Su Kaçağı 421 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bakırköy su kaçağı bulma su kaçağı tamiri ve su sızıntısı tespiti yapan firmamız Bakırköy’de kırmadan su kaçağını bularak arızayı gideren tesisatçı firmadır. Bakırköy’de su kaçağı tespiti, kırmadan yapılacak su kaçağı arama yöntemi ile etraf kırılmadan yapılır. Bakırköy tesisatçı, Bakırköy su kaçağı tespiti yapan ustaları ile gelişigüzel etrafı kırarak su kaçağı arama yerine teknolojik makineler ile su kaçağını arayıp bulur.

Su kaçağı sorunu yaşandığında Bakırköy su kaçağı bulma firmamızdan destek alabilirsiniz. Su kaçağı, tesisatın müzmin sorunları arasında gösterilmektedir. Boruların eskimesi, darbe alması, bağlantı yerlerindeki contanın kuruması, çatlaması gibi pek çok etken su kaçağına neden olabilir. Pis su borularında, temiz su tesisatında, kalorifer kombi tesisatında kaçak problemi olabilir. Bunların her birine özel cihaz kullanılarak tespit yapılmalıdır. Su kaçağı bulma firması Bakırköy su kaçağı tespiti servisi su kaçağı tespiti yaparken profesyonel cihazlar ile bu tespiti sağlıklı yapmaktadır.

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti ve Su Sızıntısı Bulma

Bakırköy su kaçağı bulma su sızıntısı bulma servisi hem temiz su hem de atık su kaçaklarını tespit eder. Bakırköy İstanbul kırmadan su kaçağı bulma ustaları kameralı su kaçağı arama işini profesyonel makineler ile yapar.

Bakırköy su kaçağı bulma ustası eğer cihaz kullanıyor ise kırmadan su kaçağı bulma uygulaması yapma imkanı vardır. Eğer su kaçağı bulma cihazı yok ise Bakırköy su kaçağı bulan su tesisatçısı sadece tecrübesi ile su kaçağını bulması oldukça zordur. Etrafı kırmadan su kaçağı tespiti yapan yani  cihazla su kaçağı tespiti yapan bir tesisatçınız olması büyük fayda sağlar. Evinizi olumsuz etkileyen, duvarları kabartan, pis sızıntılara neden olan, su faturalarını yükselten su kaçaklarına karşı zaman kaybetmeden önlem alınmalıdır.

Bakırköy Su Kaçağı | Uzmanlar Tesisat

Bakırköy Su Kaçağı | Uzmanlar Tesisat

Su kaçağı yada su sızıntısının borunun hangi noktasında olduğunu bulma için ustalarımız akustik su kaçak bulma cihazı kullanırlar. Pis su tesisatında oluşan su sızıntıları içinde kamera kullanılarak boru içi görüntülenir. Pimaş atık su giderler borusunda çatlak, çökme yada kırık var ise bu görülerek bölgesel yer tespiti yapılır. Kombi kalorifer tesisatı kaçaklarında ise genelde kalorifer kaçak giderici ilaç kullanılarak ne tespit için ne de tamir için hiçbir yer açılmaz. İlaç tesisat içerisinde dolaşarak kaçağın olduğu yerde oksijenle birleşip kristalleşerek kaç adet kaçak var ise tamamını kapatır. Pratik uygulamalar ile su kaçağı olsun, tıkanıklık olsun kolay çözümler sunulur.

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Temiz su borularındaki kaçaklarda Bakırköy su kaçağı tespit servisi cihazla su kaçak tespitini uygun fiyatlarla yapmaktadır. Cihazla noktasal yer tespiti yapılması önemli bir fiyat avantajı sağlar. Etrafı kırmadan kaçak yerleri tespit edilip gereksiz kırma dökmenin önüne geçilir. Kalorifer kombi tesisatındaki kaçaklar termal kamera ile tespit edilerek, kimyasal ilaçla kapatılabilir. Pis su giderleri kaçakları kamera ile pimaş görüntüleme yapılarak tespit edilebilir. Yukarıda da bahsettiğimiz bu uygulamalar ile gereksiz zaman kaybı ve gereksiz para kaybının önüne geçilir.

Kameralı cihazla su kaçağı tespiti de bu anlamda büyük avantajlar sağlar. Fiyat ucuz diye cihazları olmayan tesisatçılardan hizmet almanız fiyatı yukarı yönlü artıracaktır. Ortalama 100 m2 lik bir dairede su kaçak tespit ücreti 450 TL civarındadır.

Benzer Gönderiler: