Pimaş Yıkama 404 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Yeşilyurt Pimaş Yıkama ustaları tıkanıklık sorunu yaşandığında robotla tıkalı gider borusunu açtığı gibi pimaş yıkama makinesi ile de pimaş içi yıkama yapar. Yeşilyurt tıkanıklık açma pimaş açma işinde sahadaki hizmetleri ile ciddi tecrübe dinmiş olan ustalar ile bu işi profesyonelce yapmaktayız.

Yeşilyurt tıkanıklık açma pimaş açma, mutfak gideri yıkama ve mutfak gideri yıkama ile  aşırı yağlanma ve tıkanma durumu ortadan kalkar. Yeşilyut tıkanıklık açma ve Yeşilyurt gider açma tıkalı pimaş açma servisi ile kırmadan tıkanıklık açma, basınçlı pimaş yıkama garantili yapılır.

Sürekli olarak tıkanan mutfak giderini pompalamak zorunda kalıyorsanız, Yeşilyurt pimaş yıkama servisi ile görüşerek giderdeki yağlanmanın kontrol edilmesini sağlamalısınız. Tıkanıklık aşırı yağlanmadan kaynaklanıyorsa cihazla pimaş yıkama işleminin yapılması gerekir.

Yeşilyurt Pimaş Yıkama ve Pimaş Açma

Yeşilyurt pimaş yıkama hizmeti alarak gider tesisatınızın en iyi şekilde işlevini görmesini, uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Yağlı atıkların çok kullanıldığı mutfak gibi giderlerde zamanla yağlanma oluşur. Boru içindeki yumuşak yağ dokusu atılan diğer atıkları da tutmaya da başlar. Bu mutfak giderinin tıkanmasını kolaylaştırır. 200 barlık basınçla gider borusunun yıkanmasını sağlayan pimaş yıkama cihazı yardımıyla giderin yıkanması sayesinde sorun giderilebilir.

Yeşilyurt Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Yeşilyurt Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Yeşilyurt pimaş temizleme hizmeti veren firmalar cihazla pis su giderlerini yıkamaktadır. Giderlerinizin kirlendiğini gösterir tıkanıklık belirtileri varsa firmalar ile görüşerek basınçlı cihazla gider borularının yıkanmasını sağlamalısınız. Bu işlem kolay gibi görünse de uzmanlar tıkanıklık açma robotu ve pimaş yıkama cihazı ile tıkanıklığı açmalıdır. Sadece yağlanmanın giderilmesi tıkanıklığı tam olarak açmayabilir. Bu nedenle profesyonel yardım almayı tercih etmelisiniz.

Yeşilyurt Su Tesisatçısı

Yeşilyurt su tesisatçısı, pimaş yıkama makinesi ile boru içi yıkama yaptığı gibi diğer tesisat işlerini de aynı profesyonel uygulamalar ile yapmaktadır. Evde tıkanan giderleri etrafa zarar vermeden açtığımız gibi evde su kaçağını da buluruz. Su kaçağı olduğunda etraf kırılmadan makineli su kaçağı arama ve tespit işi yapılır. Su kaçağının yeri noktasal bulunduğu içi tek bir yer açılıp borunun tamiri de yapılır.

Kış ayı geldiğinde ısınmayan kalorifer peteklerinin iç temizliği ilaçlı makineli yapılır. Diğer taraftan ihtiyaç duyulduğunda tesisat tamirat işleri de aynı kalitede yapılır.  Yeşilyurt pimaş yıkama servisi ile çalıştıysanız sizde tek elden bütün tesisat işlerini alma fırsatını uygun ücretle yakalarsınız. Güvenilir tesisatçı firmamızı aradığınızda yapılacak işle ilgili net bilgide alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: