Pimaş Yıkama 237 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Rami Pimaş Yıkama ile yağlanmaya ve kirlenmeye bağlı sürekli başınızı ağrıtan, tıkanıklık sorununa çözüm pimaş temizleme makinesi ile yapılan gider temizleme hizmetidir. Rami pimaş yıkama işi ile basınçlı pimaş yıkama yapılarak yağlanan pimaş boru içi yumuşak yağ dokusundan kurtulur.

Sıkça tıkanan mutfak giderini açmak için uğraşıyorsanız, Rami pimaş açma servisi ile görüşerek bir uzman çağırmalısınız. Tıkanıklık açıldıktan sonra, yüksek basınçlı pimaş yıkama cihazı ile mutfak giderini temizletmeniz  durumunda tıkanıklıklarda azalacaktır. Rami Tıkanıklık açma servisi ile  basınçlı pimaş yıkama ve pimaş temizleme işi profesyonelce yapılır.

Tıkanıklık ile uğraşmaktan sıkılanlar, gider borularındaki kirlenmeyi gidermelidir. Pimaş yıkama yapılarak istenmeyen bu olumsuz durum çözülerek tıkanıklık yaşanmasının da önüne geçilir. Basınçlı pimaş yıkama yapıldığında tıkanıklığın ana nedeni olan boru içi yumuşak kirli katmanda temizlenir. Bu durumda atık su borularına atılan yemek artıkları gibi şeyler tutunma şansı bulamadığı için tıkanma durumu da olmaz.

Rami Pimaş Yıkama Servisi ile Basınçlı Pimaş Yıkama

Rami tesisatçı servisi  pimaş yıkama işlemi için olması gerekli pimaş temizleme, gider yıkama makinesi ile temizlik  yapar. Rami pimaş açma hizmeti, alanında uzman ekiplerimiz tarafından verilmektedir. Pimaş açma kolay bir işlem olmasına rağmen, bir uzman tarafından uygulanmasında yarar vardır. Bu işlem sırasında hem yüksek basınçlı pimaş açma cihazı hem de tıkanıklık açma robotu hazır bulundurulmalıdır. Gider borusundaki yağlanma pimaş yıkama ile temizlenirken, atıklar robotla gider borusundan çıkarılmalıdır.

Rami Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Rami Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Rami Pimaş Yıkama servisi, uygulamayı sırası ile önce robotla tıkanan gider boru açılır ve sonra da pimaş temizleme makinesi ile boru içi yıkama yapılır. Eğer tesisatçı firma ustasında sadece tıkanıklık açma robotu var ise tıkanıklık açtıktan sonra pimaş yıkama işini yapamaz. Yok eğer sadece pimaş yıkama makinesi var ise bu defa tıkanıklığı da açamaz ve tıkanıklık açılmaz ise pimaş yıkma işini de yapamaz. Yani tıkanıklık robotunun olma zorunluluğu daha ağır basmaktadır. Tıkanıklık robotu ile tıkanan gide açılır ve bir süre atık su boruları bu haliyle görev yapar. Ancak tıkanıklık robotu yok ise tıkanıklık pimaş yıkama makinesi ile açılamaz ise sorun öylece çözümsüz kalır.

Rami Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Rami tıkanıklık açma hizmeti veren firmalar arasından pimaş yıkama cihazı kullanan, ekipleri bu alanda tecrübeli ve bilgili olanları tercih etmelisiniz. Gider tesisatına ne kadar iyi bakarsanız, uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Rami pimaş temizleme, pimaş yıkama sırasında 200 barlık basınç veren bir cihaz kullanılır. Borular basınçla tamamen yıkanır ve yağlanma giderilir. Gerekli görülürse kimyasal kullanılarak boruların daha geç kirlenmesini sağlayan işlem de yapılabilir. Rami Pimaş Yıkama servisi ile güvenilir garantili tıkanıklık açma ve pimaş yıkama hizmeti sunulur.

Benzer Gönderiler: