Su Kaçağı 514 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tesisattaki su sızıntısı tamiri zaman kaybetmeden yapılmalıdır. Cihazla su kaçağı tespiti ve onarımı, su sızıntısının olduğu yerin bulunması için elzemdir. Su sızıntısının tespiti için kırmadan su kaçağı bulma ve tamir, kameralı su kaçağı tespiti uygulaması yapılmalıdır. Akustik ve kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti ve tamiri yapıldığında elbette tamirat için ufak bir yer açılır. Kırmadan su kaçağı tamiri durumu ise kalorifer borularındaki kaçağın kimyasal ilaçla tamiri şeklindedir. Zemin altı boru tamiri, duvar içi boru tamiri kalorifer borularında su sızıntısı onarımı bu yöntem ile çok daha kolaydır.

Bunun için tecrübeli ustaları ve cihazları olan bir servis ile iletişime geçmelisiniz. Su sızıntısı bulma, su arıza tespit cihazı ile su sızıntısı tespiti yapıldıktan sonra da su sızıntısı tamiri yapılır. Su sızıntısının yeri bulunmadan  tamirat yapılmayacağı gibi tespit yapıldıktan sonra da tamirat yapılmaz ise hiç bir şey ifade etmez. Çünkü sorun hala çözüme kavuşmamıştır.

Su Kaçağı Tespiti ve Su Sızıntısı Tamiri

Su tesisatçısı, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, kırmadan su kaçağı tamiri ve su sızıntısı tespiti için son teknoloji cihazları kullanır. Kırmadan su kaçağı tamiri, cihazla su kaçağı tamir eden firmalar bu çizgide uzun soluklu hizmetler sunar.

Terastan su sızması nasıl önlenir, çatıdan su sızması nasıl önlenir, betondan su sızması nasıl önlenir bütün bu soruların ayrı ayrı çözümleri vardır.

Terastan su sızması durumunda öne teras kattaki tesisat cihazlarla kontrol edilerek su sızıntısının temiz su tesisatından mı yoksa pis su tesisattan mı olduğu netleştirilmelidir. Teras katta yağmurluklardan da su sızıp sızmadığının kontrolü yapılmalıdır. Sızıntının kaynağı bulunduktan sonra da tamir için ne gerekli ise yapılmalıdır.

Çatıdan su sızması olduğunda bu durum genelde izolasyon kaynaklı olmaktadır. Su sızıntısının olduğu yer belirlenip buraların izolasyonu yapılır ise sorun çözülecektir.

Betondan su sızması içinde en iyi çözüm cihazlarla yapılacak tespit ile olur. Tespit sonrası patlak su borusu ise tamiratını tesisatçı yapacaktır.

Su Sızıntısı Tamiri | Uzmanlar Tesisat

Su Sızıntısı Tamiri | Uzmanlar Tesisat

Su sızıntısı tesisatın kullanıldığı her ortamda olabilir. Su sızıntısını önleyici tedbir olarak cihazlarla tespit yapacak, su sızıntısı tamiri yapacak servisi çağırmanız gerekecektir. Tesisatta sıcak ve soğuk suyun borularla dolaştığı yerler olsun atık su tesisatında borunun her hangi bir yeri olsun su sızıntısı oluşabilir.  Boruların eskimesi, bağlantı yerlerindeki contaların aşınması, boruların darbe alması, yapım sırasındaki hatalar gibi pek çok neden su sızıntısına neden olabilir.

Patlak Su Borusu Tamiri ve Su Sızıntısı Tamiri

Tesisat borularında su sızıntısı varsa en kısa sürede bir servis çağırmanız gerekir. Su sızıntısı sevisi nasıl bulurum, diye endişe etmemelisiniz. Semtinizde hizmet veren servisimiz size yardımcı olacaktır. Su sızıntısı tamiri sırasında termal kamera, akustik dinleme cihazı gibi modern cihazlar kullanıldığı için konforlu bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Su sızıntısı nedir nasıl bulunur, su kaçağı tespiti İstanbul, su kaçağı tespit ve onarım başlıkları ile de arama yaptığınızda benzer çözümler karşınıza çıkacaktır. Profesyonel çözüm üreten tesisatçı firmalar ile problem yaşamazsınız.

Su kaçağı tespiti İstanbul, duvar kırmadan su sızıntı tamiri yaptığı gibi atık su sızıntısı olduğunda da kamera ile pimaş içi görüntüleme yaparak tamir için bir yol çizer. Ustalarımız işini bitirdikten sonra evinizde tadilat yapmak zorunda kalmazsınız.

Benzer Gönderiler: