Pimaş Yıkama 315 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Ümraniye pimaş yıkama ekipleri, bakım yapılması gereken atık su pimaş boru içini görüntüleyerek karar verir. Ümraniye pimaş açma servisi tıkanıklık olan pimaşı önce robotla açar. Sonrasında kamera ile pimaş içi görüntüleme yapıp boru iç kirlilik durumuna bakar. Kamera ile bakmadaki amaç tıkanıklığın nedenini belirlemektir. Ümraniye gider yıkama servisi, pimaş yıkamaya, bu aşamalardan sonra karar verir.

Ümraniye pimaş açma veya pimaş tıkanıklığı açma servisi mutfak açma işinide robotlarla kırmadan yapar. Ümraniye pimaş tıkanıklığı açma sonrası pimaş temizleme yapacağına karar verdiğinde bu işi profesyonel cihazlarla yapar. Ümraniye gider yıkama servisiyle ana hat gider boruları ve daire içi mutfak giderlerini temizleriz. Yine aynı şekilde, lavabo giderlerini önce açıp sonrada pimaş temizleme yaparız. Ümraniye tesisat yıkama servisi tıkanıklığı açdıktan sonra pimaş içi boru yıkama yapar.

Giderlerdeki yağlanma nedeniyle tıkanmaya engel olmanız için pimaş yıkama yaptırmanız gerekir. Ümraniye pimaş temizleme yapan firmamıza ulaşıp giderlerin bakımını yaptırp gider tıkanıklığından kurtulabilirsiniz. Aşırı yağlı atıkların atıldığı mutfak giderlerinde belli zamanlarda pimaş yıkama yapılması gerekir.

Ümraniye Pimaş Yıkama ve Ümraniye Pimaş Açma

Ümraniye tesisat yıkama, gider yıkama yapacak ekip önce atık su gider borularında tıkanıklığa bakar. Sonrasında tıkanıklık varsa  robotla pimaş açma uygulamasını yapar. Bundan sonrada kamerayla görüntüleme yapıp pimaş yıkama gerekliyse pimaş yıkama yapar.

Ümraniye Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Ümraniye Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Ümraniye pimaş yıkama hizmeti ile gider tesisatınızın uzun yıllar hizmet etmesini sağlayabilirsiniz. Ekipler yüksek basınçlı pimaş yıkama cihazıyla giderleri yıkar ve kirlenme etkisi giderir. Ayrıca pimaş borularda kimyasalla bakım yapıp tıkanmayı geciktirebilirsiniz. Giderlerde kullanılan pimaş boruların yağlanması çaplarının daralmasına neden olur. Bu durumda hem gidere atılan atıkların geçişi engellenir hemde tıkanıklık sorunu yaşanır. Gider görüntüleme yaparak pimaş yıkama işinin ne kadar bir temizlik sağladığıda görülür.

Ümraniye Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Ümraniye pimaş yıkama hizmeti bu uygulamayı makinelerle yaparak gider borularının uzun süre kullanılmasını sağlar. Hiç beklemediğiniz bir anda gider tıkanıklığı nedeniyle mağdur olmamak için gider tesisatınızın bakımını yaptırmalısınız. Hiç beklenmedik bir anda tıkanan giderlerden gelen pis koku rahatsız edicidir. Tıkanıklık yaşanamsı, hijyen olmayan durumların ortaya çıkması demektir. Giderlerdeki kirlenme arttıkça tıkanıklık riskide yükselmektedir. Önlemlerinizi alarak gider tesisatınızın uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Ümraniye pimaş yıkama hizmeti veren firmalarla iletişime geçin. Aşırı yağlanan giderlerinizi  yüksek basınçlı makineyle temizletin.

Benzer Gönderiler: