Su Kaçağı 653 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

İlaçla kombi tesisat kaçağı giderme için tesisatçınıza danışmalı ve kimyasal ilaçla kaçağın kapatılmasını sağlamalısınız. Kimyasalla kaçak kapama yöntemine etrafın kırılmasına gerek kalmadan tek noktadan yapılan uygulama ile kaç adet kaçak var ise tamamı bu uygulama ile kapatılır.

1 lt tesisat kaçak tamir kimyasalı, tesisat kaçak giderici sıvı ya da kalorifer tesisat kaçak giderici ve profesyonel uygulama ile kombi su kaçağı tamiri yapılır. Kombi tesisat kaçak giderici 1 lt kullanım kaç m2 için olduğunu da bilmek gereklidir.

Kombi su eksiltiyor ve kombi su basıncı düşüyor ise tesisat kaçak giderici kimyasal yani tesisat kaçak tamir kimyasalı kaçak giderici sıvı çözüm için yeterli olacaktır. Kombi tesisatında kaçak var ise kombi tesisat kaçak ilacı ile uygulama yapıldığı için kalorifer tesisatı kaçak giderme artık ilaçla mümkün. Kalorifer kombi su kaçağı için kombi su kaçağı ilaçlı çözüm ve kalorifer tesisat su kaçağını gideren ilaçla bu çözüm hiç bir yer kırılmadan pratik bir şekilde yapılır.

Tesisat Kaçak Tamir Kimyasalı ile Kombi Tesisat Kaçağı Giderme

İlaçla Kombi Tesisat Kaçağı Giderme uygulaması hiç bir yeri tamirat için olsa bile açmaya kırmaya gerek kalmadan tesisattaki kaçakların kapanmasını sağlar. Kombi tesisatında oluşan kaçaklar tesisattaki suyun eksilmesine neden olur. Kalorifer ile ısınmanın en önemli unsuru tesisatta bulunan suyun miktarıdır. Çünkü su eksilince kombi arıza verme olasılığı artar ve ısınmanız kesintiye uğrar. Kombi çalışmayı durdurunca sıcak su ihtiyacınızda karşılanamayacağı için mağduriyet artar. Bu yüzden sürekli eksilen suyu tamamlamak zorunda kalırsınız. Kombi kaçaklarının kapatılması ile tesisatı eski sağlamlığında olacağından kombi su eksilmesi de  olmayacak ve sağlıklı çalışacaktır.

İlaçla Kombi Tesisat Kaçağı Giderme işlemi plastik boru kullanılan tesisatlarda uygulanabilen bir yöntemdir. Eğer kombi tesisatında demir boru kullanıldıysa bu işlem yapılamaz. Kombi kaçaklarının kapatılması özel bir kimyasal yardımıyla gerçekleştirilir. Herhangi bir yeri kırmadan tesisata verilen kimyasal sistemde dolaşırken kaçak olan yerlerde kristalleşmeye başlar. Bu reaksiyon kaçak olan yerin kalıcı olarak tamamen kapatılmasını sağlar. Bir daha aynı yerden kaçak olmaz. Kombi ile sağlıklı şekilde ısınmaya başlarsınız.

Kombi Tesisat Kaçağı Giderme | Uzmanlar Tesisat

Kombi Tesisat Kaçağı Giderme | Uzmanlar Tesisat

  • Kombi kalorifer kaçaklarında ilaçlı uygulama yapılır ise  cihazla su kaçak tespiti yaptırmanıza gerek kalmaz.
  • Cihazla tespiti yapılan yerin açılıp tamiratın yapılması gereklidir. Bu uygulamada hiç bir yer açılmaz tamir için bile olsa kırma dökme olmaz.
  • Kalorifer tesisatında kaç adet kaçak olursa olsun kimyasal ilaç uygulandığından ilaç bütün kaçakların olduğu yerlerde kristalleşerek kaçakların tamamını kapatır.
  • Yeni bir kimyasal kullanılmadıkça kalorifer kaçak uygulamasında kullanılan ilacın kapattığı yer açılmaz.

Tesisat Kaçak Giderici Kimyasal ile Kombi Tesisat Kaçak Giderme Fiyatları

Kombi kalorifer tesisatı kaçak giderme uygulaması yapılırken sistem temizlenir ve sonra kimyasal uygulama yapılır. Ortalama bir rakam yazacak olursak 100m2 bir dairedeki kaçak için bu uygulamanın ücreti 500 TL civarındadır. Bu uygulamayı yaptırmadan önce fiyat anlamında servisimizden detay alabilirsiniz.

Tesisat kaçak giderici kimyasal ile kırmadan kimyasal ile kalorifer tesisat kaçak onarımı yapılır.  Tesisat kaçak giderici kimyasal ilaç fiyatları da bu uygulama için gayet uygundur.

Benzer Gönderiler: