Tıkanıklık Açma 481 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkalı mutfak lavabo gideri açma evde sürekli yaptığımız iş haline geldi ise bir gün tıkanıklık iyice ilerleyecek ve pompalama işe yaramayacaktır. Yağdan tıkanan mutfak gideri açma işi tıkalı lavabo giderini açmak elbette evde yapılabilir. Ancak bu tarz tıkanıklık çeşitlerinde geçici çözüm olur.  Mutfak lavabo tıkandı su gitmiyor ise tıkanmış mutfak lavabosu için sirke ve tuz ile lavabo tıkanıklığı açma için uygulanabilir. Mutfak gideri açan usta, lavabo gideri açma veya tıkalı gider borusu açma işini makineli robotlu yapar. Mutfak gider borusu tıkanmış, mutfak lavabo tıkandı su gitmiyor ise evde tuz ve sirke ile lavabo açma denenebilir. Evde tıkalı lavabo açma için en etkili tıkalı lavabo açma yöntemi olmasa da doğal yöntemler kullanılabilir.

Tıkalı lavabo için lavabo açıcı kullandın açılmadı ve  lavabo borusu tıkalı ise en iyi yöntem tıkalı boru açma yöntemi olan robotla tıkanıklık açılmalıdır. Eğer mutfak borusu çok yağlanmış ise pimaş yıkama makinesi ile mutfak gider borusu temizleme yapılmalıdır.

Mutfak gideri tıkandı diye yakınan hanımların sayısı pekte az değildir. Çünkü mutfak giderleri atıkların çok gittiği giderdir. Yemek artıkları, yiyecek artıkları, yağ kalıntıları, deterjan artıkları mutfak giderini tıkamaya yeter. Tıkanan mutfak gideri, mutfak lavabo gideri açma belli bir süre idare etseniz de belli bir süre sonra sizlere profesyonel yardım gerekecektir.

Belli bir aşamadan sonra kendi başınıza mutfak giderini pompalamak, kimyasal açıcılar kullanmak düşündüğünüz faydayı göstermez. Bunların hepsi mutfak giderine zarar verir, tıkanıklığı büyük boyutlara getirir. Bu yüzden tıkanan mutfak giderini açma için servisimizi arayın ve ustalarımız size yardımcı olsun. Sık sık tıkanan mutfak giderinin, kalıcı olarak açılmasını sağlayın. Mutfak borusu tıkandı diye  zor durumda kalmayın.

Lavabo tıkanıklığı açma, lavabo açma, gider açma, pimaş açma, kanal açma, lavabo açma teli veya lavabo açıcı kimyasal ile kalıcı çözüme ulaşmaz. Lavabo tıkanması, lavabo gider borusu, lavabo gideri açma, tıkalı gider borusu açma için en ideal çözüm kırmadan robotla tıkanıklık açmadır.

Tıkalı Mutfak Lavabo Gideri Açma | Uzmanlar Tesisat

Tıkalı Mutfak Lavabo Gideri Açma | Uzmanlar Tesisat

Robotla Tıkalı Mutfak Lavabo Gideri Açma

Tıkalı lavabo nasıl açılır, lavabo nasıl açılır, evde bu tür tıkanıklıkları ben kolayca açarım demek yeterli olmayacaktır. Uygulama yaptığınızda durum daha net ortaya çıkacaktır.

Tıkanan mutfak giderini açma, tıkanan lavabo gideri açma için cihazla tıkanıklık açan bir tesisatçı çağırmanızı öneririz. Böylece eve, mutfağa, fayanslara bir zarar gelmez. Ustalar fayansları bile kırmadan mutfak lavabosu gideri açmak için çalışır. Kolay tıkanan mutfak giderinin kolayca açıldığını görmek sizi şaşırtabilir. Ancak bunu sadece cihazla tıkanıklık açan tesisatçı yapabilir. Deneyimli ustaları olan ve cihazları bulunan bir tesisatçı tıkalı mutfak giderini açsın, çünkü, tıkanmış mutfağı kullanmakta mümkün olmaz.  Tıkanan mutfak gideri nasıl açılır, mutfak gideri açma için ne yapabilirim peşine düşmeden uzman yardımı alın.

Tıkanan mutfak lavabosu nasıl açılır, mutfak lavabo gideri açma, mutfak lavabo tıkanıklığı açma, tıkalı mutfak lavabosu açma için gayret sarf edilip evde denenir. Fakat istenilen sonuçların alınması oldukça zordur.

Tıkanmış Mutfak Lavabosu  Açma Fiyatı

Tıkalı mutfak lavabosu nasıl açılır için ve tıkalı mutfak gideri açma fiyatı için araştırma yaptığınızda robotla tıkanıklık açma için verilen fiyatlar ortalama birbirine yakın fiyatlar olur. Ortalama mutfak gideri borusu açma fiyatlarının altında veya üstünde kalan fiyatların nedenini sorun.

Ortalama bir mutfak gider tıkanıklık açma fiyatı 250-300 TL civarındadır. Tıkalı mutfak gideri açma bodrum katta yapılacak ise ana hattında açılacağı düşünüldüğünde fiyat 500 TL ye kadar çıkmaktadır. Fiyat ana hat tıkanıklığı açma olarak değerlendirildiğinden değişkenlik göstermiştir. Çünkü, bodrum kat tıkanıklığı zor açılan uğraştıran bir tıkanıklık olduğundan fiyatta diğer mutfak tıkanıklığı açma fiyatına göre yüksek olmaktadır.

Bazen tıkanıklık olduğunda paramız olmayabilir bu durumda sirke ve tuz ile lavabo tıkanıklığı açma denenebilir. mutfak lavabosu tıkandı ne yapmalıyım, mutfak lavabo tıkandı su gitmiyor pompalama veya sirke tuz karbonat ile tıkanıklığı açmayı deneyin. Ancak yukarıda yazımızda da bahsettiğim üzere kalıcı çözüm olması zordur. Banyo lavabosu tıkalı ise  gider tıkanıklığı açma önce evde denenir eğer tıkalı gider açılmaz ise sonra  yardım alınmalıdır. Tıkalı mutfak lavabo gideri açma, tıkalı lavabo giderini açmak ya da mutfak lavabosu tıkanıklığı açmak için zaman kaybetmeden profesyonel yardım alınmalıdır.

Benzer Gönderiler: