Pimaş Yıkama 353 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beykent pimaş yıkama ekibimiz teknolojik makinelere sahip olup pimaş yıkama yapmadan önce tıkanıklığı açar. Eğer tıkanıklık yok ise önce kamera ile pimaş içini görüntüler ve temizlik sonrası da görüntüleme yapar. Dolayısıyla pimaş içlerinin önceki ve sonraki hali arasındaki farkı sizde net görmüş olursunuz. Pimaş açma, kırmadan tıkanıklık açma işini yapan usta makineli profesyonel uygulama ile bu işi yapmalıdır.

Beykent pimaş içi yıkama gider yıkama hizmeti için yüksek basınca sahip pimaş yıkama makinesin olması şarttır. Beykent tıkanıklık açma robotla pimaş açma ekipleri her iki işlemde hakim olup tecrübeli tesisatçılardan oluşur. Basınçlı gider borusu yıkama ile bu iç yüzeylerindeki yapışkan yumuşak katman tam olarak temizlenir.

Pis su gider tesisatında biriken atık maddeler kirlenmenin başlıca nedenidir. Ancak atık maddelerin birikmesine neden olan, geçişini engelleyen ise boru içindeki yumuşak yağ dokusudur. Bu sorunda pimaş yıkama yapılmadan tıkanıklık sorunundan tam olarak kurtulmuş olmazsınız.

Beykent Pimaş Yıkama ve Pimaş Açma

Beykent pimaş yıkama hizmeti alarak tesisat giderlerinin daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle mutfak giderinin yemek artıkları, yağlı atıklar, sabunlu, deterjanlı atıklara maruz kalması nedeniyle aşırı kirlenmesi ve gider borusu içinde yumuşak yağlı bir tabakanın oluşması kaçınılmazdır. Bunlar biriktikçe atıkların kanalizasyona ulaşması, hatta suyun bile geçişi engellenir.

Beykent Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Beykent Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Tıkanıklık yaşanmaması için düzenli olarak gider borularının pimaş yıkama ile temizlenmesi önerilir. Mutfak giderlerinde boru içlerinin dolması ve yabancı cisimlerin varlığı nedeni ile önce pimaş açma robotu ile pimaş tıkanıklığı açılmalıdır. Sonradan da pimaş yıkama yapılmalıdır ki sağlıklı sonuçlar ortaya çıksın. Atık su gider borularında biriken atıklar tıkanıklık açma makinesi ile açılmadan pimaş yıkama yapılması halinde sonuç alınması zordur.

Beykent Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Beykent’te pimaş yıkama yapan tesisatçı firmalar bu işi olması gerektiği gibi yapmaktadır. Beykent pimaş yıkama hizmeti veren firmalar günümüzde hızla artmaya başlamıştır. Firmalar yüksek basınçlı pimaş yıkama cihazı kullanarak gider borularının temizlenmesini sağlarlar. Gider borularında kirlenme ve tıkanıklık oluştuğunda tıkanıklık açma cihazı ile öncelikle tıkanıklık açılır. Daha sonra pimaş yıkama yapılarak gider boruları tamamen temizlenir. Güvenilir tessiatçı firmalar ile çalışıldığında aldığınız hizmet için ödediğiniz parada boşa gitmeyecektir. Beykent pimaş yıkama yaptırmak isteyenler firmamızla iletişime geçebilir.

Benzer Gönderiler: