Pimaş Yıkama 913 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Sıkça tıkanan lavabo giderinde yağ tutmuş gider temizleme işlemi pimaş yıkama cihazı ile yapılmalıdır. Aşırı yağlanmış gider borusu basınçlı pimaş yıkama makinesi ile bulaşıkla beraber gidere giden atıklar yağlar yağ tutmuş lavabo borusu temizleme tam olarak yapılmış olur. Lavabo borusu temizleme kimyasalları, mutfak gideri yağ temizleme makinesi gibi etkili olması beklenemez. Gider mutfak borusu temizleme, pimaş yağ çözücü ile değil basınçlı pima şgider temizleme makinesi ile yapılmalıdır.

Özellikle mutfak lavabosunun giderinde yağlanma sorunu daha fazla olur ve bu nedenle giderin çapında daralma olur. Boru çapı daralan giderden atıkların kanalizasyona gönderilmesi zorlaşacağı için tıkanıklığın oluşması kaçınılmazdır.

Gider boruları aşırı yağlanmış ise tıkalı boru açma kimyasalı ile yağ tutmuş mutfak borusu temizleme bakım amaçlı yapılabilir. Yağlanmış mutfak borusu tıkanan lavabo borusu temizleme işinde pimaş içi temizleme makinesi kullanıldığında uzun ömürlü olur. Atık su borusu yağları temizleme için yüksek basınçlı boru içi temizleme uygulaması gereklidir.

Yağ tutmuş lavabo borusu temizleme, en kolay şekilde gider borusu temizleme, atık gider borusu iç temizliği ve atık su içerisinde bulunan yağ temizliği pimaş yıkama cihazı ile olur. Robotla lavabo açma pimaş yıkama, mutfak tıkanıklığı açma pimaş açma, gider borusu temizleme ve mutfak gider borusu temizleme profesyonel cihazlarla yapılmalıdır.

Yağ Tutmuş Gider Temizleme Yağlanmış Mutfak Borusu Temizleme

Yağ tutmuş lavabo gideri temizleme giderde biriken yağ atıklarının temizlenmesi amacıyla yapılan bir işlemdir. Hem tıkalı lavabo giderinin açılmasından sonra yapılabilir hem de tıkanıklık olmasını beklemeden önlem amaçlı her zaman yapılabilir. Bu şekilde lavabo giderinin iç yüzeyinde biriken yağ kalıntıları tamamen temizlenebilir.

Lavabo gideri yağ tutmuş olursa akış hızında bariz şekilde azalma olur. Ayrıca lavabo tıkanıklığına da uygun ortam hazırlanır. Yağ tutmuş lavabo gideri temizleme işinin ehli kişilerce yapılmalıdır. Bu işle sırasında piamş gider temizleme makinesi kullanılır. Lavabo gideri makine yardımıyla basınçlı suyla yıkanarak yağdan temizlenir. Özellikle sıkça lavabo giderinden su geri geliyorsa, su çok ağır gitmeye başladıysa lavabo giderinin temizlenmesini sağlamalısınız.

Tıkanıklığın en büyük nedeni olan atıklar gider ilk kullanılmaya başladığında atık su hızlı bir şekilde giderden rögara gider. Fakat zaman geçtikçe gider borusuna atılan yabancı cisimler olsun, diğer küçük çapta yemek artıkları, yağ kalıntıları boru yüzeyinde tırtıklı tabaka oluşturur. Bu tabaka zamanla oluşur ve sonrasında gidere atılan en küçük şeyler bile buraya tutunur ve boru çapının iyice daralmasına neden olur. Boru çapı zaman geçtikçe iyice daralır ve su az gitmeye başlar.

Yağ Tutmuş Gider Temizleme | Uzmanlar Tesisat

Yağ Tutmuş Gider Temizleme | Uzmanlar Tesisat

Bu aşamada, Yağ Tutmuş Gider Temizleme uygulaması yapılır ise tıkanıklık oluşmadan müdahele edilmiş olur. Yağ ile kaplanan giderler genelde otel mutfak gideri, rostorent mutfak gideri, yurt mutfak gideri, hastane mutfak gideri olur. Bu giderler aşırı yağlanmaya maruz kaldığından tıkanma riski yüksektir. Bunun için periyodik olarak bu giderlere Yağ Tutmuş Gider Temizleme uygulaması yapılır ise ansızın tıkanıklık yaşamazsınız.

Yağ Tutmuş Mutfak Borusu Temizleme Fiyatı

Gider Temizleme uygulaması fiyatı hangi giderin yıkanacağı ve bu giderin kaç metre olduğu ile ilişiktir. Ortalama bir fiyat belirtmek isterdim ancak burada fiyat yazmamak daha uygun olacaktır. Çünkü burada yazılan fiyat baz alını arandığımızda bizler sorun yaşıyoruz. Çünkü, burada fiyat şudur diyebileceğimiz bir fiyat yoktur.  Pimaş yıkama uygulamasının fiyatı için bizi ararsanız detaylı bilgi verebiliriz.

Şehir geneli tıkalı pimaş yıkama pimaş içi yıkama, basınçlı gider boru yıkama fiyatları, yağ tutmuş lavabo gideri temizleme fiyatları bütçenize uygundur. Mutfak gider borusu nasıl açılır ise fiyat yapılan uygulamaya göre de değişir. Ancak ortalama bir dairede mutfak gider açma ücreti 600 TL’ den başlar. Yağ tutmuş gider temizleme için verdiğiniz para ile tıkanıklık yaşanmasının da önüne geçmiş olursunuz.

Benzer Gönderiler: