Pimaş Yıkama 211 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Küçükçekmece pimaş yıkama su tesisatçısı, pimaş yıkama çalışması yapacağı yerde kırma dökme yapmaz. Pimaş yıkama aşırı kirlenen pis su giderlerinde pimaş yıkama cihazı ile yapılan bir işlemdir. Öncelikle tıkanıklık var ise pimaş tıkanıklığı açma işini tıkalı boru açma robotu ile yapar. Tıkanıklık bir kenarda dururken bizim tıkanıklık açma robotumuz yok denmemelidir. Küçükçekmece pimaş yıkama su tesisatçısı ile tıkalı pimaş açma kameralı görüntüleme işi yüksek basınçlı kanalizasyon temizleme profesyonelce yapılır.

Küçükçekmece pimaş açma, lavabo gideri pimaş yıkama işleri basınçlı makine ile pimaş içi yıkama ile yapılır. Tıkalı pimaş açma Küçükçekmece servisi ile hem tıkanıklık robotla açılır hem de pimaş içleri basınçlı makine ile yıkanır.  Dediğimiz gibi önce tıkalı gider boru açma robotu ile tıkanmış gider açılmalıdır. Eğer tıkanıklık aşırı yağlanan ve kirlenen boru içlerinden kaynaklanıyor ise pimaş yıkama yapılır. Pimaş yıkama işi de atık su gider boru içi yıkama makinesi ile yapılmalıdır. Profesyonel uygulamaya imkan veren bu makineler ile işlemler yapıldıktan sonra kamera ile boru içi görüntülenerek yıkamanın etkisi net görülebilir.

Küçükçekmece Pimaş Yıkama Su Tesisatçısı

Basınçlı pimaş içi yıkama işinin etkili olması gider yıkama makinesinin basıncına bağlıdır. Gider boru içi yıkama makinesin önerilen basıncı üretme kapasitesi yok ise boru iç temizliği istenilen seviyede olmayabilir. Birde yıkama yapılacak gider borularında tıkanıklık oluşmuş ise önce pimaş açma makinesi ile tıkanıklık açılmalıdır. Bu hizmeti olması gereken makineler ile uzman tesisatçılardan alırsanız etkili olacağı ortadadır. Gider tesisat pimaş yıkama Küçükçekmece servisi pimaş açma ve pimaş yıkama işinde tecrübeli ustalara sahiptir.

Küçükçekmece Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Küçükçekmece Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Küçükçekmece pimaş yıkama hizmeti ile gider tesisatınızı korumaya alabilirsiniz. Özellikle yağlı atıkların atıldığı giderler risk altındadır. Başta mutfak gideri olmak üzere tuvalet gideri, banyo gideri ve ana hat pimaş yıkama ile yıkanabilir. Bu sayede giderlerdeki kirlenme ortadan kaldırılabilir. Bu işlemde 200 barlık basınç uygulayan pimaş yıkama cihazı kullanılır. Gider boruları yağlı atıklardan ve diğer atıklardan kirlenme tehdidi altındadır. Pimaş yıkama ile temizlenen giderlerde tıkanıklık gelişme riski daha azdır.

Küçükçekmece Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Pimaş açma hizmeti suna her tesisatçı pimaş yıkama işini yapmayabilir. Küçükçekmece pimaş yıkama hizmeti veren firmalar semtinizde kirlenen gider borularını temizlemek için pimaş yıkama yapmaktadır. Tıkanıklık aşırı kirlenmeden dolayı oluştuysa pimaş yıkama yapılmadan gider tıkanıklığı açılamaz. Pimaş yıkama yapan ekipler yanlarında tıkanıklık açma cihazı da bulundurur.

 Pimaş yıkama yaparken gider borusundaki atıkları önce robotla çıkarırlar. Gider tesisatının uzun ömürlü olmasını sağlayan, yağlanmadan dolayı tıkanan giderlerin açılmasını sağlayan bu hizmeti Küçükçekmece pimaş yıkama servisinden alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: