Pimaş Yıkama 316 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Yakuplu pimaş yıkama servisi tıkalı pimaş açma ve pimaş gider tesisatı temizlemeyi basınçlı robotla yapar. Tesisatın mutfak giderini, tuvalet banyo giderini, ana hat giderini belirli aralıklarla pimaş yıkamayla temizletin. Ayrıca yağlanmadan dolayı tıkanan gider borularınıda yıkatabilirsiniz. Yakuplu pimaş içi yıkama servisimiz, gider borusu yıkamayı yüksek basınçla yapar.

Eğer bu işi yapacaksanız mutlaka bu iş için gerekli olan makinelerede sahip olmalısınız. Yakuplu pimaş yıkama yapan Uzmanlar Tesisatla iletişime geçerek giderlerin bakımını yaptırın. Tıkanıklığa engel olmak için pimaş yıkama yaptırabilirsiniz. Pimaş yıkama servisimiz basınçlı pimaş yıkama makinesiyle pimaş açma gider temizleme işini yapar.

Yakuplu Pimaş Yıkama ve Gider Borusu Yıkama

Yakuplu pimaş yıkama hizmeti için Yakuplu tesisatçı firmamızla görüşebilirsiniz. Bu işlem için ekiplerimiz  yüksek basınçla çalışan pimaş yıkama cihazı kullanır. Gider borularının kirlenmesine neden olan yağlı atıklardan kurtulun. Gider borularının tamamen temizlenmesi için belirli aralıklarla pimaş yıkama yaptırmanızı öneriyoruz. Bu sayede hem gider tıkanıklığın önlersiniz hemde gider tesisatının uzun ömürlü olmasını sağlarsınız.

Yakuplu Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Yakuplu Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Uzun zamandan beri kullanılan atık su gider boru içlerinde atıklar birikmeye ve boru iç yüzeylerine yapışmaya başlar. Bu durum bilinmediği için giderden su gitmeyene kadar gider borularını kullanırız. Ne zamanki, su geri gelir veya giderden taşar o zaman tıkanıklık olduğu için tıkanıklığı açtırırız. Tıkanıklığı açtırdıktan sonra bakım yaptırmalısınız. Tıkanıklığın nedeni boru iç yüzeylerindeki yağlanma kirlenmeyse mutlaka basınçlı pimaş yıkama yaptırmalısınız. Bu  durumu yok sayarsanız tıkanıklık sorunu sürekli olacak, olmadık vakitte canınız sıkılacaktır.

Yakuplu Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Yakuplu pimaş temizleme hizmeti veren firmalar gider tesisatınızda gelişen aşırı yağlanma için pimaş yıkama yapmaktadır. Son yıllarda iyice yaygınlaşan bu işlemi yaptırmak için randevu almanız yeterli olur. Firmalardan pimaş yıkama fiyatları hakkında görüşerek gider tesisatınızın bakımını yaptırın. Tıkanıklıkla uğraşmak istemiyorsanız, kirlenen gider borularını temizletmelisiniz. Pimaş yıkama yapan firmalar bu iş için basıncı yüksek pimaş gider temizleme makinesi kullanırlar. Yakuplu pimaş yıkama ekiplerimiz tıkanıklık için robotlu makine kullanır.  Atık su gider borusu yıkama içinde pimaş yıkama makinesi kullanır.

Benzer Gönderiler: