Pimaş Yıkama 225 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Yakuplu Pimaş Yıkama servisi tıkalı pimaş açma ve pimaş gider tesisatı temizleme uygulamasını basınçlı makine ve robotla yapar. Tesisatın mutfak gideri, tuvalet ve banyo gideri, ana hat gideri belirli zamanlarda pimaş yıkama işlemiyle yıkanmalı ve temizlenmelidir. Ayrıca yağlanmadan dolayı tıkanan gider borularını da yıkatabilirsiniz. Yakuplu pimaş içi yıkama, gider borusu yıkama işi teknolojik makineler olmadan yapılması zordur.

Eğer bu işi yapacaksanız mutlaka bu iş için gerekli olan makinelere de sahip olmalısınız. Yakuplu pimaş yıkama yapan Uzmanlar Tesisat ile iletişime geçerek giderlerin bakımını yaptırabilir, tıkanıklığa engel olmak için pimaş yıkama yaptırabilirsiniz. Pimaş yıkama firması, basınçlı pimaş yıkama makinesi ile pimaş açma gider temizleme işini olması gerektiği gibi yapar.

Yakuplu Pimaş Yıkama ve Gider Borusu Yıkama

Yakuplu pimaş yıkama hizmeti için Yakuplu tesisatçı firmamızla görüşebilirsiniz. Bu işlem için ekiplerimiz 200 barlık basınçla çalışan pimaş yıkama cihazı kullanırlar. Gider borularının kirlenmesine neden olan yağlı atıkların tamamen temizlenmesi için belirli aralıklarla pimaş yıkama yapılması önerilmektedir. Bu sayede hem gider tıkanıklığı gelişmesi önlenebilir hem de gider tesisatının bakımı yapılarak uzun ömürlü olması sağlanabilir.

Yakuplu Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Yakuplu Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Uzun zamandan beri kullanılan atık su gider boru içlerinde atıklar birikmeye ve boru iç yüzeylerine yapışmaya başlarlar. Bu durum bilinmediği için giderden su gitmeyene kadar gider borularını kullanırız. Ne zaman ki, su geri gelir veya giderden taşar o zaman tıkanıklık olduğu için tıkanıklığı açtırırız. Tıkanıklık açıldıktan sonra tıkanıklığın nedeni boru iç yüzeylerindeki yağlanma kirlenme ise mutlaka basınçlı pimaş yıkama yaptırmalısınız. Bu  durumu yok sayarsanız tıkanıklık sorunu sürekli olmaya başlayacak ve hiç olmadık vakitte canınız sıkılacaktır.

Yakuplu Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Yakuplu pimaş temizleme hizmeti veren firmalar gider tesisatınızda gelişen aşırı yağlanma için pimaş yıkama yapmaktadırlar. Son yıllarda iyice yaygınlaşan bu işlemi yaptırmak için randevu almanız yeterli olur. Firmalardan pimaş yıkama fiyatları hakkında görüşerek gider tesisatınızı bakımdan geçirebilirsiniz. Tıkanıklık ile uğraşmak istemiyorsanız, kirlenen gider borularını temizletmelisiniz. Pimaş yıkama yapan firmalar bu iş için basıncı yüksek pimaş gider temizleme makinesi bulundururlar. Yakuplu pimaş yıkama ekipleri hem tıkanıklık için robotlu makine hem de atık su gider borusu yıkama için pimaş yıkama makinesi bulundururlar.

Benzer Gönderiler: