Tıkanıklık Açma 652 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkanıklık açma makinesi (robotla tıkanıklık açma) ile tıkanık pis su boru tıkanıklığı açma uygulaması kolaylıktır. Bu açıdan robotla tıkalı pimaş açma yöntemleri her daim en doğru çözüm olmuşturTıkalı pis su borusunu açmak için kullanılan tıkanıklık açma makinesi (robotla tıkanıklık açma) etrafı kırmadan tıkanıklığın açılmasını sağlar. Kameralı gider açma makinesi kanal açma makinesi denildiğinde robotla tıkanıklığın açıldığını ve sonrasında da kamera ile boru içi görüntüleme yapıldığını anlamalısınız.  Diğer taraftan yüksek basınçlı kanal açma makinesi denildiğinde de pimaş yıkama cihazı ile pimaşların temizlendiğini anlamalısınız.

Diğer taraftan da boru kanal açma makinesi ve gider açma makinesi ile ifade edilen aynı şeydir. Makine ve tıkanıklık açma spirali ile tıkanmış gider boruları kırmadan açılır. 2.el gider açma makinesi olup olmamasından ziyade makinenin güçlü olması önemlidir.

Elektrikli kanal açma makinesi sıfır ve ikinci el fark etmeksizin boru ve kanal temizleme makineleri, gider tıkanıklığı açma makineleri, kanal ve logar açma makineleri ile tıkalı giderler açılır.

Tıkanıklık Açma Makinesi Kanal Açma Makinesi

Tesisatın pis su hattında oluşan tıkanıklıkların açılması için oldukça başarılı yöntemler bulunmaktadır. Tıkanıklık açma cihazı (Robotla tıkanıklık açma) tıkanıklığı açar mı, bu konuda en başarılı yöntem olarak gösterilmektedir. Robot adı verilen tıkanıklık açma makinesi evinizdeki fayansları kırmadan pis su giderlerindeki tıkanıklığın açılmasını sağlar. Bu nedenle tesisatçınızdan tıkanıklığı bu şekilde açmasını talep etmelisiniz.

Tıkanıklık Açma Makinesi | Uzmanlar Tesisat

Tıkanıklık Açma Makinesi | Uzmanlar Tesisat

Gider tıkanıklığının açılması için bir tesisatçı arayışınız varsa tıkanıklık açma cihazı (Robotla tıkanıklık açma) tıkanıklığı açar mı kırmadan, diye mutlaka sorgulama yapmalısınız. Çünkü bu yöntemle tıkanıklık kırmadan açılabilir. Evinizde başka tadilatlarla uğraşmak istemiyorsanız, bütçenizi zorlamak istemiyorsanız bu yöntemi kullanan tesisatçınızdan robotlu usta göndermesini istemelisiniz. Tıkanıklığın robotla açılması hem kolay olur hem de evinize zarar gelmez.

  • Tıkanıklık açma makinesi, tıkanıklık açma robotu, tıkanıklık açma cihazı gibi ifadelerle dile getirilen tıkanıklık açmada kullanılan profesyonel bir yardımcıdır.
  • Tıkanıklık robotu elektrikle çalışan, sağ ve sol dönüşlü motora sahiptir. Yani ileri itme gücü geri çekme gücüne sahiptir.
  • Spiralleri yani tıkanıklık tellerini bir birine bağlayıp istenilen uzunluktaki tıkanıklıkları açabilme özelliğine sahiptir.
  • Boru çapına göre kullanılması için 16 mm ve 22 mm ile 50 metre -60 metreye kadar çalışma imkanı sunar.
  • Tıkanıklık türüne göre tıkanıklık spirallerinin uçlarına takılabilecek uçlar vardır.
  • Taşıması kolay elle tutulup taşınabilen pratik uygulama imkanı veren bir cihazdır.
  • Bu cihaz profesyonel kullanım için olup, kullanmasını bilmiyorsanız pimaş borularına zarar verebilirsiniz.
  • Tıkalı giderdeki eslerden, dirseklerden dönebilen uzun mesafeli tıkalı borular için kalıcı çözüm sunma imkanı verir.

Kameralı Gider Açma Kanal Açma  Fiyatları 

Tıkanıklık açma makinesinin fiyatları marka ve modele göre değişmekle beraber ortalama 10 bin ile 15 bin arasında değişmektedir. Burada yazmış olduğum fiyatlar ortalama olup bağlayıcılığı yoktur. Net fiyatı bu cihazları satan firmalardan alabilirsiniz. Robotla tıkanıklık açma için tıkanıklık açma makinesi gereklidir. Tıkanıklık açma makinesi, kanal açma makinesi fiyatları yüksek olsa da en uygun ücretle tıkalı giderler tesisatçılar tarafından açılır.

Benzer Gönderiler: