Su Kaçağı 559 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

iski su kaçağı tespiti diye aradığınız kurum kamu kurumu olmalı, her iski su kaçağı başlığı olan ve nette karşınıza çıkan yeri ararken dikkat edin. Daire içi oluşan su kaçakları için iski’yi aramak yerine bir tesisatçıyı aramanız gerektiğini en baştan iletmiş olalım. Kameralı cihazların yardımıyla su kaçağının yüzde yüz tespiti firmamızca yapılır. Uzman firmanın çözüme yönelik çalışmaları sayesinde bu sorundan en kolay şekilde kurtulabilirsiniz.

Kaçak su kullanımı  için alo 185, kaçak su ihbarı için Alo 185 i arayabilirsiniz. Ya da ana şebekede oluşan büyük çaplı su kaçakları için İskiyi arayabilirsiniz.

iski su kaçağı tespiti yapar mı?

İski su kaçağını bulur mu, sorusuna cevabımız şudur. İski, bina şebeke bağlantısına kadar su kaçağı ile ilgilenirken bina içi su kaçakları ile ilgilenmez. Bina içi kırmadan su kaçağı tespiti için kameralı su kaçak tespiti yapan tesisat firmalarından destek almalısınız.

Evde İski su kaçağı tespiti yapmaz bunun için su kaçağı bulma tesisat firmalarını aramanız gereklidir.

iski su kaçağı tespiti | Uzmanlar Tesisat

iski su kaçağı tespiti | Uzmanlar Tesisat

Gelişmiş su kaçağı tespiti cihazları ve kameraların kullanımı sayesinde etrafı kırmaya gerek kalmıyor. İşinin ehli uzmanlar noktasal tespit yaparak sizlere yardımcı olmaktadır. Duvar kabarması, tavandan su damlaması gibi problemler yaşıyorsanız İski su kaçağı sorunu ile karşılaşmış olabilirsiniz. Acilen uzman ekip çağırmalı ve tesisatınızı kontrol ettirmelisiniz.

Su kaçağı için iski değil, kırmadan su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmayı ara

Yılların deneyimi ile hizmet veren servisimizden İski su kaçağı tespiti kırmadan nasıl yapılır, bu konuda bilgi alabilirsiniz. Evinizde İski su kaçağı ile karşılaştığınızda panik yapmadan servisimize ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz yapılacak işlemleri size aktaracaktır. Su kaçak tespit cihazı, termal kamera gibi teknolojik cihazlarla kırmadan, evinize zarar vermeden ekiplerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Böyle bir tesisat sorununu ihmal etmemeli, alanında uzman firma desteği almalısınız.

Uygun fiyatlarla, kırmadan su kaçağı tespiti, kameralı su kaçak tespiti, su kaçağı bulma uygulaması kamu kurumları tarafından değil özel tesisat firmaları tarafından yapılır. İski su kaçağını bulur mu sorusu için olumlu cevabı şebeke suyu bağlanma noktasından öncesi için verebiliriz. Su kaçağı bina içinde ise kamu kurumu olan iski bu kaçağa bakmadığını bir tesisatçı çağırmanız gerektiğini size söyler.

 İski su kaçağı bulma uygulaması bina dışı için olup bina içinde oluşan, evde oluşan su kaçakları ve su sızıntıları için geçerli değildir.

Benzer Gönderiler: