Pimaş Yıkama 275 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bayrampaşa pimaş yıkama servisi bu bölgede hem tıkanıklık açan servisleri ile hem de pimaş yıkama yapan servisleri ile hizmet sunar. Bayrampaşa tıkalı boru açma, pimaş temizleme ve pimaş tıkanıklığı açma servisi ile tadilat olmaksızın tıkalı giderler açılır.

Bayrampaşa tıkalı boru açma ve Bayrampaşa pimaş açma işinin aynı ekip tarafından yapılıyor olması gereksiz zaman kaybının önün geçer. Tek elden hizmet almanın sunduğu avantajları sunar. Bayrampaşa su tesisatçısı servisleri ile tek elden profesyonel tesisat hizmeti alarak sorunun hızlı çözümüne şahitlik edin.

Pimaş yıkama pis su gider borularının aşırı kirlenmesi sonucu pimaş yıkama cihazı ile yapılır. Bayrampaşa pimaş yıkama servisi tarafından giderleriniz yıkanarak temizlenir. Yağlı atıklara maruz kalan giderlerin zamanla tıkanması normal bir sonuçtur. Gider borularını kaplayan yağlı tabaka gidere atılan atıkları da tuttuğu için hızlı bir şekilde tıkanabilir. Pimaş temizleme yapıldıktan sonra pimaş içinde tutunan yağlı tabaka tamamen temizlendiği için atıklar tutunacak yer bulamazlar. Bu sayede suyun akışkanlığı artar ve atık su hızlı bir şekilde rögara gider.

Bayrampaşa Pimaş Yıkama Pimaş Temizleme

Pimaş yıkama başta yağlanma sorunu yaşanan mutfak giderlerinde olmak üzere banyo gideri, tuvalet gideri ve ana hattaki kirlenmeyi temizleyen bir uygulamadır. Basınçlı pimaş temizleme uygulaması sayesinde pimaş içlerinde tutunan kirli tabaka yüksek basınçlı yıkama ile temizlenir. Bu sayede gidere atılan en küçük atık bile burada tutunma şansı yakalayamaz ve tıkanıklığa neden olamaz.

Bayrampaşa Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Bayrampaşa Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Bayrampaşa pimaş yıkama hizmeti ile tesisat giderlerinin bakımının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Gider borularındaki yağlanma pimaş yıkama dışında başka bir yöntemle temizlenemez. Tıkanıklık açma cihazı bu sorunda işe yaramaz. Boru iç yüzeyinde biriken yağlı tabakanın yüksek basınçlı cihazla temizlenmesi gerekir. Çünkü tıkanıklık açma işleminde gideri tıkayan boru içinde ki atıklar ya rögara itilir ya da makine ile dışarı çıkarılır. Oysa pimaş iç yüzeyinde tutunan yumuşak kirli tabaka esnek yapısı nedeni ile buara kalır. Yüksek basınçlı pimaş içi yıkama uygulaması ile bura olan bütün yumuşak doku tamamen temizlenerek tıkanıklığın önüne geçilir.

Bayrampaşa Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Pimaş yıkama tesisatınıza bakım yaparak, tesisatınızı uzun yıllar sorunsuzca kullanmanıza yardımcı olur. Bayrampaşa pimaş yıkama hizmeti veren firmalar cihazla yüksek basınçlı yıkama yaparak gider borularındaki aşırı kirlenmeyi temizler. Özellikle mutfak giderlerinin aralıklı olarak pimaş yıkama ile temizlenmesine özen göstermelisiniz. Çünkü bunlar yağlanmadan en fazla etkilenen giderlerdir. Bayrampaşa su tesisatçısı tıkanıklık açma pimaş yıkama gibi bir çok alanda da profesyonel cihazlar ile hizmet sunar.

Benzer Gönderiler: