Su Kaçağı 308 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Nişantaşı su kaçağı tespiti tesisatçı servis su tesisatı kaçağını kırmadan tespit ettikten sonra tamiratının da yapar. Nişantaşı su kaçağı onarımı tespit sonrası hemen yapıldığı için zaman kaybı olmaz. Nişantaşı su kaçağı bulma ustaları makineler ile su tesisatı kaçağının tam yerini bulduktan sonra tamir için ilgili yeri açıp boru tamirini yaparlar. Nişantası su tesisatçısı, su kaçağı tesisat problemleri için en ideal çözümü sunar.

Evinizde duvarların nemlenmesi, kabarması su kaçağı olduğunu göstermektedir. Nişantaşı su kaçağı servisi olan firmamız en kısa sürede kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktadır. Su kaçağının tesisatın hangi alanında olduğu belirlenerek en doğru yöntemle tespit yapılmaktadır.

Nişantaşı Su Kaçağı Tespiti

Nişantaşı su kaçağı servisi Şişli Nişantaşı tesisatçı servisi ile hem su kaçak bulma işi hem de tıkanıklık açma işi makineler ile yapılır. Kırmadan su kaçağı bulma servisi su kaçak tespiti makineleri yardımı ile zemin altında bulunan borudaki su sızıntısının tam yerini bulurlar. Nişantaşı su kaçağı tespiti için ekiplerimiz fayans kırmadan size yardımcı olur. Öncelikle evde yapılan ön etüt çalışmasında su kaçağının olduğu yere bakılarak ön inceleme yapılır.

Bu inceleme deneyimli ustalar tarafından yapıldığından, sonraki aşamalarda hangi yöntemin kullanılacağının doğru belirlenmesini sağlar. Çünkü kalorifer kombi kaçaklarında termal kamera, pis su kaçaklarında kameralı görüntüleme, temiz su kaçaklarında ise akustik dinleme cihazı kullanılır. Doğru cihazın kullanılması hatasız olarak noktasal tespit yapılmasını sağlar.

Nişantaşı Su Kaçağı | Uzmanlar Tesisat

Nişantaşı Su Kaçağı | Uzmanlar Tesisat

Şu var ki, emin olmak adına  temiz su tesisatı akustik cihazla dinlenerek su tesisatı kaçak yer tespiti yapılır. Temiz su tesisatında su kaçağı yok ise atık su boru içi kamera ile görüntülenerek su sızıntısının olduğu bölge görüntülenir. Eğer atık suda da sorun yok ise kalorifer kombi tesisat kaçak kontrolü yapılır. Bütün bu tespitler sonrası net bir durum ortaya çıkar ve ona göre de tamirat yapılır.

Nişantaşı Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı su kaçak tespitinde tecrübeli olup yukarıda da belirttiğimiz gibi gereken ne var ise tamamını makineler ile yapar. Nişantaşı su kaçağı tespiti cihazla ve noktasal yer tespiti ile başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır. Kırmadan su kaçağı tespiti sonrasında talep olursa kaçak onarımı yapılmaktadır. Kalorifer tesisatı kaçakları kimyasalla kapatılmakta, temiz su borularındaki kaçaklar küçük bir yerden açılarak boru tamiri yapılması ile kapatılmaktadır.

Nişantaşı su tesisatçısı su kaçak tespiti dışında tıkanıklık açma, gider açma, pimaş yıkama ve petek temizliğini de makineler ile yapar.

Benzer Gönderiler: