Tıkanıklık Açma 692 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tuvalet gideri tıkandı ise görüntü kirliliği oluşmadan, kötü kokular etrafı sarmadan tıkanıklığın makine ile açılması elzemdir. Açılmayan tıkanıklık başka sorunlara da neden olan bir tesisat arızasıdır. Tıkanmış tuvalet açma yapıldıktan sonra tuvalet neden tıkanır sorusu da daha somut cevap bulur. Tuvalet tıkandı su gitmiyor ise sebebi tuvalete atılan tuvalet kağıtları, ıslak mendiller vb. gidere atılmaması gereken şeylere bağlıdır.

Diğer taraftan tuvalet gider borusunda eğim yok ise tıkanabilir. Tuvalet giderine kağıt havlu, ıslak mendil, peçete ve atılmaması gereken şeyler atılır ise tuvalet gideri elbette tıkanır. Doğal yöntemlere tuvalet gideri açma, evde tıkanmış tuvalet açma işi her zaman başarıya ulaşmayabilir. Tıkalı gider borusu açma, tuvalet tıkanıklığı açmak ve tıkanan klozet nasıl açılır için en etkili tıkanıklık açma yolları makineli robotlu tıkanıklık açma yöntemidir. Normal tuvalet tıkanıklığı açma içinde aynı yöntem etkilidir.

Tuvalet Gideri Tıkandı Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım?

Tuvalet tıkandı su gitmiyor ise peçete ile tıkanan tuvaleti açma işi tuvalet tıkanıklığı açma ilaçları ile evdeki yöntemlere tıkalı tuvalet gideri açma başarı oranı çok da yüksek değildir. Evde tıkanmış tuvalet açma elbette denenebilir ancak açılmaz ise tesisatçıdan yardım almak gereklidir.

Tuvalet gideri tıkandı nasıl açabilirim, sorununun sizi fazla meşgul etmesine izin vermeyin. Değerli vaktinizi tuvalet gideri açmaya harcamayın. Bunun için servisimizden destek alırsanız robot yardımıyla etrafı kırmadan tıkanıklık açılabilir. Robotla tuvalet gider borusu açma işleminde herhangi bir yeri kırmaya gerek kalmaz.

Bazı durumlar da kameralı cihazla tıkanıklığın yeri belirlenir ve robotla tıkalı tuvalet borusu açılır. Teknoloji bu tür gider tıkanıklıklarını daha kola y açmamızı sağlamaktadır. Firmamız bu konuda titiz bir çalışma yaptığından yeni yöntemleri her zaman müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Tıkanıklık açma uygulamasını tıkanıklık açma robotu ile yapan tesisatçı ustalar ile irtibata geçip bu sorundan en az zararla, en hızlı şekilde kurtulun.

Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır, tuvalet tıkanıklığı nasıl giderilir?

Tıkalı tuvalet borusu için bazı durumlarda kameralı görüntüleme yapılarak tıkanıklığın nedeni tespit edilir. Daha sonra zorlu çalışmalara gerek kalmadan, kırmadan robotla tıkanıklık açılır. Tuvalet borusunu tıkayan yabancı madde robot yardımıyla dışarıya çıkarılır. Tuvalet borusu tıkandı nasıl açabilirim diye paniklemeden servisimizden usta çağırabilirsiniz.

Tuvalet Gideri Tıkandı | Bizim Tesisatçımız

Tuvalet Gideri Tıkandı | Bizim Tesisatçımız

Genelde tıkalı olan giderde kamera yürümediğinden direkt tıkanıklık açma makinesi ile çelik ve esnek tıkanıklık teli gidere gönderilir. Tıkanıklık açma teli sert olan cisimleri rögara iter, yumuşak olan cisimleri ile kendine sarıp dışarı çıkarır. Çelik yaya çok esnek olup bu yayın ucuna her tıkanıklık çeşidine göre de uç takılarak tıkanıklığın daha profesyonelce açılması amaçlanır.

Tıkanıklığı kendiniz açmak için hiç uğraşmayın. Bu işlem sizin yapabileceğiniz uğraşlarla çözülecek türde bir arıza değildir. Vatandaş bazen tıkanıklığı açmada ısrarcı olunca pimaş borularına zarar verip yeni sorunların ortaya çıkmasına da neden olur. Pimaş borusu darbe alır ise kırılır, delinir ve pis su sızmaya başlar. Böyle bir durumda da pimaş borusunun değişimi gerekir. Bu da şu anlama geliyor, kırma dökme veya tadilat ve büyük masraf gerektiren durumlar ortaya çıkabilir.

Diğer taraftan tuvalet tıkanıklığı açma evde nasıl yapılır veya evde tıkanmış tuvalet açma yapılırken tuvalet tıkanıklığı açma ilaçları ne kadar etkilidir. Bu hususlarda aldığınız ilacın nasıl kullanılacağını bilmeniz en önemli durumdur. Tuvalet Gideri Tıkandığında olması gerektiği gibi tıkanıklık kimyasalını kullandınız açılmadı ise tesisatçıdan yardım alın. Tuvalet gideri tıkandı ise hızlı hareket edip sorun büyümeden çözülmesini sağlayın.

Benzer Gönderiler: