Pimaş Yıkama 293 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kıraç pimaş yıkama gerekli olan basınçlı makineler ve boru içi görüntüleme kamerasıyla bu işi yapar.  Pimaş yıkama yapıp sonrasında da görüntüleme yaparak son durumu görürüz. Kıraç su tesisatçısı, pimaş gider borusu yıkama yapmadan önce tıkanıklık olup olmadığınada bakar. Eğer gider borusu tıkalıysa tıkanıklığıda robotlu makineyle kırmadan açar. Gider borusu yıkama işi pimaş içi yıkama makinesiyle yapılmalıdır. Pimaş yıkamayı, şebeke suyunu hortumla tutup pimaş yıkama yaptık demek iş ahlakıyla bağdaşmaz. Gider borusu yıkama, pimaş temizleme veya boru içi yıkama yaptığımızda eksik hizmet yapmayız. Yani pimaş yıkama yaptığımızda, tıkalı pimaş açma ve kameralı görüntülemeyide yaparız.

Yoğun kirlenmenin yaşandığı gider tesisatında yaşanan tıkanıklıkların çözümünde pimaş yıkama yaptırmanızı öneriyoruz. Sizlerin yapacağı, atık su gider boru içi yıkama işini yapacak doğru tesisatçı seçmektir.Doğru tesisatçı dediğim, pimaş gider temizleme işini makineli profesyonel uygulamayla yapan tesisatçıdır.

Kıraç Pimaş Yıkama Pimaş Boru Temizleme

Pimaş boru temizleme hizmeti yukarıda da bahsettiğimiz üzere makineyle etrafa zarar vermeden yapılan uygulamadır. Kıraç pimaş yıkama hizmetimizle, zamanla kirlenen, aşırı yağlanan gider borularının temizliğini yapıyoruz. Gidere atılan yağlı atıklar bir süre sonra boru içinde yumuşak yağlı bir doku oluşmasına neden olur. Bu yumuşak doku gidere atılan atıkların geçişine izin vermez. Bu yüzden aşırı yağlanan giderlerde tıkanıklık daha hızlı gelişir. Basınçlı pimaş yıkama cihazı yardımıyla giderlerinizi yıkayan ekiplerimiz tıkanıklık sorununuza en kolay çözümü sunar.

Zaten önceliğimiz, önce tıkalı gideri açmak sonrasında boru içini temizlemektir. Tıkanmış gideri açmadan ne kamera ile boru içi görüntüleme yaparız nede pimaş içi yıkama yaparız. Sırası ile önce robotla tıkanmış boruyu açarız. Sonra pimaş yıkama makinesiyle boru içleri tamamen temizleriz. En son olarak temizlik sonrası pimaş içi görüntüleme kamerasıyla boru içinin son halini görüntüleriz. Bu aşamalar ile yaptığımız pimaş yıkama elbette sonuç verir.

Kıraç Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Kıraç Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Kıraç Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Kıraç pimaş yıkama hizmeti veren firmalar çevrenizde bulunabilir. Ancak yüksek basınçlı pimaş yıkama makinesi olan ve deneyimli ekiplerle hizmet veren firmalardan yardım alın. Pis su giderlerinde aşırı yağlanma varsa pimaş yıkama yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. Kıraç pimaş yıkama yapan Uzmanlar Tesisat Kıraç su tesisatçısı ekiplerimiz hizmetinizdedir. Tuvalet gideri, mutfak gideri, banyo gideri ve ana hat pimaş yıkama hizmetlerini veriyoruz. Giderler tıkanmadan bakım yaptırmak için pimaş yıkama yaptırın. Kıraç su tesisatçısı Kıraç tıkanıklık açma servisi bu  işi yapar. Pimaş içi yıkama pimaş gider borusu yıkama işini profesyonel makinelerle yaparız.

Benzer Gönderiler: