Pimaş Yıkama 311 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Fatih pimaş yıkama servisi, basınçlı pimaş yıkama makinesi ile bu uygulamayı profesyonelce yapar. Basınçlı pimaş yıkama makinesi ile boru içi temizliği yapılarak tıkanıklık yaşanmasının önüne geçilir. Fatih tıkalı pimaş borusu açma uygulamasının pimaş yıkama işleminin bir parçası olduğu da unutulmamalıdır. Robotla kırmadan pimaş açma sonrası, Fatih gider yıkama servisi basınçlı pimaş temizleme ile gider borularını temizler. Fatih pimaş tıkanıklığı açma işi nasıl kırma dökme den yapılıyor ise pimaş temizleme işi de aynı şekilde yapılır.

Pimaş yıkama yapılmadan önce elbette tıkanıklık var ise tıkanıklık robotu ile tıkanıklık açılmalıdır. Sonraki aşamada da pimaş yıkama makinesi ile pimaş gider boru temizleme yıkama işlemi yapılmalıdır. Fatih bölgesi su tesisatçısı Fatih tıkalı pimaş borusu açma servisi profesyonel makineler ile  pimaş yıkama da yapar.

Yapılacak uygulama teknolojik makineler ile ve bu işi iyi bilen ustalar ile yapılır ise tıkanıklık sorunu yaşama olasılığının çok düşük olacağından emin olabilirsiniz. Atık su gider borularında eğim sorunu yani tesisat yapım aşamasında hatalı bir durum yok ise pimaş yıkama en iyi çözümdür. Sürekli tıkanan giderlerle başınız ağrımasın istiyorsanız bu yöntem sizin için çare olacaktır.

tıkalı pimaş açma, Fatih tesisat yıkama,

Fatih Pimaş Yıkama ve Pimaş Açma

Aşırı derecede kirlenen pimaş boruların tıkanması da normal bir sonuçtur. Özellikle yağlı kalıntıların fazla olduğu giderlerde atıklarda birikmeye başlar. Buna engel olmak için Fatih pimaş yıkama yapan bir tesisatçı çağırmalısınız. Gider tesisatınızı bakımdan geçirmeli ve boruları yıkatmalısınız. Fatih pimaş açma ya da Fatih tesisat yıkama diyebileceğimiz bu pimaş gider boru temizleme büyük avantajlar sağlar.

Fatih Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Fatih Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Fatih pimaş yıkama hizmeti için firmamızın 200 barlık cihazla yaptığı pimaş yıkama işleminden yararlanabilirsiniz. Aşırı kirlenen giderler cihazla yıkanıp temizlenmektedir. İşlem tamamlandığında boruların yeniden yağlanmasını geciktirmek amacıyla kimyasal ilaç uygulaması da yapılabilir. Gider tesisatınıza bu şekilde bakım yaptırmak daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olacaktır. Pimaş içi yıkama sonrası örneğin her ay bir litre tıkanıklık ilacı dökerek boru yüzeylerine tutunmaya çalışan yağları, kirleri temizlemiş olursunuz. Bu sayede yapılan uygulamanın daha uzun ömürlü olmasına katkıda bulunmuş olursunuz.

Fatih Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Fatih pimaş yıkama hizmeti veren firmalar son teknoloji cihazlarla ve deneyimli ustalarla pimaş yıkama yapmaktadır. Giderlerinizde aşırı kirlenme varsa mutlaka yıkatmanızı öneririz. Son yıllarda aşırı kirlenmeden dolayı yaşanan tıkanıklık mağduriyetleri artmıştır. Sadece tıkanıklık açma cihazının kullanılması bu tür tıkanıklıkları açmaz. Yağ dokusu yumuşak olduğundan cihazla temizlenemez.

Bunun için yağlanmış pis su gider borularında pimaş yıkama yapılması zorunludur. Özellikle mutfak giderlerine yoğun bir şekilde dökülen yağ atıkları, yemek artıkları ile mutfak giderlerinde tıkanmalar daha sık olur. Mutfak gideri yıkama işlemini gerekli kılan bu durum atlanmamalıdır. Fatih pimaş yıkama servisi sizlere hem tıkanıklık açma hem de pimaş gider boru temizleme hizmetini makineler ile sunmaktadır.

Benzer Gönderiler: