Su Kaçağı 344 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Etiler su kaçağı tespiti hizmet ağı ile kullandığı profesyonel cihazlar ile zemin altında kalan su tesisatı borularındaki kaçakları kırmadan bulur. Etiler su tesisatçısı, Etiler kırmadan su kaçak tespiti tesisatla ilgili bir çok sorunu yerinde pratik uygulamalar ile çözer. Etiler su kaçağı servisi hem su tesisatı kaçağı, hem gider tıkanıklığı hem de pimaş yıkama işlerini cihazlarla yapar.

Etiler tesisatçı servis ile su kaçağı ve tıkanıklık açma, kırmadan su kaçağı tespiti teknolojik cihazlar ile yapılarak kırma dökmenin önüne geçilir. Daire içinde su kaçağı varsa zaman kaybedilmeden hangi tesisat sisteminde kaçak olduğu belirlenmelidir. Parke altında, fayans altında, duvar arkasında su kaçağı olması durumunda Etiler su kaçağı servisi ile irtibata geçebilirsiniz. Bu gibi durumlarda teknolojik cihazlar kullanılarak, kırmadan su kaçağı tespiti yapılabilmektedir.

Etiler Su Kaçağı Tespiti Etiler Tesisatçı

Etiler su tesisatçısı, Etiler de su kaçağı tespiti yapan usta, cihazla su kaçağı tespiti yapar. Cihazla su kaçağı tespiti Etiler tesisatçı servisi bu işi kırma dökme olmadan yapacağından maliyet de düşük olur.

Beşiktaş Şişli semtinde su kaçağı bulma firması, kameralı su kaçağı bulma hizmeti ile aslında olması gerekeni yapmaktadır. Eğer su kaçak tespiti yapacaksanız bir dairede sadece temiz su tesisatına akustik cihazla bakmak yeterli olmaz. Atık su tesisatı borularında bir sızma var mı yok mu bunu da kontrol etmelisiniz. Peki bunun için kamera mevcut değil ise su kaçak tespiti ne kadar sağlıklı olur. Bu anlamda hem temiz su tesisatı kontrolü yapılmalı hem de atık su gider boru tesisatı kontrolü yapılmalıdır.

Etiler Su Kaçağı | Uzmanlar Tesisat

Etiler Su Kaçağı | Uzmanlar Tesisat

Etiler su kaçağı tespiti yapan firma olarak kaçağın oluştuğu tesisat sistemine uygun cihazları kullanıyoruz. Parken altında su kaçağına rastlandıysa, kombinin su basıncını düşüren kalorifer tesisatında kaçak varsa termal kamera ile çalışılır. Temiz su tesisatı kaçakları için akustik su kaçağı tespit cihazı kullanılır. Kaçağın pis su pimaş borularında olması halinde kamera ile pimaş içi görüntüleme ile tespit yapılır.

İstanbul’un Tüm İlçelerinde Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Etiler su kaçağı tespiti cihazla yapılmakta, temiz su tesisatı ve kalorifer kombi su kaçakları kısa bir çalışma ile giderilmektedir. Kaçağın pis su borularında olması halinde boru değişimi gibi daha kapsamlı bir çalışmaya ihtiyaç duyulabilir. Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere pis su yani atık su tesisat kaçakları için kameraya ihtiyaç duyulur. Kamera ile bölge tespiti yapılarak o bölgenin tamiratı yapılmalıdır. Bu nedenle su kaçağı için profesyonel yardım almanızın önemli olduğunu söyleyebiliriz.

Benzer Gönderiler: