Su Kaçağı 123 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Ataköy Su Kaçağı servisi profesyonel makineler ile su tesisatı kaçaklarına çözüm sunan tesisatçı servistir. Su kaçağı ortaya çıktığı yere bağlı olarak farklı yöntemlerle, cihazlarla tespit edilir. Tesisatınızda temiz su ve pis su giderlerinde oluşan su kaçakları profesyonel cihazlarla tespit edilir. Kombi kalorifer tesisat kaçağında da Ataköy su kaçağı servisi olarak  yanınızda olduğumuzu unutmayın.

Su kaçağı tespit servisi, Ataköy İlçesinde su kaçağı tespiti yapan tesisatçı, su tesisatı arızalarını kırmadan bulma noktasında uzmandır. Ataköy su kaçağı bulma ve su kaçağı tespit servisi sahadaki çalışmalarında yaptığı su kaçağı tespit sayısı çok fazla olduğu içinde tecrübe sahibidir. Su kaçağı tespiti Ataköy tesisatçısı ile artık eski yöntemlerde olan kırma dökme son bulmuş olup profesyonel hizmet ön plandadır.

Ataköy Su Kaçağı | Uzmanlar Tesisat

Ataköy Su Kaçağı | Uzmanlar Tesisat

Ataköy Su Kaçağı Tespiti  ve Su Kaçağının Nedenleri

Su kaçağının en önemli belirtisi sızıntılardır. Duvarlarda nemlenme, kabarıklık, rutubet, tavanda sarı lekeler, su sarfiyatının yükselmesi gibi belirtiler görülebilir. Su tesisatı yani temiz su tesisatındaki boruda bir çatlak delinme olabilir. Pis su yani atık su tesisatı gider borusu pimaşlarda kırılma çökme olabilir. Ya da kombi kalorifer tesisatı borusunda bir delinme olabilir. Bu durumda profesyonel yardım almalı, kırmadan su kaçağı tespiti yapılmasını sağlamalısınız.

Ataköy su kaçak tespiti için acilen bir tesisatçıya ihtiyaç duyabilirsiniz. Cihazla su kaçağı tespiti yapacak ekiplerimiz mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Ataköy su kaçağı bulma ve onarma servisi su kaçağının ana kaynağını yer tespiti uygulaması ile bulup tamiratını da yapar.

Ataköy’de su kaçağı bulma işini garantili yapan tecrübeli tesisatçı çalışanlarımız ile kırmadan dökmeden su kaçak tespiti yapmaktayız. Ataköy su tesisatçısı sadece su kaçağı bulma değil diğer tesisat işlerini de yapar. Su kaçağının nedenleri çok farklı olsa da en iyi çözüm cihazlarla sunulan çözümdür.

Ataköy Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Ataköy su kaçağı tespiti cihazla yapılmaktadır. Temiz su tesisatı kaçaklarında akustik su kaçak tespit cihazı kullanılırken, pis su giderlerindeki kaçaklar için kamera ile boru içi görüntüleme yapılır. Kalorifer tesisatı borularında oluşan kaçakların tespiti için de termal kamera kullanılır. Bu nedenle öncelikle su kaçağının nereden olduğu belirlenmelidir. Deneyimli ustalar su kaçağı belirtilerini değerlendirerek, hangi cihazın kullanılacağına, su kaçağının nasıl tespit edileceğine karar verebilir. Su kaçağı nasıl bulunur sorunun en isabetli cevabı elbette cihazlarla yapılan profesyonel uygulamalardır.

Benzer Gönderiler: