Su Kaçağı 815 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Su kaçağı bulma cihazları ile zemin altında kalan borularda oluşan su sızması, su kaçağı profesyonel cihazlarla ve bu cihazların özelliklerini iyi bilen ve kullanan ustalarla bulunur. Farklı marka modellerde su kaçak bulma cihazları olup hangisini seçeceğiniz tamamen size bağlıdır desek yanlış olmaz.

Su sızıntısı için kullanılan cihaz denildiğinde kameralı su kaçağı tespiti cihazı atık su için en iyi su kaçak tespit cihazı olsa da akustik cihazda gereklidir. Bu sayede su kaçak tespit fiyatları da daha uygun olur. Piyasada son teknoloji akustik su kaçağı dinleme cihazlarına ulaşım ya ada 2.el su kaçak tespit cihazlarına ulaşım istediğiniz kaçak tespit cihaz modelleri ile mümkündür. Su kaçağı tespit cihazı sıfır ikinci el olmasından ziyade  su tesisatı kaçak arama cihazı ile su kaçağı olan bölgede tam yer tespiti yapılabiliyor mu? Bu nokta önemli olup su tesisatı kaçak arama cihazı ile tam yer tespiti yapılmalıdır. Termal kamera ile su kaçağı bulma işlemi de daha çok sıcak su hatlarında meydana gelen su kaçaklarında kullanılır. Şimdi bu cihazlardan biraz bahsedelim.

 Su Kaçağı Bulma Cihazları Kaçak Tespit Cihaz Modelleri

Trotec marka su kaçak cihazı tesisatınızda oluşan su kaçağının tespitinde en başarılı cihazdır. Cihazın kapasitesi ve özellikleri su kaçağının hatasız bir şekilde tespit edilmesini sağlar. Tesisatçınızın bu cihazı kullanıp kullanmadığını sorabilirsiniz.

Trotec marka su kaçak cihazı başka bir cihaza gerek kalmadan su kaçağının tespitini yapmanızı sağlar. Cihazın profesyonel kullanıma uygun olduğunu da belirtelim. Yüksek hassasiyeti olan mikrofonu, su kaçağının nerede olduğunu grafik halinde gösteren ekranı, takip gaz modülü sayesinde su kaçakları hatasız şekilde tespit edilebilir. Çevrede gürültü bile olsa cihaz su kaçağının yerini rahat bulabilecek kapasiteye sahiptir.

Su Kaçağı Bulma Cihazları | Uzmanlar Tesisat

Su Kaçağı Bulma Cihazları | Uzmanlar Tesisat

Trotec marka su kaçak cihazı her ortamda su kaçağının bulunmasını sağlayan bir cihazdır. Su kaçağının hassas bir şekilde tespit edebilir. Ayrıca pompalarda, vanalarda, basınç olan hatlarda da sızdırmazlık kontrolleri için kullanılabilir. Cihazın kayıt fonksiyonunun da olması bir avantajdır. Ancak bu cihazın profesyonel kullanıma uygun olması nedeniyle mutlaka cihazla ilgili eğitimli kişilerce su kaçağı tespiti yapılmalıdır. Su Kaçağı Bulma Cihazları ile su kaçağı tespiti yapılırken usta cihazın bütün özelliklerini iyi bilmelidir.

Fisher Marka Su Kaçak Bulma Cihazı

Temelde bütün cihazlara olduğu gibi bu marka cihazda da zemin altında kalan su borularında oluşan su sızıntısının yerini bulmak için tasarlanmıştır. Bu cihaz ile boruda sızma esnasında oluşan basınca bağlı su sesini hassas ayarları sayesinde kulaklık ile duyar.

Fisher Marka Su Kaçak Bulma Cihazı

Fisher Marka Su Kaçak Bulma Cihazı

Su sesinin olduğu yer net belirlendiğinde aslında akustik dinleme özelliği ile su kaçağının yeri tespit edilmiş olur. Cihazda ses filtreleme, ses aralıkları, zemin seçimleri gibi özellikleri de su kaçağının net bulunmasında yardımcı olur.

Rothenberger Marka Su Kaçak Bulma Cihazı

Aslına bakılır ise Türkiye pazarına ilk giren ve ilk kullanılan cihazdır. Diğerlerine göre daha küçük ve kullanımı da daha basittir. Fakat gelişen ve değişen şartlara paralel bu marka cihazını çok geliştirmediğinden ve fiyatının diğer cihazlara oranla daha uygun olmasından su kaçak bulma işine yeni başlayanlar bu cihazı kullanır oldu. Güncel durumda bu cihaz diğerlerine göre daha basit kalmaktadır.

Rothenberger Marka Su Kaçak Bulma Cihazı

Rothenberger Marka Su Kaçak Bulma Cihazı

Su Kaçağı Bulma Cihazları ile her daim profesyonel hizmet, uygun fiyatla sunulur. Gereksiz zaman kaybı yaşamadan, strese girmeden garantili kesin çözüm için bizi arayın.

Su kaçağı tespit cihazları ve fiyatları, ikinci el su kaçak tespit cihazı nasıl alınır konularında uzmanından yardım almak ne isabetli yol olacaktır.

Benzer Gönderiler: