Tıkanıklık Açma 454 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkalı pimaş açan firma basit tıkalı boru açma yöntemleri olan tıkalı boru açma kimyasalı ile değil robotla tıkanıklığı açar. Robotla tıkanmış pimaş açma uygulaması yaptıktan sonra pimaş açma sıvısı bakım amaçlı kullanılabilir.  Boru gideri açma işi nalburlarda satılan ince tıkalı boru açma teli ile yapılmaya çalışıldığında sonuç çoğu zaman alınamaz. Bu uygulama evde kendi çabamızla yaptığımız uygulamadır.

Uzmanlar Tesisat, tıkanmış pimaş boru açan firmalardan olup, tıkalı pimaş açan firma veya gider tıkanıklığı açan firma bu işi robotlu makineler ile yapar. Ana gider pimaş açma, tıkalı boru açma hizmeti teknolojik imkanlarla pratik ve kolay yapılır.

Tıkalı pimaş açan firmalar, tıkanan pimaş borusunu açmak için robotlu makineli uygulamalar ile kırma dökme olmadan tıkanmış gideri açar. Tıkanmış  tuvalet lavabo pimaş açma işi yine robotlu makineler ile  yapılır. Pimaş tıkanıklığı açan servis, tıkanmış pimaş açma ve kanal gider mutfak banyo gideri açma işinde cihaz ve usta ile profesyonel çözüm üretir.

Tıkalı Pimaş Açan Firma Tıkanmış Pimaş Açma

Pimaş boru tıkanıklığı yüzünden sıkıntıya girmenize, stres yapmanıza hiç gerek kalmadı. Tıkalı pimaş açan firma sayesine bu sorundan daha rahat kurtulabilirsiniz. Pimaş boru gideri robotla açılarak tıkanan giderler açılır ve yeniden hizmetinize sunulur. Ustaların çalışmasından sonra evde tadilat yapılmasına gerek kalmaz. Tıkanıklığa neden olan yabancı cisim pimaş içinden robotla çıkarılır. Bu yüzden tıkalı pimaş için profesyonel yardım almanızı öneririz.

Tıkalı Pimaş Açan Firma | Uzmanlar Tesisat

Tıkalı Pimaş Açan Firma | Uzmanlar Tesisat

  • Tıkanan gideri açacak serviste mutlaka tıkanıklık açma robotu olmalıdır.
  • Tıkalı pimaş boru çapına uygun tıkanıklık açma teli olmalıdır.
  • Tıkanıklık robotunu kullanmasını bilen usta tesisatçı olmalıdır.
  • Tıkanan gideri açmak için ne uygun gider seçilerek işe başlanır.
  • Tıkanan boru çapına uygun tıkanıklık teli, makineye takılır.
  • Makine çalıştırılıp gidere tel gönderilir. Tıkanıklık cihazının teli döne döne gidere gittiği için yumuşak bez tarzı, ıslak mendil tarzı şeyleri kendine sarıp gider dışına çıkarır. Giderde tıkanıklığa neden olan şey sert ise rögara iterek tıkanıklığın açılmasını sağlar.
  • Tıkanıklık tam olarak açıldıktan sonra eğer gerek görülür ise kamera ile pimaş içi görüntüleme yapılır.
  • Gidere bol su dökülüp tıkanıklığın tam olarak açılıp açılmadığı kontrol edilir.

Pimaş tıkandığı zaman tıkalı pimaş açan firma nasıl bulurum diye telaşlanmayın. Firmamızı arayarak tıkalı pimaşın yeni yöntemlerle açılmasını sağlayabilirsiniz. Kırmadan robotla çalışan ekiplerimiz pimaş boruyu profesyonel uygulama ile açarlar. Ekiplerimize pimaş tıkanıklığı hiç bu kadar kolay açılmamıştı diyecek kadar şaşırabilirsiniz.

Robotlu Makineli Cihazla Tıkanıklık Açma Boru Açma Fiyatı

Tıkanıklık olduğunda öncelikle acaba ben açabilir miyim sorusu ile tıkanıklığı açmaya çalışırız. Baktık tıkanıklık açılmıyor lütfen giderlere zarar verecek uygulama yapmayın. Pimaş borusu kırılır ise çok daha büyük arızalara sebebiyet verdiğiniz için tadilat gerektiren durum ortaya çıkacağından cebinizden de çok fazla para çıkacaktır. Tıkanıklık açma fiyatı da makul olup 300 TL’den başlayan fiyatlarla tıkanmış giderler açılır.

Tıkalı giderlerin yeni sorunlara neden olmadan açılmasını sağlamak doğru tesisat firması ile iletişime geçmek ile mümkündür. İstanbul geneli pimaş aç servisi pimaş açan ustalar ile uygun ücretle tıkalı giderleri açar.  Pimaş açma İstanbul servisi ile uygun fiyatla  pimaş nasıl açılır sorusunun cevabını da net bulmuş olursunuz. Tıkalı Pimaş Açan Firma ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Pimaş tıkanıklığı sorunu olanlar tıkalı pimaş açan firma ile iletişime geçerek profesyonel yardım almalıdır. Etrafı kırmadan yapılan çalışma ile tıkalı pimaş kolay bir şekilde açılacaktır.

Benzer Gönderiler: