Pimaş Yıkama 284 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kağıthane pimaş yıkama servisi her gidere uygun aparatlar ile pimaş temizleme boru içi yıkama işini yapar. Kağıthane tıkalı pimaş açma servisi tıkanıklık açma işinde tecrübe sahibi olup profesyonel makineler kullanır. Kanal temizleme makinesi diye de bilinen robotun ucuna gider boru çapına göre yay takılarak boru içerisinde ilerlemesi ve var olan tıkanıklığı açması sağlanır. Kağıthane pimaş açma ekipleri kırmadan robotla tıkanmış gider borusunu açar ve sonrasında pimaş yıkama makinesi ile pimaç içi yıkama yapar. Kağıthane kanal açma, tıkalı pimaş açma, kanalizasyon yıkama işlerinde tecrübeye sahip olup, profesyonel uygulamalar yapar.

Kağıthane tesisatçı tıkanıklık açma ve sonrasında  pimaş içi yıkama yaptığında pis su gider hattında ki yağlanma ve kirlenme tam olarak temizlenmiş olur. Gider tesisatındaki aşırı kirlenme pimaş yıkama işlemi sayesinde giderilebilir. Kağıthane pimaş yıkama servisi ile görüşerek gider tesisatına bakım yaptırabilir. Bu sayede gider borularının kirlenme sorununa çözüm bulmuş olursunuz.

Kağıthane Pimaş Yıkama Kanal Açma

Kağıthane su tesisatçısı atık su gider borularında zamanla biriken atıklardan dolayı yaşanan tıkanıklığı pimaş açma makinesi ile açar. Boru içlerinde boru yüzeylerine tutunan kirli tabaka boru çapının daralmasına ve su geçiş hızının yavaşlamasına neden olur. Gidere atılan atıkların geçişine izin vermeyecek dereceye ulaşan yağlı doku gider tıkanıklığı yaşandığının göstergesidir. Yağlı atıkların boru içinde yumuşak bir tabaka oluşturması tıkanıklığı hızlandırmaktadır.

Kağıthane Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Kağıthane Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Bu da belli bir zaman sonra giderden gitmeyen su ve sonrasında da gider taşmalarına zemin hazırlar. Bahse konu durumlar belirmeye başladığında tıkanıklık robotu ile önce tıkanan gider açılır. Sonra da basınçlı pimaş içi yıkama makinesi ile pimaş içi tamamen kirlerden temizlenir.

Pimaş yıkama son derece kolay uygulanır. Yüksek basınçlı pimaş yıkama cihazının kullanıldığı yıkama işlemi gider borusunun tamamen temizlenmesini sağlar. Zemin altında kalan atık su gider borularının bakımı zaten makineler olmadan da yapılamaz.

Kağıthane Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Kağıthane tıkanmış pimaş açma ve pimaş yıkama hizmeti sunan tesisatçı firmalar bu işi teknolojik makineler ile yaparlar. Gider tesisatının uzun ömürlü olmasına yardımcı olan pimaş yıkama işlemi uzmanlar tarafından cihazla yapılmaktadır. Tıkanıklık yağlanmadan oluşursa tıkanıklık açma cihazı ile işlem yapılamaz. Bu durumda tek çözüm pimaş yıkama yapılması ve yağlanmanın giderilmesidir. En fazla mutfak giderini etkileyen yağlanma sorununa karşı zamanında önleminizi almalısınız.  Kağıthane pimaş yıkama hizmeti almak isteyenler Uzmanlar Tesisat ile iletişime geçerek aşırı yağlanmadan etkilene giderlerini yıkatabilir.

Benzer Gönderiler: