Su Kaçağı 738 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Cihazla su kaçağı bulan tesisatçı su kaçağından daha fazla zarar görmenizi engeller. Su kaçağını makine ile tespit ettiği için etrafı kırmadan işini yapar.  Evinizi kırdırmadan aynı gün içinde su kaçağından kurtulmanın yolu cihazla su kaçak tespiti yaptırmaktan geçer.

Su tesisatçısı kırmadan su kaçağı bulma işini, kameralı cihazla su kaçağı tespiti yöntemi ile garantili su kaçağı tespiti yapar. Akustik cihaz ile temiz su tesisat kontrolünü ve kamera ile pis su tesisat kontrolünü su kaçağı ve su sızıntılarını kırmadan bulur. Kameralı su kaçağı tespiti ile su kaçak bulma yöntemi, sayesinde su kaçağı tespiti ve onarımı da çok daha kolay olur.

Su kaçağının olduğu yerde oluşan basınç sebebi ile ortaya çıkan sesi duyan akustik cihaz sayesinde su kaçağı bulma su tesisatçısı İstanbul su kaçağı bulma firması su sızıntısını bulur. Kameralı su kaçağı bulan firmalar teknolojik cihazlar profesyonel cihazlar ile su kaçağı tespiti, kırmadan su sızıntısı bulma işini yapar.

Cihazla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapar?

Cihazla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı öncelikle ön keşif yaparak su kaçağının olduğu bölgeyi değerlendirir. Su kaçağı tespitinde cihaz kullanan tesisatçı noktasal tespit yapacaktır. Bu sayede evinizde sizi korkutan zorlu çalışmalar olmaz. Evde tadilata ihtiyaç duyacağınız bir çalışma yapılmaz. Küçük çaplı kaçakları bulmak kolaylaşır, ciddi kaçaklarda da noktasal tespit yapılır. İşte bu nedenlerle su kaçağı tespiti için tercihiniz makine kullanan tesisatçı olmalı.

Cihazla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı etrafı kırmadan çalıştığından semtinizde tesisatçıya ulaşmanız kolay olur. Çünkü su kaçağı herkesin başına gelebilir. Böyle bir hizmet alanlar bunu her yerde anlatırlar. Su kaçağından kurtulmanın bu kadar kolay olduğunu dile getirirler. Bu nedenle tesisatçı seçerken makinesi olan ve müşteri memnuniyeti olanlara yönelmelisiniz.

Cihazla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Cihazla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

  • Su kaçağı olan boru zemin altında kaldığı için çıplak gözle görmek mümkün olmamaktadır. Bunun için özel imal dilmiş cihazlar olduğundan hiç bilmediğiniz, görmediğiniz su borularında oluşan su kaçaklarını tespit eder.
  • Akustik dinleme cihazı kullanılarak temiz su tesisatında su kaçakları bulunurken, kameralar ile de pimaş içi görüntüleme yapılır. Bu sayede pimaş içinde oluşan çökme, kırık kamera ile görüntülenir. Görüntü alınan yerin zemin üzerinden tam olarak hangi noktaya geldiği de tespit edilir. Bütün bu aşamalardan sonra tamir için yapılması gerekenler yapılır.
  • Su kaçağı temiz su tesisatında değil, pimaş boruları pis su tesisatında değil ise kalorifer kombi tesisatında kaçak vardır.
  • Kombi kalorifer tesisatında kaçak var ise bu aşamada da kimyasal ilaçlı kaçak kapama devreye girer. Kalorifer kaçak tamir ilacı tesisata doldurulur ve ilaç tesisatta kaç adet kaçak var ise tamamını kapatır.

Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı Fiyatları

Su kaçağı tamiri için önce tesisatçı kırmadan cihazla su kaçağını bulur. Kalorifer tesisatı ve temiz su tesisatı kaçağı, sıhhi tesisat kaçağı, kameralı su kaçağı tespiti ile uygun fiyatla bulunur. Yine aynı fiyat politikası ile uygun ücretle su kaçağı tamiri yapılır.

Tesisatta oluşan su kaçaklarının hangi tesisatta olduğuna göre su kaçak tespit fiyatı değişmez. Fiyat değişikliği tespit sonrası arızanın durumuna göre değişir. Su kaçak tespiti yaptınız ve kaçak temiz su tesisatında çıktı, tamir fiyatı 250TL civarı bir şey çıkar. Su kaçağı tespiti yaptınız pimaşlarda kırık çıktı, bu durumda fiyat hattın uzunluğuna göre değişir fiyat temiz su tesisatı tamirinden çok daha yüksek olur. Kalorifer kaçak kimyasal uygulaması için ortalama 120 m2 bir daire için  fiyat 750 TL civarıdır. Bu fiyatlarda oynamalar olabileceğini de ifade etmiş olalım.

Teknolojik cihazlar ile kırmadan su kaçağı tespiti, cihazla noktasal kaçak tespiti, petek su kaçağı bulma uygulamaları makul fiyatlar ile etraf kırılmadan yapılır. Cihazla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı ile tesisat arızaları profesyonelce ortadan kaldırılır.

Benzer Gönderiler: