Pimaş Yıkama 388 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Çatalca pimaş yıkama servisi pimaşlarda oluşan tıkanıklığın tekrar tekrar yaşanmaması için pimaş boru içi yıkama yapmaktadır. Çatalca pimaş açma servisi tıkanıklığı açtıktan sonra eğer yumuşak doku rögara gönderilmedi ise tıkanıklık tekrar yaşanacaktır. Kaldı ki, pimaş yüzeyine yapışan bu kirli yumuşa tabaka tıkanıklık açma aşamasında temizlenemez.

Tıkalı pimaş açma Çatalca servisi, Çatalca tıkanıklık açma ustaları robotla kırmadan gider açma işini de makine ile yapar. Çatalca pimaş açma hizmeti verildikten sonra da pimaş yıkama gerekli ise aynı anda onu da yapar.

Çatalca tıkanıklık açma servisi tıkanıklığı açmalı sonrasında da pimaş yıkama makinesi ile yüksek basınçlı uygulama ile yıkama yaptığı için tıkanıklık oluşmaz. Basınçlı gider borusu yıkama sayesinde boru içlerine yapışan atıklar tamamen temizlenir.

Tesisat giderlerini uzun süre kullanmadıysanız atıklar koku yapmaya başlayacak ve rahatsız edici hijyen olmayan bir tablo oluşacaktır. Ayrıca fazla miktarda yağ kullanımı olan giderlerde tıkanıklıklar sık sık yaşanabilir.

Bu anlamda bu tür giderlerde bakım yapılması tıkanıklığı önleyici özellik taşır. Eğer bakımsız pimaş boruları var ise Çatalca pimaş yıkama yapan ekiplerimiz yıkama yaparak tüm kirliliği temizlemektedir.

Çatalca Pimaş Yıkama Çatalca Pimaş Açma

Gider borularındaki aşırı kirlenme tıkanıklığın hızlı bir şekilde gelişmesinde etkilidir. Servisimizden randevunuzu alarak tesisat giderlerinin pimaş yıkama ile temizlenmesini isteyebilirsiniz.

Çatalca Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Çatalca Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Çatalca gider temizleme servisi yapılması gereken bütün işlemleri yapabilecek kapasiteye ve makinelere sahiptir. Tıkanıklık olna yerde önce robotla pimaş açma işini yapar. Sonra pimaş yıkama makinesi ile pimaş içi yıkama yapar ve sonra da kamera ile pimaş içi gör görüntüleme yapar.

Çatalca pimaş yıkama hizmeti ile aniden gider tıkanıklığı ile karşılaşmanızı önleyebilirsiniz. Aşırı kirlenen giderlerde tıkanıklık olması kaçınılmazdır. Pimaş yıkama yapan ekibimizin yaptığı profesyonel uygulamalar sayesinde uzun süreli atık su gider borularını kullanabilirsiniz.  Hem yüksek basınçlı cihaz hem de tıkanıklık açma cihazı kullanarak, pimaş boru tıkanıklığını açan tesisatçı firmaları tercih edin.

Çatalca Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Kullanıldıkları sürece aşırı miktarda atıklara maruz kalan giderlerin belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Özellikle yağlı atıklar söz konusu olursa, gider borularının tıkanması kaçınılmazdır. Boru içinde birikmiş olan yumuşak yağ dokusu atıkların geçişine izin vermediğinden daha kısa sürede tıkanabilir. Çatalca pimaş yıkama hizmeti veren firmalar ile iletişime geçerek tesisat giderlerinin uzun ömürlü olmalarını sağlayabilirsiniz. Yüksek basınçlı pimaş yıkama makinesi olmayan tesisatçı firmalardan bu hizmeti almanız isabetli olmaz.

Benzer Gönderiler: