Tıkanıklık Açma 796 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Otopark giderinde tıkanıklık sorunu varsa tıkalı otopark gideri açan tesisatçı çağırmanızda yarar vardır. Otopark giderini açmak için betonu boruyu kırmadan, tıkalı gider boru otopark hattı açma ya da süzgeç mazgal gideri açma işi profesyonel makineler ile yapılır.

Giderden gitmeyen su nedeniyle zorluk yaşanabilir, etraf sular içinde kalabilir. Sorunun en kısa sürede giderilmesi için zaman kaybetmemelisiniz. Zira zaman geçtikçe tıkalı giderden geri gelen su artacak bu da mağduriyet yaşanmasına neden olacaktır.

Otopark giderinin sık sık tıkanması durumunda tıkalı otopark kanalı açma işi tıkalı otopark ızgara açma işi tıkalı otopark gideri açan tesisatçı tarafından robotlu makineler ile yapılır. Tıkanan otopark giderleri için  tıkalı lavabo açıcı kimyasal kullanmak ya da tıkalı klozet gideri açma basit yöntemleri burada iş görmez. Tesisat otopark gideri tıkandığında otoparkı su basmadan tıkanıklığı robotla açtırmanız her açıdan avantaj sağlar.

Tıkalı otopark gideri açan firma, otopark pis su tahliye borusu tıkandığında tıkanıklık robotu ile tıkanmış otopark gider borusunu açar. Otopark gideri açma, otopark süzgeç ve mazgal gideri açma ve  kanal tıkanıklığı açma profesyonel cihazlar ile yapılan uygulamalardır.

Tıkalı Otopark Gideri Açan Tesisatçı Tıkanan Otopark Giderlerini Nasıl Açar?

Otopark giderinde tıkanıklık olursa sular gidere gitmeyeceği için otopark alanında su birikebilir. Bu nedenle araçların sular altında kalması gibi ciddi bir risk oluşabilir. Tıkalı gideri açmak için de kanal açma makinesi denilen robotla işlem yapar. Tıkalı otopark gideri açan tesisatçı kameralı görüntüleme yaparak tıkanıklığın nedenini kolayca tespit eder.

Otoparkta bulunan boru çapları büyük olduğu için hat uzun olduğu için bu işi her tesisatçı yapamaz. Elinde buraya uygun kamera ve uzun yaylı tıkanıklık robotu olmalıdır. Boru çapları büyük olduğu için tıkanıklık açma robotunun yayı burada katlanabilmektedir. Bu da tıkalı olan bölgeye yaygın gitmemesi ve sorunun çözülmemesi demektir. Bu yüzden tıkalı otopark gideri nedeniyle mağdur olmamak için bu işi çözebilecek, Tıkalı Otopark Gideri Açan Tesisatçı çağırmanızı öneririz.

Tesisat otopark gideri açma otopark kanalı açma nasıl yapılır?

Otopark gideri açan tesisatçı kameralı cihaz ve robot kullanarak tıkanıklığı açar. Araçların sular altında kalmaması için tıkanmış giderin en kısa sürede açılması gerekir. Kameralı cihazla gider bilgisayar ortamında görüntülenerek gideri tıkayan yabancı madde kolayca belirlenir. Gidere sokulan robot yabancı maddeyi kendine dolayarak dışarıya çıkarır.

Tıkalı Otopark Gideri Açan Tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Tıkalı Otopark Gideri Açan Tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Aslında uygulamada yani sahada durum biraz daha farklıdır. Tıkalı olan gider açılmadan kamera gönderseniz de kamera ileri gitmez. Önce tıkanıklık açılıp sonra pimaş gider tesisatı görüntülenebilir. Otopark giderinin tıkanmasına neden olan şey sert cisim ise tıkanıklık açma robotunun ucundaki ek parça ile rögara itilir. Yok eğer bez tarzı yumuşak bir şey ise tıkanıklık yayına sarılıp dışarı çıkarılır. Tıkalı Otopark Gideri Açan Tesisatçı bu işi tecrübe edinmiş olmalı ve ilk tıkanıklık açmayı giderin neresinden yapacağını bilmelidir.

Bu açıdan ilk defa böyle bir sorun ile karşılaşırsanız, Tıkalı Otopark Gideri Açan Tesisatçı çağırırken fiyattan ziyade bu işi yapıp yapamayacağını anlamaya çalışın.

Benzer Gönderiler: