Pimaş Yıkama 209 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kıraç pimaş yıkama için gerekli olan basınçlı makineler ve boru içi görüntüleme kamerası olduğunda pimaş yıkama yapılıp sonrasında da görüntüleme yapılabilir. Kıraç su tesisatçısı, pimaş gider borusu yıkama yapmadan önce tıkanıklık olup olmadığına da bakar. Eğer gider borusu tıkalı ise tıkanıklığı da robotlu makine ile kırmadan açar. Gider borusu yıkama işini pimaş içi yıkama makinesi ile yapmayıp şebeke suyunu hortumla tutup pimaş yıkama yaptık demek iş ahlakıyla bağdaşmaz. Gider borusu yıkama, pimaş temizleme veya boru içi yıkama yapıldığında tıkalı pimaş açma ve kameralı görüntüleme de yapılmış olmalıdır.

Yoğun kirlenmenin yaşandığı gider tesisatında yaşana tıkanıklıkların çözümünde pimaş yıkama yapılması önerilmektedir. Sizlerin yapacağı atık su gider boru içi yıkama işini yapacak doğru tesisatçı seçmek olacaktır. Doğru tesisatçı dediğim, pimaş gider temizleme işini makineli profesyonel uygulama ile yapan tesisatçıdır.

Kıraç Pimaş Yıkama Pimaş Boru Temizleme

Pimaş boru temizleme hizmeti yukarıda da bahsettiğimiz üzere makine ile etrafa zarar vermeden yapılan uygulamadır. Kıraç pimaş yıkama hizmeti ile zamanla kirlenen, aşırı yağlanan gider borularının temizlenmesi mümkün olur. Gidere atılan yağlı atıklar bir süre sonra boru içinde yumuşak yağlı bir doku oluşmasına neden olur. Bu yumuşak doku gidere atılan atıkların geçişine izin vermez. Bu yüzden aşırı yağlanan giderlerde tıkanıklık daha hızlı gelişir. Basınçlı pimaş yıkama cihazı yardımıyla giderlerinizi yıkayan ekiplerimiz tıkanıklık sorununuza en kolay çözümü sunar.

Zaten öncelik tıkalı giderin açılması sonrasında da temizlenmesidir. Tıkanmış gider açılmadan ne kamera ile boru içi görüntüleme yapılır ne de pimaş içi yıkama yapılır. Sırası ile önce robotla tıkanmış boru açılır. Sonra pimaş yıkama makinesi ile boru içleri tamamen temizlenir. En son olarak temizlik sonrası pimaş içi görüntüleme kamerası ile boru içinin son hali görüntülenir. Bu aşamalar ile yapılan pimaş yıkama işi elbette sonuç verir.

Kıraç Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Kıraç Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Kıraç Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Kıraç pimaş yıkama hizmeti veren firmalar çevrenizde bulunabilir. Ancak yüksek basınçlı pimaş yıkama makinesi olan ve deneyimli ekiplerle hizmet veren firmalardan yardım almaya önem vermelisiniz. Pis su giderlerinde aşırı yağlanma varsa pimaş yıkama yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. Kıraç pimaş yıkama yapan Uzmanlar Tesisat Kıraç su tesisatçısı ekipleri tuvalet gideri, mutfak gideri, banyo gideri ve ana hat pimaş yıkama hizmeti vermektedir. Giderleriniz tıkanmadan bakım yaptırmak için pimaş yıkama ile yıkatmalısınız. Kıraç su tesisatçısı Kıraç tıkanıklık açma servisi, pimaş içi yıkama pimaş gider borusu yıkama işini profesyonel makineler ile yapar.

Benzer Gönderiler: