Tıkanıklık Açma 657 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkalı mutfak pimaş boru açma için evde kullanılacak yöntemler elbette vardır. Mutfak pimaşları tıkandığında basit tıkalı boru açma yöntemlerinden tıkalı boru açma kimyasalı kullanmak fayda sağlar. Yağ tıkalı mutfak gider borusu içi pimaş açma kimyasalı kullanmak tıkalı boru açma yöntemleri arasında en pratiğidir.  Tıkalı pimaş açma sonrası pimaş boru açma ilacı kullanılır ise bu gider borularında kalan atıkları temizler.

Mutfak giderinin tıkanıklığı hemen her evde yaşanan ve rahatsız edici bir sorundur. Tıkalı mutfak pimaş boru açma için kalıcı çözümler sunan bir tesisatçı ile çağırmanız yararlı olacaktır. Mutfak tıkandığında ilk akla gelen mutfak gider borularındaki yağlanma olacaktır.  Pimaş boruda tıkanıklık olduğunda pimaş gider boru çapı daralır ve suyun gitme hızı yavaşlar.

Kolay yollarla lavabo açma, tıkalı lavabo açma yöntemleri ve tıkalı mutfak gideri açma işi evde  denenebilir fakat sonucu ne olur bilinmez. Evde pimaş boru açma ilacı ile tel ile tıkalı pimaş açma ya da pimaş borusu tıkanıklığı açma gider açıcı kimyasallar kullanılır.

Mutfak eviyesine bağlı pimaş boruda tıkanıklık olduğunda tıkalı mutfak borusunu kırmadan alet ile açma var iken neden stres yaşayıp yorulursunuz. Pis suyu gidere taşıyan pimaş borusu tıkandığında, tıkalı boru açma, banyo ve mutfak pimaş boru açma ve kanal açma tesisatçı servis ile iletişime geçin.

Tıkalı Mutfak Pimaş Boru Açma Yağ Tıkalı Mutfak Gider Borusu Açma

Yağ kalıntıları, yemek artıkları, deterjan gibi etkilerle mutfak pimaş borusunun tıkanma riski yüksektir. Evde kendi başınıza mutfak pimaş borusunu açma çabalarınız ne yazık ki kalıcı çözüm sunmaz. Aksine mutfak pimaş borusuna zarar verme olasılığınız bulunmaktadır. Sizin ihtiyacınız olan tıkalı mutfak pimaş boru açma kırmadan hizmet alabileceğiniz bir tesisatçıdır. Hem kalıcı olarak mutfak pimaş borusu açılmalı hem de etrafı kırmadan pimaş boru açılmalıdır.

Tıkalı mutfak pimaş boruyu açmak için gelişigüzel yöntemler işe yaramaz. Tıkanıklığı açmak için cihaz kullanılmalıdır. Tıkanıklık cihazı olan bir tesisatçı ile iletişime geçerseniz pimaş boru tüm atıklardan temizlenir. Ustalar kırmadan cihazla tıkalı mutfak pimaş boru açma işlemini yaparlar. Pimaş boruyu tıkayan yağ atıkları, sert atıklar cihazla çıkarılır.

Tıkalı Mutfak Pimaş Boru Açma | Uzmanlar Tesisat

Tıkalı Mutfak Pimaş Boru Açma | Uzmanlar Tesisat

  • Mutfak gider borusu tıkandığında genelde bu durum pimaş hattında aşırı yağlanmaya dayalı çapı daralan borunun tıkanması ile kendini gösterir.
  • Tıkanan gider borusunda oluşan bu yağlanma için evde tıkalı gider açma teli kullanmanızın çok faydası olmaz.
  • Tıkanan mutfak pimaş gideri önce tıkanıklık açma makinesi ile kırmaya dökmeye gerek kalmadan açılır. Sonra da pimaş yıkama cihazı ile yıkanır, temizlenir. Pimaş yıkama cihazı pimaş boru yüzeylerine yapışan yağlı tabakayı yüksek basınçta su püskürtmek sureti ile temizler.
  • Kırmadan dökmeden profesyonel makine ile bu uygulamalar yapılabilir Bu makineler olmadan tıkalı gideri açmak ve sonra da temizlemek olanaksızdır.

Mutfak lavabo gider boru açma, tıkanan gider borusu nasıl açılır ve tıkalı boru açma yöntemi için evdeki şartla yeterli değildir. Tıkalı gider borusu nasıl açılır, pimaş açma işi pimaş nasıl açılır yukarıda madde madde açıklamaya çalıştık.

Tıkalı Mutfak Gideri Açma ve Tıkalı Mutfak Pimaş Boru Açma Fiyatları

Mutfak pimaş gider boruları tıkandığında en ucuz olan evde tıkalı boru açma kimyasalı ile tıkalı lavabo gider borusu açmadır. Ancak, tıkalı boru açma, mutfak tıkanıklığı açma  yağ tıkalı boru açma denendiği halde başarılı olunmaz ise maliyet artar.

Mutfak banyo gideri açma mutfak hattında oluşan tıkanıklığın açılması yağlanmaya dayalı zor ve meşakkatli olabilir. Genelde yağlanmaya dayalı tıkanıklık olduğundan tek seferde tıkanıklık açma yeterli olmayabiliyor. Yumuşak yağ dokusu tekrar bir araya geldiğinden tıkanıklık yaşanması da kaçınılmaz olur. Bunun için tıkanıklık açıldıktan sonra bir de kimyasal sıvı kullanılarak yağa tabakası tamamen temizlenmeye çalışılır. Bu açıdan Tıkalı Mutfak Pimaş Boru Açma fiyatı 300 TL  civarındadır.

Klozet gideri açma-pimaş tıkanıklığı açma-kanal açma-mutfak gider pimaş boru açma için profesyonel uygulamanın gerekliliği ortadadır. Mutfak giderinden su gelmesi durumunda çok uygun ücretlerle ve tıkanıklık açma fiyatları ile kırmadan mutfak gider boruları açma yapılır. Kırmadan tıkalı mutfak borusu açma sonucu tadilat yapma gereği olmadığından ek maliyetler çıkmaz.

Benzer Gönderiler: