Tıkanıklık Açma 718 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkanan tuvalet nasıl açılır diye merak edilen bu konu günümüzde eskiye oranla bilinirliği artmış bir husustur. Tuvalet tıkandı su gitmiyor ise doğal yöntemlerle tuvalet açma ve evde tıkanmış tuvalet açma işi için kimyasal ilaç da kullanılabilir. Tıkanan tuvalet açma ilaçları kullanacağınız vakit üzerinde yazılı talimata uygun olarak kullanın. Alaturka tuvalet tıkanıklığı açma işini yaparken de önce kimyasal açıcı denenir sonra açılmaz ise profesyonel gider tıkanıklık açma firması çağrılır.

Tuvalete atılan tuvalet kağıdı kaynaklı veya başak bir nedene dayalı tuvalet tıkandı su gitmiyor ise robotlu tıkalı boru açma  ile kolay çözüm. Klozet gideri tıkandı veya tuvalet tıkandı su gitmiyor ise robotla gider açma uygulaması elzemdir. Tuvalet açıcı ile  tıkanan klozet açma işlemi her zaman çözüm olmayabilir. Bu açıdan tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır için en ideal cevap robotla tıkanıklık açmak olacaktır.

Sosyal medya aracılığı ile bile olsa insanlar artık tesisatçıların bu alanda verdikleri hizmetler göze çarpmaktadır. Sosyal ağda gezinirken bile tesisatçıların verdikleri reklamlar olsun, yaptıkları hizmet paylaşımları olsun bu tip sorunların nasıl çözüme kavuşturulduğunu hepimiz görmekteyiz.

Tuvalet tıkanıklığı açma, tıkanan lavabo nasıl açılır, tuvalet açma, en etkili tuvalet tıkanıklığı açma gibi başlıklar için çözüm kırmadan robotla olur. Tıkanan tuvalet açma yöntemleri, tıkanan tuvalet borusu açma işi profesyonel uzman tesisatçılar tarafından kolaylıkla çözülür. Ancak eğer bu işi bilmiyorsanız ve tıkanıklık açma robotunuz yok ise tıkanıklık açılmayacaktır.

Tuvalet Tıkandı Su Gitmiyor Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır?

Tuvalet tıkanması herkes için sıkıntılı bir sürecin başladığına işarettir. Eğer robotla tıkanıklığı açtırmak için bir tesisatçıyı çağırırsanız hiç sıkıntı çekmeden bu süreci olumlu sonlandırabilirsiniz. Tıkanmış bir tuvalet nasıl açılır diye telaşa yol açan bu tesisat arızı da başladığı gibi biter. Tıkanan tuvaleti açmak için çeşitli yollar kullanılmaktadır. Bunların bir kısmı tavsiye edilmeyen, tıkanıklığı açmaya yardımcı olmayan yollar olsa da, hala kullanılır. Evdeki tuvalet gider borusu tıkanan kişi öncelikle bunu kendi başına açmak için uğraşabilir.

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır | Uzmanlar Tesisat

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır | Uzmanlar Tesisat

Tuvalet giderine tel sokarak tıkanıklığı açmaya çalışabilir, tuvalet giderine kostik gibi ağır kimyasal maddelere dökerek tıkanıklığa çare bulmaya çalışabilir. Ancak bunlardan garantili bir sonuç alması çok zordur. Tel kullanılması belki de tıkanıklık nedeni olan yabancı maddeyi çıkarmak yerine derinlere iter ve tuvalet tıkanıklığının açılmasını zora sokar. Bilmediğiniz kimyasal açıcılar ise tuvalet giderine zarar verebilir. Tıkanıklığı açmak yerine kendinizi daha fazla zarara sokmuş olursunuz.

 Tıkanan tuvalet evde büyük sorundur, robotla tıkanmış tuvalet açma ve tıkanan tuvalet açma pratik bilgiler sayesinde tıkanıklık sorununu küçük maliyetler ile aşabilirsiniz.

Tıkanan tuvalet nasıl açılır, bunu merak ediyorsanız bir tesisatçıya danışmanızda yarar vardır. Tıkanmış tuvaletin garantili olarak açılması için, cihazla tıkanıklık açma işlemi yapılması gerekir. Robotla, kameralı cihazla tıkanmış tuvalet oldukça zahmetsiz bir şekilde olur.

  • Tıkanan tuvalet gider boru çapına göre robotun ucuna tıkanıklık teli takılarak tıkanmış olan tuvalet gider borusu açılır.
  • Sürpriz sonuçlar ile sürpriz ücretle ile karşılaşma durumu ortadan kalkar ve garantili hizmet sunulur.
  • Gider borularına zarar verilmeden tıkanıklık ne kadar ileri de olursa olsun tıkanıklık teli ekleme yapılarak tıkanıklık durumuna göre uzatılabilir.
  • Tıkanan tuvalet gideri açıldıktan sonra kamera ile gider boruları görüntülenerek son durum hakkında da bilgi edinilebilir.

Robotla Gider Açma Tuvalet Açma Ücretleri

Tıkanmış tuvalet gideri bodrum katta ise ücreti farklı olacak orta katlarda ise ücret farklı olacaktır. Orta katta tıkanan tuvaletin açılması için 350 TL ücret alınır. Bodrum katlarda bu rakam 500 TL civarında olabilir.

 Tıkalı tuvalet açma işlemi, evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri ile tıkanan tuvaleti açma işini kendin yap dersek ne olur? Normal tuvalet tıkanıklığı açma, tıkanan tuvalet borusu açma evde tek başımıza açabileceğimiz tıkanıklık türü değildir. Robotla Tıkanmış Tuvalet Açma ücreti yüksek olmayıp kalıcı çözüm kırmadan sunulduğu için tavsiye ediyoruz. Tıkanan tuvalet nasıl açılır hususunda umarım kafanızda bir çözüm yolu belirmiştir.

Benzer Gönderiler: