Pimaş Yıkama 300 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beykoz pimaş yıkama yapan tesisatçı servis önce tıkalı gideri robotla açar sonra da gerekli ise pimaş yıkama makinesi ile pimaş yıkama yapar. Pimaş yıkama pimaş içi boru yüzeylerine tutunan kirli yağlı tabakanın temizlenmesi ile olur. Beykoz pimaş yıkama firması yaptığı bu uygulama için yüksek basınçlı makine kullanarak temizliğin sağlıklı olmasını amaçlar. Tuvalet banyo gideri temizleme veya mutfak yağlanmasının temizlenmesi de basınçlı tesisat boru temizleme makinesi ile olur. Beykoz pimaş tıkanıklığı açma veya Beykoz tıkanıklık açma servisi ile bu hizmeti kolayca alarak tıkanıklığın önüne geçin.

Giderlerin sert cisimler yanında aşırı kirlenme nedeniyle de tıkandığını belirtebiliriz. Beykoz pimaş yıkama yapan firmamız mutfak gideri, tuvalet gideri, banyo gideri ile ana hat giderinde oluşan kirlenmeyi pimaş yıkama ile temizler. Giderlerinizden suyun bile gitmediği durumlarda mutlaka tıkanıklığın nedeni belirlenmeli ve gerekiyorsa pimaş yıkama yapılmalıdır.

Beykoz Pimaş Yıkama ve Tesisat Yıkama

Beykoz pis su gider tesisatı yıkama yapmasındaki temel amaç sürekli yaşanan tıkanıklık sorununu ortadan kaldırmaktadır. Bu anlamda, gider tıkanıklığının nedeni kirlenme olduğunda pimaş yıkama yapılmalıdır. Bu işlem kirliliğe dayalı yapılmakta olup tesisattaki eğim sorununa bağlı yaşanan tıkanıklık için elbette çözüm olamaz. Tesisatta eğim sorunu var ise tesisat yenilenmeli ve sorun temelden çözülmelidir. Beykoz tesisat yıkama servisi yüksek basınçlı gider temizleme makinesi ile atık su gider borularının için temizler.

Beykoz Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Beykoz Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Pimaş boruların içinde biriken kirlerin, yağlı tabakanın tamamen temizlenmesi tıkanıklığı açtığı gibi tesisat giderlerinin bakımını yapar ve ömrünü uzatır. Tıkanan boruların çapları daralır ve boru içinden geçecek su debisi düşer. Yani gidere aşırı su döküldüğünde su birden gitmez veya normal su döküldüğünde de su geç gider. Bu durum için önlem alınıp pima ş yıkama, pimaş açma yapılmaz ise gün gelir atık sular geri taşar.

Beykoz Pimaş Yıkama Firması

Beykoz pimaş yıkama hizmeti veren firmalar yüksek basınçlı cihazla pimaş boruların içini yıkayarak temizler. Pimaş borularda biriken yağlı tabakanın başka bir yöntemle temizlenmesi mümkün değildir. Bunu temizleyebilecek bir kimyasal ilaç ile yapılan uygulama kısmi kalır. Tıkanıklık açma cihazı da yağlı tabakanın yumuşak olması nedeniyle istenilen düzeyde işe yaramaz.

Tek çözüm pimaş yıkama yapılarak gider borularının temizlenmesidir. Yağlı atıklar dışında giderlerde kirlenmeye neden olan etkenler de bu yöntemle temizlenebilir. Beykoz pimaş açma ekipleri bu uygulamayı yıllardan beri yapmakta olup ne denli fayda sağladığına hep şahit olmuştur. Beykoz pimaş yıkama hizmeti almak isteyenler firmamızla iletişime geçebilir. Beykoz su tesisatçısı,

Benzer Gönderiler: