Pimaş Yıkama 288 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Ataköy Pimaş Yıkama ve Ataköy pimaş açma servisi ile tıkanan giderler önce robotla açılır sonra da pimaş yıkama makinesi ile yıkanır. Kırmadan cihazla pimaş açma yapılamaz ise pimaş yıkama işinden zaten behsedilemez. Ataköy tıkalı pimaş açma servisi bu anlamda etrafa zarar vermeden tıkalı gider açar ve profesyonel pimaş yıkama yapar.

Ataköy su tesisatçısı, banyo lavabo tıkalı gider borusu açma, mutfak pimaş temizleme işini ayrı ayrı makineler ile profesyonel uygulama ile yapar. Ataköy tıkalı pimaş açma ya da Ataköy pimaş yıkama firması, kırmadan gider açma işinden sonrada pimaş yıkama yapar.

Ataköy pimaş yıkama yapan servis kirlenen pis su borularını temizlemektedir. Zamanla atıklar, özellikle yağlı atıklar nedeniyle boruların çaplarında daralma meydana gelir. Bu gider tıkanıklığı için uygun ortam hazırlar. Boru çeperindeki yağlı doku atıkların geçişine izin vermez. Bu nedenle pimaş yıkama hizmeti alarak giderleri temizletmeniz gerekir. Tabi önce robotlu makineler ile tıkanan giderler açılmalı ki pimaş yıkama tam olarak yapılabilsin.

Ataköy Pimaş Yıkama Hizmeti

Ataköy pimaş yıkama hizmeti veren firmalar pis su giderlerinde kirlenmeden dolayı oluşan tıkanıklıkların açılmasını sağlar. Yağlı atıklara en fazla maruz kalan mutfak giderleri kirlenmenin de en fazla görüldüğü giderlerdir. Zamanla bulaşık yıkarken, yemek yaparken yağlı kalıntılar giderleri kirletir. Gider borusunu kaplayan yağlı doku atıkları da tutmaya başlar. Bu tıkanıklığa giden yoldur. Pimaş yıkama işlemi yapılmadan gider tıkanıklığı açılmaz.

Ataköy kanal temizleme bu işi yaparken gerekli olan makineler ve ustalar ile çalışır. Pimaş yıkama hizmeti çok bilinmeyen ancak sürekli tıkanıklığın önüne geçebilmek adına önemli bir uygulamadır. Yüksek basınçlı pimaş içi yıkama makinesine ait metrelerce uzunlukta ki hortum makine yardımı ile pimaş içine gönderilir. Hortum ucundaki aparatlar ile 360 drece boru içi yıkama yapılır. Daha önceden gelen atıklarında tutunduğu boru yüzeyleri artık her gelen şeyin buraya tutunmasına elverişli hale gelir. Bu sebebe dayalı da en küçük bir atığın gider borusuna gitmesi sonucu tıkanıklık sorunu belirmektedir. İşte tam bu nokta da boru içi kirlenmeyi tamamen temizlemek için pimaş yıkama yapılır. Ataköy pimaş yıkama hizmeti ile kirlenmiş banyo gideri, tuvalet gideri, ana hat, mutfak gideri temizliği yaptırarak, tıkanıklığa engel olabilirsiniz.

Ataköy Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Ataköy Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Ataköy Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Kirlenen pimaş borularda yüksek basınçlı cihazla pimaş yıkama yapılarak temizlenir. Pimaş borulardaki yağlanma sadece bu yöntemle temizlenebilir. Ataköy pimaş yıkama hizmeti veren firmalar pimaş içi yıkama yaptıkları gibi bir çok tesisat hizmetlerinde de aktifdir.

Su kaçağı olduğunda tesisatçı aramadan yine bizi arayıp su kaçak tespitinin yapılmasını talep edebilirsiniz. Su kaçağı bulma işi akustik dinleme cihazı ile bulunur ve sonrasında da tamiratı yapılır. Diğer taraftan kış ayında büyük talep alan kalorifer peteklerinin temizliği de yine makineli ilaçlı yapılır

Benzer Gönderiler: