Su Kaçağı 430 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Noktasal su kaçağı bulma yöntemi cihazlarla etrafın kırılıp dökülmediği pratik ve profesyonel bir uygulamadır. Noktasal su kaçağı bulma sonrasında tamirat için de çok küçük bir yer açılıp tamirat yapılır. Cihazla noktasal tespit kameralı su kaçak tespiti yani  görüntülü su kaçağı tespiti ile noktasal arıza bulunur. Diğer taraftan da kalorifer tesisatı kaçağı termal kamera ile noktasal tespiti mümkündür.

Tesisat sektöründe borularda oluşan su kaçağı için su tesisatçısı su kaçağı tespiti yapmaya yarayan özel cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazlar,  kırmadan dökmeden noktasal su kaçak tespiti işleminin yapılmasına yardımcı olur. Bu sayede geniş bir alanın açılmasın gerek kalmaz. Kırmadan noktasal su kaçağı bulma yöntemi ile belirlenen nokta açılarak boru tamir edilir. Su tesisatçısı, cihazla su kaçağı tespiti ve kırmadan tamirat yapar.

Noktasal Su Kaçağı Bulma ve Cihazla Noktasal Tespit

Tesisatta görünmeyen yerlerde bulunan borularda oluşan su sızıntısı bulma, noktasal su kaçağı bulma yöntemi ile yapılır. Borular dışarıdan görünmese de tespit sırasında kullanılan su kaçağı tespiti cihaz yardımıyla bu mümkün olmaktadır. Su kaçak tespit cihazı suyun sesini takip ederek su sızıntısının borudan çıktığı nokta tespit edilir.

Tesisatınızda su kaçağı meydana gelirse endişe etmenize, paniklemenize gerek yok. Ustalar noktasal su kaçağı tespiti ve noktasal su sızıntısı bulma işlemi yaparak tesisat borusunun tamiri de yapılır. Noktasal su kaçağı bulma işlemi nasıl yapılır, bu konuda servisimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Borudaki su kaçağı olan yer noktasal olarak tespit edilebilir. Tesisatın en ciddi sorunlarından biri olarak kabul edilen su kaçağı bu yöntemle zahmetsizce giderilebilir.

Noktasal Su Kaçağı Bulma | Uzmanlar Tesisat

Noktasal Su Kaçağı Bulma | Uzmanlar Tesisat

Su kaçağı tespiti İstanbul, kırmadan su sızıntısı tespitini yaparken patlak borudan sızan suyun yaptığı basınç ile ortaya çıkan sesi akustik cihaz ile tespit eder. Bu sayede noktasal su sızıntısı tespiti yapılır. Yeni kamera ile su kaçağı tespiti de pis su tesisatında oluşan su kaçağı arama uygulamasında kullanılır. Su kaçağı bulma ve kırmadan tamirat için ev ve iş yeri su kaçağı bulma servisimizden destek alın. Noktasal su sızıntısı bulma, su kaçağı bulma yöntemleri, kameralı su kaçağı tespiti için geç kalmayın.

Noktasal Su Kaçağı Bulma ve Su Sızıntısı Bulma Fiyatı

Uzmanlar Tesisat su kaçağı tespiti, cihazla su kaçağı arama ile su kaçağının yeri noktasal bulunduğu için uygun fiyatla arıza çözülür. Uygun fiyatlı su kaçağı bulma yöntemleri, kırmadan su kaçağı bulma ve kameralı su kaçak tespiti yapıldıktan sonra da  su kaçağı tespiti ve tamiri sırası ile yapılır.

Su tesisatında su sızıntısı ve su kaçağı olduğunda noktasal su sızıntısı tespiti için ödeyeceğiniz ücret bir daire için  250 TL ile 300 TL arasında değişir. Kırmadan noktasal su kaçağı tespiti cihazlarla yapıldığı için bu hizmet sonrası ek tadilat durumu olmaz ve sürpriz fiyatlar ile karşılaşmazsınız. Su kaçağı noktasal yer tespiti yapıldıktan sonra da arıza tamir fiyatı belirlenip size iletilir. Kameralı cihazla su kaçağı tespiti ve akustik dinleme ile su kaçağı tespiti her zaman fiyat avantajı da sağlar.

Benzer Gönderiler: