Tıkanıklık Açma 416 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkanıklık açan servis tıkanmış olan pis su giderlerinin açılmasını makine ile kırma dökme olmadan sağlar. Lavabo tıkanıklığı açan firma, pratik tıkanıklık açma yöntemleri olan robotla tıkanıklık açma, kameralı tıkanıklık açma ile zoru kolay hale getirir. Tuvalet tıkanıklığı açan firmalar, kameralı tıkanıklık açan servis ile kırmadan tıkanıklık açma uygulaması ile sorunu çözer.

Nette arama yapacaksanız, tuvalet açan tesisatçı, tıkalı gider açan firma, tuvalet gideri açma servisi veya pimaş tıkanıklığını açan tesisatçı diye aratabilirsiniz. Profesyonel tesisatçı firmalar tıkanıklık açma makinesi ile tıkalı pimaş açar. Evde tıkanıklığı kendiniz açmaya karar verirseniz örneğin,  tıkanıklık açma kimyasalı ile lavabo tıkanıklığı açma yapabilirsiniz. Profesyonel hizmet için robotla tesisat açma uygulamasına imkan veren tıkanıklık makinesi bu iş için olmazsa olmazlardandır. Giderler tıkandığı zaman sizlerin de tıkanıklık açan servis çağırmanız gerekeceğinden bu hizmeti profesyonel uygulamalar ile yapanlarla iletişime geçin.

İstanbul wc. tıkanıklık açma servisi, Uzmanlar Tesisat tıkanan klozeti robotla açan öncü firmalardandır.  Robotla pis su gideri açan servis olarak robotla açılan tıkanıklığı kamera ile görüntülüyoruz. İstanbul geneli robotla gider tıkanıklığı açan servis, robotla tıkanıklığı açan firma ideal lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri ile kırmadan çözüm sunar.

 Tıkanıklık Açan Servis Robotla Tıkanıklık Açma 

Tıkanmış lavabolar nasıl açılır, tıkanan lavabo açma robotla nasıl açılır bu soruların en doğru cevabı kırmadan yapılan uygulamada saklıdır. Banyo gideri, tuvalet, mutfak gideri, lavabo gideri tıkandığı zaman profesyonel yardım almalısınız. Giderleri tıkanıklık açma makinesi ile açacak, evinize zarar vermeyecek tıkanıklık açan servis çağırmanız gerekecek. Tıkanıklık makinesi her ebatta gider borusunun açılmasını sağlar. Ucuna takılan esnek yay sayesinde giderin içinde ilerletilen makine tıkanıklık olan bölgenin açılmasını sağlar. Tıkanıklık açma makinesinin esnek yayı boruların bağlantı yerlerini aşacak özelliğe sahip olduğundan tıkanıklık olan bölgeye kadar rahatlıkla ulaşır.

Tıkanıklık Açan Servis | Uzmanlar Tesisat

Tıkanıklık Açan Servis | Uzmanlar Tesisat

 • Tıkalı gider için yapılacak uygulamayı iyi bilen servis bu uygulamayı makine ile yapar ve pimaş boruları bundan zarar görmez.
 • Makine ile entegre çalışan tıkanıklık teli dönerek gider borularında ilerler ve tıkalı olan yeri de bu sayede açar.
 • Tıkanıklık olan yerde sert olan şeyler var ise makinenin itme gücü ile itilerek tıkanıklık açılır.
 • Makine ile tıkanıklık açma aşamasında makine yaya geri sarıldığında da yumuşak bez, ıslak mendil, poşet gibi şeyler tele sarılarak giderden çıkarılır.
 • Uzun hat boyunca, yatay veya dikey pimaş borularında tıkanma olduğunda makine ve uzun olan tel sayesinde kırmadan dökmeden tıkalı gider açılır.
 • Tıkanıklık açan servis bu işte tecrübe sahibi olmalı ve bu iş ile ilgili çıkan yeni cihazları takip ederek aktiflerine katmalıdır.

Tıkalı giderlerin açılmasını sağlamak için tıkanıklık açan servis bulmanız gerekecek. Bu alanda tecrübeli olan, cihazları bulunan bir servis ile iletişime geçmelisiniz. Yaşadığınız semtte tıkanıklık açma makinesi olan bir servis bulmak için kısa bir araştırma yapabilirsiniz. İnternet üzerinden ya da çevrenizdeki tanıdıklarınıza sorarak böyle bir servis bulabilirsiniz. Kırmadan tıkanıklığı açacak bir servis size yardımcı olacaktır.

Robotla Gider Tıkanıklığını Kırmadan Açma Servis Ücretleri

Tıkalı gider açma ücretlerini merak edip araştırma yaptığınızda belki de kafanız karışmaktadır. Bence bunun nedeni aynı hizmeti veren kişilerin karşılaştırmaktan ziyade sadece fiyat karşılaştırması yapmanızdır. Yani bu hizmeti veren kişi bu hizmeti ne ile veriyor ve hizmet kapsamı nedir diye sorup bu hususları dikkate almadan yapılan karşılaştırma sizi yanıltır. Sadece fiyat sorup kapattığınızda eksik yanlar olacağından sağlıklı karar verme oranı da düşer. Kırmadan tıkanıklık açma servis ücretlerini bir dairede yapılan uygulama olarak ele alıp fiyatları da ortalama burada yazalım.

 • Tuvalet tıkanıklık açma ücreti 350 TL
 • Lavabo tıkanıklık açma ücreti 250 TL
 • Mutfak tıkanıklığı açma ücreti 250 TL
 • Süzgeç tıkanıklık açma ücreti 250 TL
 • Banyo duşa kabin tıkanıklık açma 250 TL

Robot makineli cihazla tıkanıklık açan servis ve klozet tıkanıklığı açan servis, kameralı lavabo açma uygulamasında da öncüdür. Basınçlı makine ile pimaş gider borusu yıkama,  robotla tuvalet açma, lavabo açma, banyo açma gibi arızalar en uygun fiyatlarla çözüme kavuşturulur.

Benzer Gönderiler: