Pimaş Yıkama 488 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Pimaş yıkama gider temizleme hizmeti sunan bir tesisatçıya sürekli tıkanan giderleri temizletmenizi tavsiye ederiz. Basınçlı gider borusu yıkama, sayesinde giderlerin kirlenmesine neden olan atıklar temizlenir. Yağ kalıntıları gibi inatçı katmanları pimaş yıkama gider temizleme uygulaması ile ortadan kaldırılır.

Gider borusu temizleme pimaş yıkama makinesi ile pimaş temizleme işlemi yapılarak gider temizleme tamamlanır. Gider borusu temizleme işi basınçlı suyla pimaş temizleme yani boru iç yüzeylerindeki kirlilik temizlenir ve kamera ile görüntü alınır.  Pimaş yıkama İstanbul servisi pimaş temizleme makinesi ile pimaş gider yıkama sonrası kamera ile de görüntüleyip son durumu da net gösterir. Bazı durumlarda aşırı yağlanmış gider pimaş borularında pimaş açma ilacı pimaş yıkama ilacı da kullanmaktadır.

Pimaş Yıkama Gider Temizleme Basınçlı Suyla Pimaş Temizleme Nasıl Yapılır?

Giderlerin içi zamanla atıklarla kirlenmeye başlar. Gider yüzeylerinde yağ tabakası olur ve yağ tabakasına tutunan kirli atık parçacıklarla dolar. Bunların normal şekilde temizlenmesi mümkün değildir. Pimaş yıkama cihazı ile gider temizleme işleminin yapılması gerekir. Gider tıkanıklığı meydana gelirse tıkanıklık açıldıktan sonra da bu temizliğin yapılması son derece faydalıdır. Giderlerde tıkanmanın önlenmesine yardımcı olur.

Özellikle hastane, restorant, okul, yurt, otel gibi mekanlarda mutfak gider hattı aşırı kullanıma maruz kaldığı için buralarda tıkanıklık sıklıkla olur. Çünkü, buralarda kullanılmış yağ olsun, tabaklarda kalan yemek artıkları olsun mutfak giderine gider. Zamana ve aşırı kullanıma bağlı mutfak giderinde, pimaş boru yüzeylerinde bir tabaka oluşur. Bu kirli yağlı tabaka, gidere atılan en küçük şeyleri bile yapışkan yüzeyde tutar, bu durum böyle devam edince de boru çapları daralır.

Darlan boru çaplarına bağlı artık sürekli tıkanıklık oluşmaya başladığından gidere dökülen su gitmemeye başlar. Bu gün tıkanıklığı açtırırsınız bir hafta sonra veya kısa sürede yine tıkanır. Çünkü asıl yağ tabakası yumuşak yapıya sahip olduğu için tıkanıklık makinesi bu dokuyu ortadan kaldıramaz.

Pimaş Yıkama Gider Temizleme | Uzmanlar Tesisat

Pimaş Yıkama Gider Temizleme | Uzmanlar Tesisat

Pimaş yıkama gider temizleme cihazı bu noktada devreye girer. Pimaş yıkama cihazı ile oluşan yumuşak yağ tabakası tamamen temizlenir. Sürekli yaşanan tıkanıklık artık olmayacak ve sizinde işiniz sürekli kesintiye uğramayacaktır.

Pimaş yıkama  gider temizleme sırasında hiçbir kimyasal ilaç kullanılmaz.  Giderlerin içi makine ile püskürtülen basınçlı suyla temizlenir. Bu nedenle gider temizlemenin borulara herhangi bir zararı olmaz. Aksine tıkanıklığı önler ve giderleri sorunsuzca kullanmanıza yardımcı olur. Yağlanma olan giderlerde mükemmel etkisi olur. Atıkların daha seri şekilde kanalizasyona gitmesini sağlar.

Pimaş Yıkama Gider Temizleme Pimaş içi Yıkama Fiyatları

Pimaş yıkama gider temizleme fiyatını burada tek fiyat olarak belirtmek çok doğru olmayacaktır. Pimaş yıkama fiyatı daire için ayrı, okul için ayrı, yurt için ayrı, otel için ayrı, iş yeri için ayrı verilir. Pimaş yıkama yapılacak yerdeki pimaş hat uzunluğu da fiyatta belirleyici unsurlardan biridir. Ortalama en düşük pimaş yıkama bir daire için 500 – 600 TL arasındadır. Pimaş yıkama nasıl yapılır sorusunun cevabı da fiyatı belirleyen unsurlardan en önemlisidir. Pimaş açma servisi, pimaş açma ve pimaş yıkama pimaş temizleme işini profesyonel cihazlarla ve  uygun fiyatlarla yapar. Pimaş yıkama gider temizleme için profesyonel çözüme Uzmanlar Tesisat ile ulaşın.

Benzer Gönderiler: