Pimaş Yıkama 283 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Esenler pimaş yıkama servisi hem pimaş tıkanıklığı açma işini yapar hem de yüksek basınçlı pimaş içi yıkama işini yapar. Esenler pimaş yıkama yapan servisimiz kirlenmiş gider borularını tamamen temizlemektedir. Bu işlem sırasında evinizde, iş yerinizde telaşlı bir çalışma yapıldığını görmezsiniz. Yüksek basınçlı cihaz kullanıldığından etrafa zarar verilmeden gider boruları yıkanır. Siz normal yaşantınızı sürdürürken bizde teknolojik makineler ile tıkalı gider borularını açıp bakımlarını yaparız.

Esenler pimaş tıkanıklığı servisi tıkalı pimaş açma pimaş yıkama işini profesyonel basınçlı pimaş içi temizleme makinesi ile yapmaya devam etmekteyiz. Esenler tıkalı pimaş açma ve Esenler gider açma servisi ile kırma dökme olmadan profesyonel hizmet alırsınız.


Bu uygulama sonrasında lavabodan giden su daha hızlı gidecek, klozetteki atık su daha hızlı gidecektir. Özellikle mutfak gider borularındaki yağ tabakası temizlendiği için mutfak giderlerinde su akış hızlanacaktır.

Pimaş yıkama işlemi sonrasında sizlerde tıkanıklık açma kimyasalı diye bilinen kimyasal ilaçları giderlere dökerek atık su borularının bakımını yapmış olursunuz. Bu sayede temizlenmiş pimaş boru yüzeylerine tutunmaya çalışan atıklar bu fırsatı yakalayamaz. Sürekli yapacağınız bu basit bakım ile hem tıkanıklığın önüne geçer hem de pimaşları daha uzun ömürlü kullanırsınız.

Esenler Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Esenler Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Esenler Pimaş Yıkama Tıkalı Pimaş Açma

Gider yıkama işini yapan tesisatçı firma önce tıkanıklığı tıkanıklık robotu ile açıp sonra da pimaş yıkama işini yapar. Bu açıdan pimaş yıkama hizmeti sunan firma da tıkanıklık açma makinesi de olmalıdır. Hatta pimaş yıkama işinden sonra da kamera ile pimaş boru iç görüntüleme yapılması gerektiği için boru görüntüleme kamerasında sahip olmalıdır.

Pimaş yıkama işleminde ekiplerimiz tıkanıklık açma cihazını da hazır bulundururlar. Gider borusunda yağlanma dışında tıkanıklığa yol açabilecek cisimler tespit edilirse, tıkanıklık açma cihazı kullanırlar. Boruları pimaş yıkama ile temizler, gerektiğinde temizliğin uzun süreli etkili olması amacıyla kimyasalla işlem yapabilirler.

Esenler Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Esenler pimaş açma ve pimaş içi yıkama tesisatçı firmaları bu işi yeni yapmaya başlayan tesisatçılardan farklıdır. Çünkü, sahada bu işi yaparken eksikler süre içerisinde tamamlanmış hangi gider ne için ne tür cihazın gerekliliği netlik kazanmıştır. Uygulamaların ne şekilde yapılması durumunda etkili olacağı hakkında daha çok malumata sahiptir.

Esenler pimaş yıkama hizmeti veren firmalar giderlerin kirlenmeden dolayı oluşan tıkanıklıklarını açar, giderlerin periyodik bakımlarını yaparlar. Gider borularındaki yoğun yağlanma tıkanıklığın daha hızlı gelişmesinde etkili olur. Bu yüzden yağın, yağlı atıkların çok kullanıldığı giderlerinizi belli dönemlerde pimaş yıkama hizmeti alarak temizletmenizde yarar vardır. Bu işlemi yaptırmanız gider tıkanıklığı ile uğraşmaktan daha kolaydır. Yağlanmadan dolayı tıkanıklık belirtileri gösteren gider borularının açılması ve temizlenmesi için Esenler pimaş yıkama hizmeti alabileceğiniz servisimize ulaşabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: