalışmak ciddi tıkanıklığa neden olabilir. Mutfak lavabosu tıkandığında lavabo suyu çekmiyor ise mutfak lavabosunu açan tesisatçı çağırmalıdır.  Mutfak lavabosu tıkanıklığı açma işini kırmadan lavabo açan tesisatçı yaptığında zaman kaybı olmadan tadilata gerek kalamadan tıkanıklık açılır.  Mutfak tıkanıklığı açan tesisatçı, tıkalı lavabo gideri için olsun diğer giderler olsun profesyonel uygulamalar ile müdahale eder.

Tıkalı Mutfak Lavabo Açan Tesisatçı Kameralı Robotla Lavabo Açma İşini Nasıl Yapar?

En sık kullanılan yer en çok tıkanır bilgisi ile tıkalı mutfak lavabosunu açmak evde mümkündür. Mutfak banyo lavabosu tıkandı ise  lavabo gider borusu tıkanmış ise en iyi çözüm kameralı robotlu tıkanmış gider borusu açtırmak olacaktır. Sonrasında da pimaş yıkama cihazı ile tesisatın içinin yıkanması uzun ömürlü giderleri kullanmak için etkili olacaktır.

Mutfak gideri tıkandı ise tıkalı olan bölgeye müdahale etmeden önce ne yapılacağına karar verilir. Tıkalı mutfak lavabo açan tesisatçı bu işlem sırasında önce tıkanıklığın açılması için hangi giderin olduğu yerden tıkanıklık cihazı telini göndereceğine karar verir. Sonra tıkanıklık açma robotunun teline uygun uç takarak tıkalı olan gidere gönderir. Gönderilen tıkanıklık telinin önüne çıkan sert cisimleri rögara iter, bez, poşet, ıslak mendil gibi yumuşak cisimleri de kendine sarıp dışarı çıkarır.

Tıkalı Mutfak Lavabo Açan Tesisatçı | Bizim Tesisatçımız

Tıkalı Mutfak Lavabo Açan Tesisatçı | Bizim Tesisatçımız

Tıkanıklık açıldıktan sonra istenir ise kameralı cihaz kullanılarak pimaş içi görüntüleme yapılır. Bu sayede tıkanıklığın ciddiyetini, yerini ve tıkanıklığa neden olan etkeni belirler. Mutfak lavabosunda aşırı yağlanma var ise bu durumda pimaş yıkama önerilir. Pimaş yıkama da ayrı bir uygulama olup genelde mutfak hattı yıkamada kullanılır.

Yağlanmaya bağlı sürekli tıkanan mutfak gideri böylece sürekli tıkanmaz ve sizinde zamanınız boşa gitmez. Profesyonel uygulamalar ile yapılan tıkanıklık açma hizmeti her açıdan fayda sağlar.

Mutfak Lavabosu Tıkandı Ne Yapacağım?

Mutfak lavabosunun tıkanması her evde görülebilen sorunlar arasındadır. Bunun başlıca nedeni mutfak lavabosunun yemek artıkları, yağ ve deterjan kalıntıları gibi atıklara daha fazla maruz kalmasındandır. Tıkalı mutfak lavabosu açan tesisatçı bu sorununuzda sizlere en iyi hizmeti verecektir. Kalıcı olarak mutfak lavabosunun açılmasını sağlayacaktır. Üstelik etrafa zarar vermeden tıkanıklık açılacaktır.

Tıkanıklık açma servisi tıkanıklık açma uygulamasını tamamen cihazlarla yaptığı için hem hizmet ücreti uygun olur hem de gereksiz ek maliyetler çıkmaz. Eğer giderlerden her hangi birisi tıkandığında kendi çabanızla açmaya çalışacaksanız sert cisimlerle pimaşlara zarar vermemeye özen gösterin.

Bahse konu tıkanıklığı açarken dikkatsiz davranıp var gücünüzle pimaşa vurur veya sert cismi ileri iterseniz sonuç hiçte iyi olmayacaktır. Yanlış yapacağınız uygulama su kaçağına, pimaş kırılmasına neden olacaktır. Pimaşta su kaçağı olması pimaşın tamamının değişmesi anlamına gelir. Pimaş kırılması pimaş borusunun değişmesi anlamına gelir. Her ikisinin de yapılması yüksek maliyet demektir. Dertsiz başınızı ağrıtmadan Tıkalı Mutfak Lavabo Açan Tesisatçı  Servis çağırın rahat edin. Mutfak lavabosu tıkandığında, tıkanan lavabonun, kameralı lavabo açma, yöntemi ile açılması da en iyi yöntemdir.

Benzer Gönderiler: