Pimaş Yıkama 254 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Florya Pimaş Yıkama servisi hem tıkanıklık sorunu olsun hem gider temizleme hizmeti olsun bu işleri teknolojik makineler ile yapar. Tıkalı pimaş açma ve pimaş yıkama işlemi tek elden yapıldığında hem daha sağlıklı hizmet ortaya çıkar hem de kısa sürede her iki hizmeti de almış olursunuz. Florya pimaş açma ve basınçlı pimaş yıkama hizmeti için gerekli olan tıkanıklık açma robotu, basınçlı pimaş yıkama makinesi ve boru içi görüntüleme kamerası gereklidir.

Küçükçekmece pimaş yıkama servisi ya da  pimaş tıkanıklığı açma Florya servisi ile bahse konu tesisat sorunlarını makine ile çözer.  Florya tıkalı pimaş açma, lavabo gider açma servisi de pimaş yıkama işini basınçlı pimaş gider temizleme makinesi ile yapar.

Eğer pimaş yıkama yapacak tesisatçı da basınçlı makine yok ise bu işi tıkanıklık açma robotu ile yapması olanaksızdır. Buna rağmen tıkanıklığı açıp pimaş yıkama yapıldı gibi bir şey söylemesi halinde sadece tıkanıklık açma ücreti ödeyin. Pimaş yıkama basınçlı makine olmadan yapılamayacağını bilmeniz bu açıdan önemlidir.

Florya Pimaş Yıkama ve Pimaş Açma

Hemen her evde mutfak gideri sıkça tıkanır. Sürekli pompalanarak gider açılmaya çalışılır. Diğer giderlere göre mutfak giderlerinin daha sık tıkanmasının nedeni yağlanma etkisindendir. Florya pimaş yıkama ve pimaş açma yapan servisimiz yağlanmadan, kirlenmeden dolayı tıkanan giderlerinizi zahmetsizce açmaktadır. Florya su tesisatçısı, pimaş tıkanıklığı açma işini robotla yaparken pimaş yıkama işini de pimaş yıkama cihazı ile yapar.

Florya Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Florya Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Florya pimaş yıkama hizmeti alabileceğiniz, gider borularını temizleyecek servimizde 200 barlık cihazla pimaş yıkama yapılmaktadır. Pimaş yıkama uzmanlar tarafından yapıldığında son derece kolay bir işlemdir. Uygulama sırasında gider borularında biriken yağlar, kirler tamamen temizlenir. Ayrıca giderlerde atıklar biriktiyse tıkanıklık açma robotu kullanılır. Pimaş yıkama bittiğinde gider borularının daha geç kirlenmesini sağlamak içim kimyasalla boru içi yıkama işlemi de yapılır. Kimyasal daha çok bu uygulama yapıldıktan sonra bakım için belli aralıklarla kullanılır.

Florya Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Pimaş içi yıkama gider borusu temizleme yapan firmalara bu işi uzun zamandan beri yapan ve gerekli bütün cihazlara sahip tesisatçı firmalardır.

Florya pimaş yıkama hizmeti veren firmalar yağlanmadan dolayı tıkanan giderlere çözüm sunmaktadır. Yüksek basınçlı bir cihazla kirlenmiş, yoğun yağlanma olan pimaş borular temizlenmektedir. Gider tesisatının uzun ömürlü olmasını sağlayan pimaş yıkama için giderlerin tıkanmasını beklemeyin. Belli dönemlerde giderlerinizi bakımdan geçirin. Florya pimaş yıkama servisi  Uzmanlar tesisat ile gider borularınız temizlensin.

Benzer Gönderiler: