Tıkanıklık Açma 425 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkalı Wc gideri kırmadan açma hizmeti alarak bu istenmeyen sorundan kolayca kurtulabilirsiniz. Tıkalı tuvalet bekletilmeye gelmeyecek tesisat arızalarında en önemli olan arıza tipidir. Tıkalı tuvalet görüntü kirliliğine ve kötü kokuların oluşmasına neden olacağı için hijyenik olmayan ortamlar ortaya çıkar. Tuvalet açma ya da  tuvalet gideri açma işinde robotlu makineler kullanılmalıdır.

Kırmadan robotla tıkalı pimaş açma, tıkalı olan tuvalet gideri açma veya normal tuvalet açma işi yapan usta sahada bu tablo ile çok karşılaşmaktadır. Tıkanıklığın nedeni olan tuvalet kağıtları, bez, ped, atılmaması gereken ne var ise tuvalet giderinden çıkmaktadır. Cihazla gider açma, kırmadan gider açma işinde kullanılan tıkanıklık robotu,  çok zor gibi görünen tıkanmış boruları açma da mahirdir.

Kırmadan gider açma, tuvalet gider açma, lavabo-küvet-tuvalet-banyo-mutfak gideri açma robot olmadan yapılamayacak hizmetlerdir. Cihazla gider açma, robotla klozet açma, pimaş tıkanıklığı açma ve klozet gideri açma profesyonel çözüm yine makineli robotlu uygulama ile olur.

Tıkalı Wc Gideri Kırmadan Açma Tıkalı Olan Tuvalet Gideri Açma 

Etrafı kırmadan gider tıkanıklığının açılması için cihazların kullanılması gerekir. Özellikle tıkalı wc gideri için kameralı görüntüleme yapılarak tıkanıklık olan bölgenin önceden belirlenmesi çok önemlidir. Daha sonra tıkanıklık açma makinesi ile tıkalı wc gideri kırmadan açılabilir. Wc giderini tıkayan yabancı cisim tıkanıklık cihazı ile kırmaya gerek kalmadan çıkarılabilir. Kameralı görüntüleme yapılması sayesinde de hem tıkanıklık nedeni hem de tıkanıklığın tam yeri belirlenebilir.

Tıkalı Wc Gideri Kırmadan Açma | Uzmanlar Tesisat

Tıkalı Wc Gideri Kırmadan Açma | Uzmanlar Tesisat

Wc gideri atıklardan dolayı tıkanabileceği gibi inşaat sırasında giderin hatalı eğim verilerek döşenmesi gibi sebeplerle de tıkanabilir. Wc gideri tıkanıklığı etrafa pis sızıntılara neden olabilir. Alt kata sızıntı yapabilir. Bu sorunun giderilmesi için tıkalı wc gideri kırmadan açma cihazla hizmet alabileceğiniz bir tesisatçı çağırmalısınız. Wc gideri içine sokulan tıkanıklık robotu ile kırmadan gider açılabilir.

  • Wc tıkanıklığı için evde kendi çabamızla açılabilecek bir tıkanıklık çeşidi değildir. Bu açıdan kendimizi yorup pimaş gider borularına zarar vermekten uzak duralım.
  • Wc tıkanıklığını önemseyerek acil müdahale edilmesini sağlayalım ki, giderden taşan pis su etrafa çok zarar vermesin ve pis koku eve sinmesin. Kaldı ki eğer Wc gider tıkanıklığının açılması geciktirilir ise sonradan makine ile tıkanıklık açma hizmeti de alsanız oluşacak zarara engel olmamış olursunuz.
  • Tuvalet tıkanıklığı için makineli profesyonel tıkanıklık açma uygulaması talep edilmeli ve makine olmadan tıkanıklığı açmaya çalışacaklara izin verilmemelidir.
  • Tıkalı Wc Gideri Kırmadan Açma yöntemleri varken sizi büyük maliyetler içerisine çekecek eski tip tıkanıklık açma yöntemlerini kabul etmeyin.

Tıkalı gider nasıl açılır için umarım sıraladığımız bu liste sizin fikir sahibi olmanızda yardımcı olur.

Makine ile Tıkalı Wc Gideri Kırmadan Açma Ücretleri

Ücret ödemeden evde karbonat sirke ile lavabo açma, kırmadan tuvalet açma tıkalı tuvalet gideri açma yapma işi her zaman çözüm sunmayabilir. Eğer bu şekilde çözüm olmaz ise kırmadan gider açma firmasından yardım alarak, kırmadan robotla tuvalet açma ve banyo gideri lavabo tıkanıklığı açma için yardım alabilirsiniz. Peçete ile tıkanan tuvalet veya alaturka tuvalet tıkandığında robotla müdahale gerekli olacaktır.

Tıkalı tuvalet açma işi pis ve zor iş olup ücreti buna rağmen abartılı ücret değildir. Bodrum katlar ile üst katlar arsında fiyat farkı vardır. Bodrum katta tuvalet tıkanıklığı açma ücreti 450-600 TL arasında olup üst katlarda bu fiyat 350 TL civarındadır.

Robot ile tesisatı kırmadan tıkalı gideri açma, tıkalı pimaş açma ve mutfak gideri açma bütçenizi zorlamayacak fiyatlarla yapılır. Robot adı verilen kanal açma makinesi ile tıkanıklığı kırmadan açma her açıdan daha uygun ücretlerle yapılmaktadır. Çünkü tadilat yapmanızı gerektirecek kırma dökme olmaz.

Tıkalı tuvalet gideri açma, kırmadan tuvalet açma ve tıkalı mutfak açma işini yapan tesisatçı usta mağduriyete neden olmamak için profesyonel makineler kullanmalıdır. Tıkalı Wc gideri kırmadan açma Wc gideri tıkanıklığı için profesyonel yardım alınmalıdır.

Benzer Gönderiler: