Tıkanıklık Açma 607 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkanmış klozeti açma yöntemleri doğru olursa etrafa zarar verilmeden, kırmadan dökmeden tıkanıklık açılır. Klozete bez kaçtı ve buna bağlı klozet tıkanması oldu evde tıkalı klozet açma işini yapsam tıkanıklık açılır mı? Tıkalı tuvaleti açmak için evde klozete sıcak su dökmek, tıkanmış tuvalet açma işi ufak tefek tıkanıklıklar için uygundur. Fakat bez klozete kaçtı ise bu tıkanıklık için robotlu makineli uygulama gerekebilir. Klozet tıkandığında panik yapmanıza gerek olmadığını bilmeniz bu tip tesisat arızalarının makineli, kameralı çözüldüğünü bilmeniz ile mümkündür. Tıkanmış klozet açma yöntemleri veya evde klozet tıkanıklığı açma yöntemleri ile hızlı çözümü kendiniz evde yapabilirsiniz.

Tıkalı olan klozete dökeceğiniz porçöz gider açar mı veya kostikle tuvalet açma yapabilir miyim? Diğer taraftan da  klozet gideri tıkanmasının ardından pompa ile klozet açmak , tıkalı tuvaleti açmak mümkün müdür? Bu soruların yanıtı tıkanıklık ileri derece değil ise tıkanıklık evde açılabilir. Ancak boru iç yüzeylerinde hat boyunca katman oluşmuş ve sert bir yapı halini almış ise bu mümkün olamayabilir.

Tıkanmış klozet nasıl temizlenir, evde klozet tıkanıklık açma, hangi yöntemler ile tuvalet tıkanıklığı açılır bu başlıkların tamamı için profesyonel yöntemler vardır. Tıkanan klozet nasıl açılır, klozet tıkanması, tıkanan klozeti açma yöntemleri içinde robotla kırmadan tıkanıklık açma imkanı vardır.

Evde Tıkanmış Klozeti Açma Yöntemleri

Klozetin tıkanması istenmeyen bir durumdur, tıkanmış klozet hiç kimsenin yaşamak istemediği tesisat sorunları arasındadır. Böyle bir durumda hem zor durumda kalınır hem de tıkanıklığın nasıl açılacağı hakkında tedirginlik yaşanır. Tıkanmış tuvalet açma yöntemi nedir, tıkanıklık açılırken evime zarar gelir mi gibi tereddütleriniz de olabilir.

Pratik ve kolay tuvalet açma yöntemleri ve klozet tıkanıklığı açma yöntemleri hem zaman kazandırır hemde cebinizden fazla para çıkmasının önüne geçer. Tıkanan tuvalet, karbonat ve sirke ile nasıl açılır için deneyip görmek lazımdır. Bu yolla klozet tıkanıklığı açılmadı diyelim şimdi de, tıkanmış klozet açacağı, tıkanıklık açıcı tel gibi malzemeleri aldınız denediniz. Tıkanmış klozet açılmaz ise bu defa maliyet yükselir çünkü, pratil bilgiler ile klzoet açılmadı ve mecburen tesisatçı çağırmanız gerekecektir.

  • Evde kendi çabalarımızla tıkanan tuvalet, tıkanan klozeti açmak için belli başlı yollarda vardır. Bu tip tıkalı klozet açma yöntemlerini denemek sizi zora sokmaz ve size tadilatlık bir tablo ortaya çıkarmaz.
  • Tıkanıklığı açmak için nalburdan aldığınız tıkanıklık ilacını kullanım talimatına uygun şekilde kullanarak tıkalı gideri açmaya çalışabilirsiniz.
  • Yine nalburdan, yapı malzemesi satan yerlerden alacağınız tıkanıklık spirali(teli) ile tıkalı gideri açmaya çalışabilirsiniz.
  • Tıkalı gideri açmak için pompalama yapabilir bu yolla çok ileride olmayan bir tıkanıklığı açabilirsiniz.
  • Tıkanıklık açılması için elinize sert bir sopa tarzı bir şey alıp gidere sokup sertçe ittirmeyin. Bu yapacağınız tıkanıklık açma yöntemi pimaş borularına zarar verebilir ve su sızması meydan gelebilir.
  • Evde ona çabanıza rağmen tıkalı klozet giderini açamadıysanız yapacağınız bu işi robotla kırma dökme olmadan açan tesisatçı çağırın.
Tıkanmış Klozeti Açma Yöntemleri | Uzmanlar Tesisat

Tıkanmış Klozeti Açma Yöntemleri | Uzmanlar Tesisat

Bu konuda servisimiz gibi deneyimli bir firma ile çalışır iseniz kırmadan klozet tıkanıklığının açılmasını sağlayabilirsiniz. Klozet tıkanıklığı halinde pis kokuların çevreye yayılması, atıkların taşması istenmeyen bir durumdur. Tıkanmış klozeti açma yöntemi nedir, klozet nasıl açılır, bunun hakkında servisimizden daha detay bilgi alabilirsiniz.

Robotla Tıkanmış Klozet Açma Fiyatları

Etrafı kırmadan robotla klozet açma yöntemi ile tıkanmış klozeti açmaktayız. Ekiplerimiz hem tıkanıklığın yerini tespit ederken hem de tıkanıklığı açarken cihaz kullanılırlar. Bu yüzden evinizde sonradan tadilat yapmanız gerekmez. Ortalama bir fiyat öğrenmek isterseniz şunu yazabilirim. Bir daire tıkanmış klozeti açma fiyatı 250 TL – 350 TL arasında değişir.(2022) Tıkanmış Klozeti Açma Yöntemleri doğru uygulanırsa uygun fiyatla iyi bir çözüme kavuşabilirsiniz.

Klozet tıkanıklığı açma video izlemeniz bu uygulama hakkında daha somut bilgiye ulaşıp fiyat düzeyi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Video izledikten sonra tıkanan tuvalet borusu, klozet tıkanıklık açma fiyatlarının gayet uygun olduğuna kanaat getireceksiniz.

Benzer Gönderiler: