Tıkanıklık Açma 506 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkanıklık açan usta yani tıkalı boru açma ustası, tıkanıklık robotu ile kırmadan dökmeden tıkanmış gider borusunu açar. Farklı isimleri olan bu işi yapan ustalar tuvalet açan usta, klozet tıkanıklığı açan usta diye zikredilse de iş aynı iştir. Tıkanıklık açma makinesi, lavabo tıkanıklığı açma işi yapan usta tuvalet gideri açan usta ve robotla tuvalet açan usta kırma dökme yapmaz.

Lavabo tıkanıklığı, tuvalet, mutfak gideri tıkanıklığı gibi durumlarda robotla tıkanıklık açan usta çağırmanız gerekir. Tıkanıklığın işinin ehli bir usta tarafından açılmasını sağlarsanız kırma dökme olmadan tıkalı giderler açılır. Tıkalı tuvalet açan firmalar, tıkanıklık açma makineleri ile atık su gider tıkanıklığını robot cihazlarla kırmadan açar.

Robotla Tıkanıklık Açan Usta Tıkalı Boru Açma Ustası

Giderlere kaçırılan yabancı cisimler, giderlerde biriken atıklar tıkanıklığın başlıca nedenidir. Tıkanıklığın açılması için cihaz kullanılması ve deneyimli bir ustadan yardım alınması gerekir. Ayrıca gider tıkanıklığı nedeniyle daha fazla zarar görmemek için de bu yöntemi kullanmalısınız. Tıkanan banyo, mutfak, tuvalet giderlerini, lavaboyu açmak için yardıma ihtiyacınız olacaktır. Tıkanıklık açan usta çağırarak tıkalı giderleri açtırmanızı öneririz.

Tıkanıklık Açan Usta | Uzmanlar Tesisat

Tıkanıklık Açan Usta | Uzmanlar Tesisat

  • Bu işi bir bilene yaptırmadığınız takdirde tıkanıklık hemen açılmayacak ve tıkanıklığın sebep olacağı yüksek maliyetli tadilatlar yapmak durumunda kalacaksınız.
  • Tıkalı olan giderde su biriktiği için pimaş boru bağlantı yerlerinden su sızmaya başalar ve alt kattaki komşunuzun kartonpiyerleri zarar görebilir.
  • Tıkalı olan gider, lavabo kullanmanıza engeldir, tuvaleti kullanmanıza engeldir, banyo yapmanıza engeldir. Bunu gibi bir çok şeyden mahrum kalırsınız.
  • Tıkalı gider hemen açılmaz ise etrafa kötü kokular yayılmaya başlar.
  • Tıkanıklık açılmadığı takdirde görüntü kirliliği ortaya çıkar ve tahammül sınırlarınızı zorlar.

Tıkanıklık açan usta çağırmak için tesisatçınızı aramanızı yeterlidir. Lavabo tıkanıklığı, wc tıkanıklığı, mutfak ve banyo tıkanıklığı gibi sorunlarınızın kısa zamanda giderilmesi, evinize zarar gelmemesi için usta çağırmanız gerekir. Usta kameralı cihaz ile tıkalı gideri bilgisayar ortamında görüntüler. Bu şekilde tıkanıklığa neden olan etkeni ve tıkanan yeri tespit eder. Kanal açma makinesi denilen robotla tıkanıklığı zahmetsizce açar.

Kırmadan Dökmeden Tıkanıklık Açan Usta Fiyatları

Tıkanan giderlerin açılması için fiyat aldığınızda ve biraz araştırma yaptığınızda fiyatlar arasında çok fark görürseniz, bu durum piyasada bu işi bilmeyenlerinde olduğuna işarettir. Çünkü işi bilmeyen kişi işi fiyatlamada da zorlanır. Bunun için verdiği fiyat çok düşük ya da çok uçuk bir fiyattır.

Oysa piyasada oturmuş, kabul görmüş tıkanıklık açma fiyatları vardır. Tıkanıklık açma fiyatı 300 TL’den başlar ve tıkanıklık türüne, yerine göre değişkenlik gösterir. Tıkanan gider bir tuvalet ise ve bu tuvalet bodrum kat ise fiyat üst dairelere göre daha yüksek olur. Çünkü bodrum kat tuvalet tıkanıklığı zor açılan bir tıkanıklık türüdür.

Robotla tıkalı tuvalet borusu açan usta, tıkalı tuvaletleri açan firmalar, tıkanıklık açma makineleri ile atık su gider tıkanıklığını uygun ücretle açarlar. Tıkanıklık Açan Usta aradığınızda bizlere bir tel ile ulaşıp doğru hizmeti doğru fiyat ile alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: