Pimaş Yıkama 493 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Pimaş görüntüleme, tıkalı kanalizasyon açma uygulaması sonrası pimaş içi görüntüleme yapılarak pimaş içi son durum net görülür. Kameralı görüntüleme pimaş görüntüleme olmadan atık su tesisat  su kaçağı tespiti yapılamaz. Pimaş borularda görüntüleme işi boru görüntüleme kamerası ile yapılır. Gider boru pimaş içi görüntüleme,  kanal görüntüleme için başka seçenek şu an için bulunmamaktadır. Birisi size pimaş içi görüntüleme işini tecrübeye dayalı pimaş kamerası olmadan yapacağız der ise bu gerçekçi değildir. Kameralı kanal görüntüleme, boru içi görüntüleme için profesyonel boru görüntüleme tesisatçı kamerası gereklidir.

Tıkalı tesisat giderleri herkes için büyük bir sorun olarak görülür. Ancak yeni geliştirilen yöntemler, bunun için kullanılan cihazlar tıkanıklığın açılmasında büyük kolaylık sağlar. Atık gider su borusu tıkandığı zaman, atık gider su borusu içini görüntüleme gereği ortaya çıkar.

Bu işlem kameralı cihazla rahatça yapılabilir ancak her su tesisatçısı  pimaş içi görüntüleme kamerası fiyatından dolayı bu kamerayı kullanmaz. Su tesisatçısı, kanal görüntüleme, kanal açma, kanalizasyon açma, petek temizleme, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, su kaçağı bulma işlerini garantili çözer.

 Pimaş Görüntüleme Kameralı Görüntüleme

kanıklığın tespitinde yardımcı olur. Kanal görüntüleme kamerası denilen bu cihaz giderde biriken yağ, kir ve kağıt peçete, bez gibi diğer atıkları belirlemeye destek olur. Daha sonra tıkanıklık açma makinesi robotla tıkanıklık hiçbir yeri kırmadan açılır. Lavabo açma, su kaçağı tespiti, lavabo gideri açma pimaş boru kamerası ile değil her işin ayrı bir cihazı vardır. Eline tek bir kamera alıp ben bununla hem su kaçağını bulur hem tıkanıklığı açarım yanlıştır.

Pimaş Görüntüleme | Uzmanlar Tesisat

Pimaş Görüntüleme | Uzmanlar Tesisat

Kanal açma, kanal açma makinası ile atık gider su borusu içini görüntüleme de kamera ile kurumsal tesisat firmaları tarafından verilen bir hizmettir. Başka tadilata gerek olmadan tesisatçı, boru tıkanıklığı pimaş açma yöntemi ile bu şekilde açılmaktadır. Kameralı tesisatçı atık su giderlerinin içini görüntüler ve tıkanıklığı cihazla açar. Tüm zorlu tıkanıklıkların açılmasında, tıkanıklığın belirlenmesinde atık gider su borusu içini görüntüleme büyük önem taşır. Tıkalı giderin cihazla açılmasında bu işlemin önemi fazladır.

Kamera ile Pimaş içi Görüntüleme ve Kanal Görüntüleme

Pimaş borusunun eğimi, pimaş görüntüleme ile görülebilir. Boru içi görüntüleme kamerası ile pimaş borularda görüntüleme, kanal görüntüleme yapılarak su sızıntısının ana nedeni belirlenir.

Kanalizasyon açma tıkanıklık robotu ile yapılır ve sonrasında kamera ile pimaş içi görüntüleme yapılarak son durum görülür. Pimaş içi yağlanma, kirlenme fazla ise pimaş yıkama cihazı ile boru kanalları yıkanır. Kamera ile yıkama sonrası ne kadar bir fark olduğu da net görülebilir.

Tıkanan pimaş, tıkanan kanal borusu açılmadan kamera ile görüntü alınamaz. Önce kanalizasyon gider  borusu açılır, sonra da kamera ile pimaş içi görüntülenerek tıkanıklık nedeni veya pimaş içlerinin son durumu net görülmüş olur. Tesisatçı sunduğu profesyonel hizmet ile kafada soru işaretlerinin de kalmasının önüne geçmiş olur. Pimaş görüntüleme işini Uzmanlar tesisat  tecrübeli tesisatçı ustaları ve profesyonel kameralar ile yapar.

Benzer Gönderiler: