Su Kaçağı 299 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kağıthane su kaçağı bulma işini teknolojik cihazlarla yapan ustalar yaptıkları işi mutlaka çözüme kavuştururlar. Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti Kağıthane servisi ile su tesisatı kaçaklarında noktasal çözüm. Kağıthane su kaçak tespiti için gerekli olan bütün makinelere sahip ustalar ile kırmadan dökmeden su tesisatı kaçakları bulunur. Kağıthane tesisatçı kırmadan su kaçak bulma işinde sahada büyük tecrübe edinmiş olup kolay çözümler üretebilmektedir. Kağıthane kaçak su arama işi ne usta olmadan ne de cihaz olmadan yapılamayan profesyonellik gerektiren bir uygulamadır.

Su kaçağı sadece temiz su borularını etkilemez. Aynı şekilde kombi kalorifer tesisatında ve pis su giderlerinde kaçaklar oluşabilir. Kağıthane su kaçağı servisi olarak her türlü su kaçağında kullanılan cihazlara sahibiz. Ekiplerimiz bu cihazları kullanabilecek eğitimi almıştır. En isabetli şekilde su kaçağı bulma makineleri ile  noktasal yer tespiti yapılmaktadır. Kağıthane İlçesinde kırmadan su kaçağı tespiti için tesisatçı arayışına girmeden yani zaman kaybetmeden bize ulaşın

Kağıthane Su Kaçağı Bulma

Cihazla kırmadan noktasal su kaçak tespiti yapan tesisatçılar elbette makine ile bu hizmeti sunarlar. Kağıthane su kaçağı tespiti için cihaz kullandığında kırmadan su kaçağı bulma mümkün olmaktadır. Cihaz kullanılmadığında fayansları kırmak zorunda kalınır. Tesisat boruları genellikle fayans arkasına, duvar arkasına, zemine gizlenir. Bir su kaçağı geliştiğinde borunun tespiti için ya etrafı kırmak ya da cihaz kullanmak gerekir.

Kağıthane Su Kaçağı | Uzmanlar Tesisat

Kağıthane Su Kaçağı | Uzmanlar Tesisat

Su kaçağı makinesi kullanmadan su tesisatı kaçaklarını bulurum demek yalandan öte bir şey değildir. Çünkü zemin altında olan su tesisatı ve atık su tesisatı borularını görmek mümkün değildir. Bu açıdan su hangi borudan akmakta ve hangi borunun tam olarak hangi noktasından su sızmakta nereden bilinir. Oysa teknolojik cihazlar sayesinde hem akustik su kaçak bulma cihazı hem de boru içi görüntüleme kameraları ile bu mümkün olmaktadır.

Kağıthane Su Kaçağı Onarımı

Kağıthane su kaçak tespiti cihazla yapılan bir işlem olduğu için tamir yapılacak yer bellidir. Tesisatınızın temiz su borularında oluşan kaçaklar akustik cihazla bulunur. Pis su borularındaki kaçaklarda kamera ile boru içi görüntüleme  yapılarak bulunur. Kalorifer kombi tesisatında kaçak olduğunda ise ısıya duyarlı olan termal kamera kullanılır. Ustalar su kaçağının olduğu bölgeye uygun yöntemi kullanırlar. Tespit sonrasında onarım yapılması istenirse, küçük bir alan açılarak boru tamiri yapılır. Kalorifer kaçaklarında ise kimyasal ilaç kullanılır. Kağıthane su kaçağı onarımı servisi su kaçak bulma işlemi sonrasında anında boru tamirini yaparak sorunu giderir. Kağıthane su kaçağı tespiti ve tamiri ile ilgili pratik çözümler için bizleri arayıp yardım alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: