Tıkanıklık Açma 414 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkanan mutfak gideri açma için profesyonel yardım aldığınızda  tıkanan mutfak lavabosunu basit yollarla açmakla uğraşmazsınız. Mutfak lavabo gideri yağlanınca tıkanır siz de evde karbonatla lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri ile mutfak lavabosu tıkanıklığı açma elbette denenebilir. Fakat tıkalı lavabo ve gider borusu ana boruda tıkanmaya dayalı ise bu sorunu çözmez. Mutfak gideri ve banyo gideri tıkandığında mutfak gider borusu açma ve mutfak gider açma işinde en garanti yol robotla tıkalı boruyu açmaktır.

Mutfak giderinin tıkanma riski oldukça yüksektir. Zaman içinde giderde biriken atıklar nedeniyle tıkanıklık sıkça oluşur. Mutfağın tıkanması pek çok işin aksamasına da neden olur, yemek, bulaşık derken yaşan kalitesini ve hayat akışınızı da bozar.

Kolay yollarla lavabo açma, sirke ve karbonatla lavabo tıkanıklığı açma ve mutfak lavabosu gider tıkanıklığı açma yöntemleri denenebilir. Mutfak lavabosunun tıkanması ve mutfak gideri yağdan tıkandı ise tıkalı mutfak lavabosu, tıkalı gider açma aparat ile açılmayabilir. Basit pratik yöntemler çoğu zaman tıkanıklığın açılması için yetersiz kalır. Mutfak gideri ve banyo gideri tıkandığında, tıkanan gider boruları ve tıkalı mutfak gideri açma robotlu makineler ile kırmadan yapılır.

Tıkanan Mutfak Gideri Açma ve Mutfak Lavabo Gideri Açma

Mutfak giderinin başlıca tıkanma nedeni yemek artıkları, bulaşıkların üzerinde kalan atıklardır. Buna yağ kalıntıları ve deterjan atıkları da eklendiğinde mutfak giderinin tıkanması kaçınılmazdır. Tıkanan mutfak giderini açma için hanımların kullandığı kimyasal açıcılar, pompalama hep geçici çözümlerdir. Kalıcı olarak mutfak giderini açmak için profesyonel yardım almalı, işinin ehli ustaları çağırmalısınız.

Mutfak gideri tıkandığında sular gitmez, atıklar lavaboda birikmeye başlar. Bu durumda lavaboyu pompalamak derdinize çare olmaz. Tıkanan mutfak giderini açma amacıyla bir tesisatçı çağırmalısınız. Robot kullanan, deneyimli ustalara sahip olan bir tesisatçı bulmalısınız. Mutfak giderini robotla açan, yağ artıklarını tamamen temizlemek için pimaş yıkama yaparak teslim eden servisimizden bu konuda hizmet alabilirsiniz.

Tıkanan Mutfak Gideri Açma | Uzmanlar Tesisat

Tıkanan Mutfak Gideri Açma | Uzmanlar Tesisat

Mutfak tıkanıklığı makine ile açıldıktan sonra kalıcı çözüm olması açısından pimaş gider yıkama cihazı ile yıkama yapılması gerekir. Mutfak tıkanıklığı açılmış olsa bile mutfak gider boru yüzeylerinde oluşan yumuşak yapı tam olarak tıkanıklık makinesi ile temizlenemediğinden tekrar bir araya gelip tıkanıklık oluşturur. Bu açıdan özlellikle mutfak giderinde oluşan tıkanıklık için tıkanıklık açma ve pimaş yıkama yapılması elzemdir.

Mutfak giderlerinin pimaş yıkama makinesi ile yıkanması yüksek basınç ile yapılır. Bu sayede yumuşak olan yağ tabakası da tamamen temizlenmiş olur. Bu sayede mutfak giderine atılan yabancı cisimler boru yüzeyinde tutunacak bir şey bulamadıklarından tıkanıklık oluşturmadan rögara giderler. Bu sayede iş akışını etkileyecek bir durum ortaya çıkmadığı için her şey yolunda gider. otel mutfağı, yurt mutfağı, hastane mutfağı giderleri aşırı atık ve yağlanmaya maruz kaldığı için buralarda pimaş yıkama mutlaka yapılmalıdır. Tıkanan Gider Borusu Nasıl Açılır sorusu için umarım bilgi sağlayabilmişizdir.

Tıkanan Mutfak Lavabo Gideri Açma Fiyatları

 Doğal bir yöntem ile tuvalet açma ya da mutfak gideri açma, lavabo giderini açmak için tıkanan mutfak lavabosuna ne dökerseniz. Yağdan tıkanmış mutfak borusu, mutfak lavabosunu açmak için en etkili mutfak gideri açma fiyatı evde doğal yöntemlerle tıkanmış mutfak açmak olacaktır. Evde sirke ve tuz ile lavabo açma ya da tıkanmış lavaboyu açmak elbette her zaman sonuç vermez.

Tıkanan gider mutfak gideri ise robotla tıkanıklık açma fiyatı 300 TL’den başlar. Tıkanıklık açma fiyatları gider tıkanıklık çeşidine göre değişir. Giderin nerede olduğu da fiyatı etkileyen unsurdur. Otel oluşan tıkanıklık ile müstakil dairede oluşan tıkanıklık açma fiyatları da bu anlamda farklı olacaktır. Nedeni, tıkanıklık açmak için harcanan zaman ve çaba çok farklı olmaktadır. Bu açıdan tıkanıklık hizmeti alacak vatandaş fiyat alırken tıkanıklık durumu ile ilgili net bilgi verir ise net fiyat alacaktır. Böyle olunca da tıkanıklık açan firma alacağı parayı, tıkanıklık sorunu yaşayan kişi de ödeyeceği miktarı bilir. Hizmet sonrası olası sürpriz fiyatların da önüne geçilmiş olunur.

Tıkanan mutfak gideri açma yöntemleri için mutfak borusu nasıl temizlenir için bilgi paylaşımını faydalı bulduysanız yazımızı beğenmeyi unutmayın.

Benzer Gönderiler: