Pimaş Yıkama 297 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Eyüp Pimaş Yıkama ekipleri atık su tesisat gider boru iç temizliğini teknolojik makineler ile yıkayarak tıkanıklığın önüne geçer. Pimaş tıkanıklığı açma uygulaması robotla yapıldıktan sonra pimaş yıkama cihazı ile, basınçlı pimaş yıkama işlemi yapılır.

Tıkalı pimaş açma işini yapan Eyüp tesisat yıkama servisi zaman geçirmeden pimaş yıkama makinesi ile giderleri temizler. Eyüp pimaş temizleme servisi robotla kırmadan pimaş açma, pimaş tıkanıklığı açma, işini profesyonel mkineler ile yapar.

Pimaş yıkama özellikle aşırı yağlanmış gider borularının temizlenmesi amacıyla yapılan bir işlemdir. Eyüp pimaş yıkama yapan firmamız 200 barlık basınçla pimaş borularınızı yıkayabilen cihaz kullanır. Pimaş boruların içindeki tüm kireler, yağ dokusu temizlenir. Bu uygulama ile pimaş boru çapları daraldığı için suyun akması zorlaşır. Yapılan uygulama ile boru içi temizlendiği için pimaş boru içi genişler. Bu sayede de pimaş içinden su rahatlıkla akarak rögara gider.

Eyüp Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Eyüp Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Eyüp Pimaş Yıkama ve Tıkalı Pimaş Açma

Eyüp tıkalı pimaş açan firma bu uygulamayı tıkanıklık açma robotu ile yapmakta ve etrafa zarar vermemektedir. Tıkanıklık robotu ucuna uzun yay takılarak ulaşılması zor olan yerlere kadar gidip oradaki tıkanıklık sebebini ortadan kaldırmaktadır. Tıkanıklık açıldıktan sora da kamera ile pimaş içi görüntüleme yapılıp pimaş yıkama gerekli mi değil mi bunun kararı verilir. Pimaş yıkama ya karar verilir ise bu işlemi mutlaka yüksek basınçlı pimaş yıkama makinesi ile yapmalısınız.

Yaz kış demeden her mevsim pimaş yıkama yapılabilir. Gider borularının kirlenmesi, yağlanması gibi etkenlerle tıkanmaması için zamanında pimaş yıkama yapılmalıdır. Kullandığınız giderlerde sular bile gitmemeye başladıysa tıkanıklığın geliştiğini anlayabilirsiniz. Giderlerde yağlanmadan dolayı tıkanma söz konusu ise pimaş yıkama yapılması kaçınılmazdır.

Pimaş gideri temizleme işlem ile boru içine tutunan boru içine yapışan ne kadar pislik var ise sökülüp tesisat dışına çıkarılır. Bu sayede yumuşak dokuya tutunacak atıklar bu fırsatı yakalayamaz ve tıkanmada oluşmaz.

Eyüp Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Pimaş içi yıkama, gider borusu temizleme hizmeti sunan firmalar bu iş için gerekli tıkanıklık robotu, pimaş yıkama makinesi ve boru içi görüntüleme kamerasına sahiptir olmalıdır.

Eyüp pimaş yıkama hizmeti veren firmalar pis su gider tesisatındaki aşırı kirlenmeye çözüm sunmaktadır. Aşırı kirlenme gider tıkanıklığının oluşmasını hızlandırır. Boruların içinde biriken yumuşak yağ dokusu gidere atılan atıkların pek çoğunu tutar. Bu tıkanıklığın gelişmesine zemin hazırlar. Belirli aralıklarla pimaş yıkama yapıldığı takdirde gider tıkanıklığı için çok önemli bir önlem almış olursunuz. Eyüp pimaş yıkama hizmeti alabileceğiniz firmamız mesai saatleri içerisinde mobil ekipleriyle sizlere yardımcı olmaktadır.

Benzer Gönderiler: