Tıkanıklık Açma 713 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tuvalet gider tıkanıklığı açma işlemi robotla etraf zarar görmeden tıkanıklık açılırken sizde zaman kaybı yaşamadan bu sorundan kurtulursunuz. Peçete ile tıkanan tuvaleti açma işi tıkanıklık açıcı kimyasal ile ya da doğal yöntemlerle tuvalet açma ile evde tıkanmış tuvalet açma yapılabilir. Yalnız, kullanılan tuvalet tıkanıklığı açma ilaçları kullanım aşamalarına uygun kullanılmalıdır.

Kameralı tıkanıklık açma yöntemi büyük kolaylıklar barındıran ileri teknolojik bir yöntemdir. Tıkanmış tuvalet açma, tuvalet gider açma veya kamera ile tuvalet tıkanıklığı açma ne anlama gelir. Tuvaletin gider borusunda eğim sorunu olduğunda robotla tıkanıklık açma sonrası aynı sorun yine ortaya çıkacaktır. Tıkanıklığa sebep olan her ne ise gider borusundan çıkarılsa bile ilerleyen zamanlarda tıkanma riski yine olacaktır. Evde tıkanmış tuvalet açma, evde alaturka tuvalet açma için tuvalet tıkanıklığı açma kimyasalı kullanılması bazen sonuç verirken bezen sonuçsuz kalabilir.

Evde gider tıkanıklığı açma amacı ile lavabo açıcı, tuvalet açma pompası, sirke ve karbonatla tıkanıklık açma çoğu zaman denenir. Ancak tuvalet açma, pimaş açma, kanal açma,  lavabo tıkanıklığı açma, mutfak tıkanıklığı açma, gider açma çoğu zaman evde denenen bu yöntemlerle açılmaz. Ya da şöyle diyelim, bu tarz yöntemlerle sadece tıkanıklık başlangıcında belki şansınız olabilir. Eğer tıkanıklık borunun çok ileri bölgesinde ise ve son safhaya gelmiş ise tıkanıklık robotla açılmalıdır.

 Tıkanan gider borusu nasıl açılır, tıkalı lavabo nasıl açılır gibi benzer sorulara verilecek cevapta basit tıkanıklık ise evdeki imkanlarla açma imkanı olabilir Fakat çok zor tıkanıklık türleri robotla kırmadan açılmalıdır.

Tıkanmış Tuvalet Açma Tuvalet Gider Tıkanıklığı Açma

Tesisat giderlerinde tıkanıklık olduğu zaman neler yaşayabileceğinizi tahmin edebilirsiniz. Etrafa yayılan sızıntılar, kötü kokular, giderlerinizi kullanamama gibi istemediğiniz olumsuzluklar sizi bekler. Hem evinizin içinde, hem de komşularınızın evinde istenmeyen etkilerde olur. Sızıntılar nedeniyle tavanda, duvarlarda lekeler, evin içindeki ağır koku sizi strese sokmaya yeter.

Özellikle tuvalet tıkanıklık açma hizmetini almak için, hiç beklememeniz gerekir. Bu yaşam alanı günlük ihtiyacımız açısından çok önemlidir. Her zaman kullanabileceğimiz hijyen sağlanmalı ve tıkanıklık yaşandığında sorun acilen çözülebilmelidir. Tuvalet giderindeki tıkanıklık eğer cihazlarla açılırsa, evinizdeki fayansları kırmadan duvarları kırmadan bu sorun çözülür. Bu sorundan aynı musluk tamiri yaptırırcasına kolay kurtulmak mümkündür.

Tuvalet Gider Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Tuvalet Gider Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Tuvalet tıkanıklık açma için tesisatçı hem kameralı cihaz kullanmalı, hem de kanal açma makinesi olarak bilinen robot kullanmalıdır. Bu cihazlar tıkanıklık sorununun çözümü için en ideal cihazlardır. Artık tıkanıklık yaşayanlar bunu dert etmeden cihazları olan tesisatçıları çağırarak, tıkanıklığın açılmasını isteyebilirler. Zaten bu yöntemi bilen, duyan herkes eski yöntemle fayanslarının kırılmasına izin vermez. Tesisatçısından tuvalet tıkanıklık açma işleminde cihazla kırmadan hizmet vermesini talep eder.

  • Tuvalet gider tıkanıklığı açma işleminde kırma dökme olmamalı ve etrafta kırma yapılmamalıdır.
  • Tuvalet gideri tıkandığında tıkanıklığın nedeni olan şey ortadan kaldırılmalıdır.
  • Tuvalet gideri tıkandığında tıkanıklık açılıp kamera ile gider boru içi görüntülenmelidir.
  • Tuvalet gideri tıkandığında evde kendi çabanızla gideri açacaksanız lütfen gider borusuna zarar vermeyin. Eğer gider borusu kırılı ise su sızıntısı oluşacak birde su kaçağı tespiti yaptırarak borunun tamirini yaptırmak zorunda kalacaksınız.
  • Tuvalet tıkandığında geri taşma yaşanma beklenmeden müdahale edilerek ortaya çıkacak görüntü kirliliği yaşanmasının önüne geçilmelidir.

Gider tıkanıklığının bir çok sebebi olabilir, tıkanıklık açma yöntemleri ve en etkili tıkanıklık açma, banyo gideri açma teknikleri tesisatçı firmalardadır. Lavabo gider borusu tıkandı, tuvaletin gideri tıkandı ben bunu açarım deyip pimaş borularına zarar vereni çok gördük.

Robotla Tuvalet Gider Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Orta katlarda bulunan bir dairede tuvalet tıkanıklığını kırmadan robotla açmak için ödenecek ücret  250 TL civarında olacaktır. Bir dairede en yüksek tıkanıklık açma ücreti tıkalı tuvalet açıldığında alınır.

Tıkalı gider açma  pimaş gider tıkanıklığı açma, kameralı tuvalet tıkanıklığı açma  kırmadan robot kullanılarak açılır. Evde gider tıkanıklığı açma dediğimiz vakit yukarıda yazdıklarımızdan ayrı evdeki ve eldeki imkanlarla tıkanıklığı açmak demektir. Evde normal tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır, tuvalet tıkanıklığı açma ilaçları nasıl kullanılır araştırıp ona göre bir yol çizeriz. Ancak sonu belli olmayan bir işe girmiş oluruz. Bu açıdan dikkatli olmakta fayda vardır. Tıkanıklığı açmak için tesisatçıya para vermeye gerek yok deyip düşük bir maliyetle tıkanıklığı bir şekilde çözmeye çalışmak çoğu zaman büyük maliyetlere katlanmak zorunda kalıyorsunuz.

Benzer Gönderiler: