Pimaş Yıkama 271 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Etiler pimaş yıkama firması bünyesinde çalışan tesisatçı ustalar ile pimaş içlerinde biriken kirli yağlı tabakayı makine ile yıkayarak temizler. Gider yıkama işleri yüksek basınçlı makineler ile yapılır. Pimaş içi yıkama yapılmadan önce tıkanıklık robotu ile pimaş açma, tıkalı gider açma işi yapılır.

Pimaş açma pimaş temizleme,  basınçlı boru içi yıkama, tıkalı pimaş gider temizleme işi profesyonel makinelerin gerekliliğini ortaya çıkarır. Etiler tıkanıklık açma pimaş temizleme servisi bu işi profesyonel makineler ile ve tecrübeli ustalar ile yıllardan beri yapmaktadır. Pimaş yıkama işi için Beşiktaş gider temizleme servisinden de yardım alabilirsiniz.

Etiler tıkanıklık açma servisi ile tıkanan giderlerdeki yapısal sorunlar dışındaki ana neden yağlanma ya da kirlenme durumu ortadan kaldırılır.

Etiler pimaş yıkama yapan firmamız yeni yöntemlerle en kalıcı çözümü sunmaya çalışmaktadır. Yüksek basınçlı cihaz yardımıyla yıkanan gider boruları aşırı kirlenmenin etkisinden korunmuş olur. Bu temizleme özellikle yağlanma nedeniyle boru iç çeperi daralan giderlerde tıkanıklığı önleyen bir yöntemdir.

Etiler Pimaş Yıkama ve Pimaş Açma

Etiler su tesisatçısı, tıkanıklık açma pimaş yıkama işinde sahadaki tecrübesi ile öne çıkmaktadır. Mutfak pimaş yıkama işinin yapıldığı gider, pimaş yıkamanın en yoğun olarak yapıldığı giderlerin başında gelir.

Etiler Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Etiler Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Etiler pimaş yıkama hizmeti ile yoğun şekilde atıklara maruz kalan pis su giderlerinde oluşan kirlenmenin giderilmesi sağlanır. Bu yöntemle banyo gideri, ana hat gideri, tuvalet gideri ile mutfak gideri yıkanabilir ve temizlenebilir. Özellikle mutfak giderinde yağlanma fazla olduğundan, daha sık pimaş yıkama yapılmalıdır. Ayrıca tıkanıklık belirtileri gösteren, özellikle suyun bile gitmediği giderlerde pimaş yıkama yapılması ihmal edilmemelidir.

Pimaş bakımının ihmal edildiği giderlerde sürekli tıkanma yaşanması sebebi ile zaman boşa gider ve gereksiz maliyetler ortaya çıkar. Bu açıdan atık su gider boru içlerinin bakımlı olması sizi bir çok sorundan korur. Koku sorunu olmaz, tıkanıklık olmaz ve uzun süreli kullanım sağlanmış olur.

Etiler Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Etiler pimaş yıkama hizmeti veren firmalar bunu yüksek basınçlı bir cihaz ile yapmaktadır. Cihaz olmadan pimaş yıkama yapılamaz. Pimaş yıkamanın temel amacı giderlerdeki kirlenmeyi ortadan kaldırmaktır. Pis su gider tesisatınızı uzun süredir kullanmıyorsanız ya da yoğun şekilde yağlı atıklar kullanıyorsanız pimaş yıkama yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. Özellikle yemek işiyle uğraşan işletmeler, lokantalar gibi ticarethaneler daha sık giderlerini pimaş yıkama ile temizletmelidir. Evde kend imkanlarımız ile tıkalı pimaş açma kimyasalı kullanmak tıkanıklığı açmaz ancak pimaş yıkama sonrası kullanmak bakım için faydalı olur.

Benzer Gönderiler: