Pimaş Yıkama 332 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Sarıyer Pimaş Yıkama ustası aşırı derecede yağlanan kirlenen atık su boru içlerini pimaş boru yıkama makinesi ile temizler. Pimaş yıkama işlemi pis su gider borularının aşırı kirlenmesi sonucunda basınçlı pimaş yıkama cihazı ile yapılır.  Sarıyer pimaş açma pimaş görüntüleme işi de pimaş yıkama işleminin bir parçası desek yanlış olmaz. Sarıyer tıkanıklık açma Sarıyer su tesisatçısı, kırmadan tıkalı pimaş açma ve lavabo gideri pimaş yıkama işini de profesyonelce yapar.

Sarıyer pimaş açma uygulaması ile önce tıkanan gider borusu açılır. Sonrasında basınçlı pimaş yıkama makinesi ile atık gider boru içi yıkanır. En son yapılan uygulamanın ne denli etkili olduğuna da kamera ile bakarız. Kamera ile pimaş içi görüntüleme uygulamasını yapmak sonucu görmek bütün soru işaretlerini kaldırır.

Sarıyer pimaş yıkama yapan servisimizden profesyonel destek alabilir, gider tesisatınızın uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Sarıyer Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Sarıyer Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Sarıyer Pimaş Yıkama ve Sarıyer Pimaş Açma

Sarıyer kanal temizleme, pimaş boru yıkma işinde teknolojinin katkısı yadsınamaz. Sarıyer pimaş yıkama hizmeti ile aşırı kirlenmiş mutfak gideri başta olmak üzere gider tesisatının boruları yıkanabilir. Aşırı kirlenme daha çok yağlanmadan dolayı gelişebilir. Yağlı atıklar boru içinde birikerek yumuşak bir yağ tabakası oluşturur. Kirlenme arttıkça boru çapı daralır ve gidere atılan atıklara geçiş izni verilmez.

Bu nedenle aşırı yağlanan giderlerde tıkanıklık hızlı bir şekilde gelişebilir. Buna önlem olarak gider borularının yıkanması önerilir. Pimaş yıkama yapılması için varsa önce tıkanıklığın ortadan kaldırılması elzemdir. Tıkanıklık ileri derece ise pimaş yıkama makinesi ile açılamaz ve pimaş temizleme de yapılamaz. Bu açıdan bu işi yapacak tesisatçı da tıkanıklık robotu da olmalıdır. Sırası ile önce tıkanıklık robotu ile sonra pimaş yıkama makinesi ile en sonda kamera ile işlem yapılır. Bunlardan birinin eksikliği yapılacak uygulamanın bir ayağının boşta kalması anlamına gelir.

Sarıyer Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Kirlenmenin yoğun olduğu giderlerde tıkanıklık sorunu yaşanması kaçınılmazdır. Özellikle mutfak giderinin sıkça tıkanması halinde pimaş yıkama yapılması ihmal edilmemelidir. Sarıyer tıkanıklık açma önce tıkanıklığı açar sonrasın atık su boru içi yıkama yapar.

Sarıyer pimaş yıkama hizmeti veren firmalar ile iletişime geçin. Yüksek basınçla  200 barlık basınca sahip pimaş yıkama cihazı ile kirlenen gider borularınızı yıkatın, gider tesisatı bakımını yaptırın.

Benzer Gönderiler: